Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2017 16:59

Ti byli pevně zalígrovaný v tom prvním služebním voze. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 23. 12. 2017 17:01

tak ono se to spis zmenilo operativne. jak jsou svatky,jezdi opravdu mraky lidi,takze se pridavaji vozy,ktere asi nesplnuji to,na co je zvyklej.
omlouvam se jmenem naseho podniku,az pojedes se mnou ,naleju ti o jednu kořku navic na usmirenou.


jinak uz mam termin dekovaci jizdy ,nejak to češu,podle poctu ucastniku to bud spojim s chronomagem,nebo budou dve jizdy. pit a jist bude co,zmerime i to zrychleni.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 23. 12. 2017 20:58

By mě zajímalo, jestli třeba na želpage někdo fňuká, že mu třeba klepe motor.

Jestli tě dráhy ********, tak si to vybreč na info@cd.cz, min.dopravy atd. Co my tady s tím, že jsi byl dvě hod bey wifi ?
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2017 21:34

Budeš se divit, ale jo. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 24. 12. 2017 11:30

Jeden Slovák se omylem ptal tady na litinová kola.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Vagi 24. 12. 2017 12:10

Něco takového? :D
Obrázek
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 12. 2017 12:12

:D To sou loukotě jak pro Toma.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 12. 2017 12:30

Slusnej vzorek :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 24. 12. 2017 12:39

Alfa / Ford :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Ludek_II 24. 12. 2017 13:13

Pat: hele, pojd se bavit o autech. Vlakum fakt nerozumis.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 24. 12. 2017 13:45

Však já si ani nemyslím, že jim rozumím - beru to z pohledu cestujícího. A pokud si tři týdny předem koupím lístek s místenkou do první třídy, tak mi opravdu nestačí, že jsem se dostal z bodu A do bodu B. S takovým přístupem lidi z auta do vlaku dobrovolně nepřesednou.

-- 24. 12. 2017 13:48 --

A to je podle mě i důvod úspěchu railjetu, pendolina a Jančury. Pokud si člověk koupí lístek s místenkou do konkrétního vozu, tak si může být jistej, že dostane určitej standard komfortu a služeb.
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 12. 2017 13:53

Na tom něco bude.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 24. 12. 2017 13:55

hopa26 píše:tak ono se to spis zmenilo operativne. jak jsou svatky,jezdi opravdu mraky lidi,takze se pridavaji vozy,ktere asi nesplnuji to,na co je zvyklej.
omlouvam se jmenem naseho podniku,az pojedes se mnou ,naleju ti o jednu kořku navic na usmirenou.


jinak uz mam termin dekovaci jizdy ,nejak to češu,podle poctu ucastniku to bud spojim s chronomagem,nebo budou dve jizdy. pit a jist bude co,zmerime i to zrychleni.

Ale páteční/nedělní/sváteční posily chválím, i když jsou složený z toho, co se zrovna po depu našlo. :) Zrovna teď v pátek jezdily z Prahy i patnáctivozové soupravy a bez větších zpoždění. Tady ale zrovna došlo k dost zásadní změně na voze, který posilový v žádným případě není, a Dráhy si tím zbytečně kazí jméno. Viděl jsem lidi, kteří si do té ne úplně vyvoněné první třídy odmítli sednout.
I vlakový personál je v naprosté většině případů příjemný, tam výhrady vůbec nemám.
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 24. 12. 2017 13:56

MELLO píše::D To sou loukotě jak pro Toma.


Vid :-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 12. 2017 14:04

Mě takhle jednou vypekli, když sem se vracel z Berlína. Tak sem si našel, kde bude zařazenej můj vůz, zhruba i kde na nástupišti zastaví, ale byl to zrovna pátek, obsypané nástupiště a přijel vlak asi o 6-7 vozů delší a můj byl někde úplně v *****, tak sem tam běhal jak s keserem u *****, než sem to našel. A v Drezden většina lidí vystoupila a přebytečné vozy odpojili.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků