Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 1. 2019 10:27

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 1. 2019 10:27

jojo to znám taky, otec tej mé říká, protopím za zimu jen 1000,- (povolenka do lesa), už se mu směju a říkám jj, ona štípačka za 10 se nepočítá, benzín do lesa se nepočítá, vozík cos koupil se nepočítá, pila se nepočítá, řetězy atd. se nepočítají, každou sobotu neděli 10h práce x 2 se nepočítá. Když se na něj usměju a řeknu mu, že topil plynem je pro mě levnější než to co dělá on tak se jen směje, že protopí jen 1000,- za povolenku do lesa.. :D
(ještě nepočítám to, že chodí jednou za 30min přikládat, chodí pro dřevo celou zimu celou noc, celej den atd..)
jinak mi to je jedno, ať si topí jak uzná za vhodné když ho to baví 8-D
Naposledy upravil Moucha dne 23. 1. 2019 10:28, celkově upraveno 1
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 1. 2019 10:28

Přesně tak to je.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 23. 1. 2019 10:34

na druhou stranu nemusíš platit za posilovnu, takový dobrý pracovní relax ničím nezaplatíš, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 1. 2019 10:35

jj to vidím, každý víkend vyřízenej člověk
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2019 10:36

Moucha píše:jojo to znám taky, otec tej mé říká, protopím za zimu jen 1000,- (povolenka do lesa), už se mu směju a říkám jj, ona štípačka za 10 se nepočítá, benzín do lesa se nepočítá, vozík cos koupil se nepočítá, pila se nepočítá, řetězy atd. se nepočítají, každou sobotu neděli 10h práce x 2 se nepočítá. Když se na něj usměju a řeknu mu, že topil plynem je pro mě levnější než to co dělá on tak se jen směje, že protopí jen 1000,- za povolenku do lesa.. :D
(ještě nepočítám to, že chodí jednou za 30min přikládat, chodí pro dřevo celou zimu celou noc, celej den atd..)
jinak mi to je jedno, ať si topí jak uzná za vhodné když ho to baví 8-D

+1 Vzít mobil do ruky a přidat na něm ruls
anonymni

Odeslat příspěvekod hopa26 23. 1. 2019 10:36

Driv jsem taky chodil do lesa,to mne ale nebavilo,plus docela riziko a i narocne na cas. Tady mi privezou klady ja dvacku zaplatim a podle chuti na to jdu .
Pracuju s profi cajkama ,jde to velmi dobre a libi se mi i ten pocit ,ze je za mnou neco realneho videt.
Topeni drevem je samozrejme take kvuli penezum,velky dum a mit 24 stupnu v obyvaku na trenyrky by v plynu vyslo 3 krat draz.
Delam se drevem od mala,neprijde mi to jako neco obtezujiciho.Uplne stejne to maji oba brachove.
Ale jasny,verim ze to pro nekoho nema zadne kouzlo.
Sem dal jen zajimavost no. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 1. 2019 10:41

ještě záleží v čem ho pálíš, oni mají kamna za 8tis z Obi. Dvě polena zmizí co 30min. Naši mají dřevoplynovou pec tam se hodí 8 polen denně a drží to 600 stupňů. Pak jsou systémy kde na 2 hodiny zatopíš a máš teplou vodu na 48h v akumulačkách.
Jinak já si nechávám dovézt taky (ale málo, jen na topení 5 dní v roce), naštípu si to taky, ale jak jsem línej a nemám na to čas tak moc netopím, čili mi to vydrží teď už v klidu řeknu 5 let a pak to shnilé vyhodim :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2019 10:42

Je to o pohodlí, dřevem to roztopíš na 25 pak to klesne na 20, zas to rozpálíš na 25, pořád do kola, v noci spadne pod 20, pak mi je zima.
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 1. 2019 10:43

dřevo o pohodlí nikdy nebylo, v jedné místnosti 30 v dalších 18
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 1. 2019 10:45

hopa26 píše: libi se mi i ten pocit ,ze je za mnou neco realneho videt.


Něco reálného, co pak proletí komínem.... :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 1. 2019 10:46

plyn
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 1. 2019 10:46

upouštím průběžně celý den
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2019 10:48

Moucha píše:dřevo o pohodlí nikdy nebylo, v jedné místnosti 30 v dalších 18

Dyť to píšu, ale jinak, ne?
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 23. 1. 2019 10:49

Moucha píše:ještě záleží v čem ho pálíš, oni mají kamna za 8tis z Obi. Dvě polena zmizí co 30min. Naši mají dřevoplynovou pec tam se hodí 8 polen denně a drží to 600 stupňů. Pak jsou systémy kde na 2 hodiny zatopíš a máš teplou vodu na 48h v akumulačkách.
Jinak já si nechávám dovézt taky (ale málo, jen na topení 5 dní v roce), naštípu si to taky, ale jak jsem línej a nemám na to čas tak moc netopím, čili mi to vydrží teď už v klidu řeknu 5 let a pak to shnilé vyhodim :D

Nj tiez mame na chalupe krbovu vlozku a tam stale dokladas ako chuj.
A to ze meter od toho je 40 stupnov a dalsi meter dalej 20 apod.

Ten drevoplyn znie zaujimavo.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků