Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod salam01 15. 10. 2018 16:13

hopa26 píše:Poldo nekecam,opravdu. Chodim vic nez 20 let ,mam na tom zavislost.Driv sem chodil 5krat tydne,ted uz treti rok diky tomu,ze sem na sebe prisnej chodim fakt kazdy den.
Vypadky opravdu jen na dovolene. I kdyz jsme na horach,nemam problem po celodennim lyzovani odjet vecer do Turnova odplavat trenink. Bylo by mi lito nejit. Pani si uz zvykla a neprijde ji to.

Regulérní závislák-ten pocit,když odplaveš-odtrénuješ a tělo je napumpované endorfiny je nepopsatelný.Je v háji,že je to náročné na čas,člověk musí pečlivě plánovat a taky lhát-co má práce,že nestíhá a jít do vody.
Ten kdo cvičí pravidelně,asi ví o čem mluvím.A taky musíš jít,i když se Ti nechce,protože jak vynecháš,tak doma májí pocit,že když to můžeš vynechat jednou,tak můžeš vynechat i jindy.......
Nejraději mám to,když se nechce ani boha,jsi utahaný,nicméně stejně jdeš,v půlce tréninku se to zlomí a ty jsi na konci čerstvý,nabitý pozitivní náladou a štěstím.

Potom Te ani koncentrovane zlo na garazi nedokaze vykolejit. :D

Když se nahradí slova plavání, cvičení a bazén slovy chlast a hospoda, funguje to úplně stejně, včetně těch detailů. Zajímavé…
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 17:47

jake pomucky k plavani mas?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 10. 2018 17:52

Záchranný kruh woe :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 15. 10. 2018 18:05

Vypisovat asi nema vyznam. Zitra az pujdu ,tak to vyfotim radsi. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2018 18:25

Napíšu svoje plavání , po roce 2003 jsem chodil 2 roky 2x týdně po práci z Ruzyně do Kladna s kolegou který tam bydlel do nového bazénu, dráha + sauna = pohoda na 2-3 hodinky. Pak najednou mu bylo blbě a během měsíce e umřel na leukémii. Já sám tam jezdit nebudu tak mi plavání skončilo.
V další práci jsem pak narazil na *****, kterej mi 2 letým kecáním, ukecal zas do kola. K tomu se ještě připočte výhodný nákup kola nějakým omylem na Aukru. Kdy jsem otevřel Aukro a někdo kousek za Prahou se chtěl zbavit bicygelu, který o víkendu vyhrál na závodech. Tak jsem jej večer měl. A jezdili jsme 7 let Počernice - Poděbrady každou středu pokud to šlo s hospodou v Pískách, výborný pivo, tlačenka, matesy. No a na závěr Poděbradka před nádražím.
Kdo tipuje, že před 2 roky jsem mu byl na pohřbu vyhrál.
Naposledy upravil polda dne 15. 10. 2018 18:37, celkově upraveno 3
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 10. 2018 18:32

to zni skoro jako reklama na ozdravny vliv plavani a saunovani :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2018 18:34

Jsem ti teď přidal...i kolo.


Mám toho víc, ale když tak budu dávkovat :mrgreen:
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 18:37

jsi vrah?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 10. 2018 18:38

Njn, jestli to nebude tim, ze takovi aktivni sportovci malo chlastaji :-P

-- 15. 10. 2018 19:39 --

Sauron píše:Me z toho spis vypliva ze je spatny napad davat sa do kupy s poldu :) ;)

No tak to kazdopadne 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2018 18:41

Hopovi se to asi nepřihodí, když chodí sám.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2018 18:42

JardaB píše:Njn, jestli to nebude tim, ze takovi aktivni sportovci malo chlastaji :-P

-- 15. 10. 2018 19:39 --

Sauron píše:Me z toho spis vypliva ze je spatny napad davat sa do kupy s poldu :) ;)

No tak to kazdopadne 8-)


Taky jsem chodil kopat do vesnice u Českého Brodu, 2 roky po vstupu do manželství a na žádným pohřbu jsem nebyl. :D
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 10. 2018 18:48

Co to je za bazén že maji společné šatny?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2018 18:57

To už je dnes běžný krom Podolí.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 15. 10. 2018 18:58

U mne ani pak ta hospoda neprichazi do uvahy,jak nepiju pivo a ridim,bud vlak nebo auto kolo ,po plavcu si teda jen vychutnavam radost. A to mi dela spoustu dalsich drobnych veci.
Rikam ,uvedomuju si jak to asi pusobi dementne,pro spoustu lidi-je mi to jedno ,muzu si dovolit luxus v tom,ze si delam veci podle sebe a netrapit se,jestli to je zrovna podle sablony.
Pro nekoho asi pi coviny no.
Ale mne to dela spokojenym,bavim se kazdym dnem . :D Si rikam ,ze se mam paradne. :D

Dneska jezdim a koncim az v pul druhy rano,takze treba az ted jdu veceret,abych vydrzel.
A i blba pizza mi dela radost :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 10. 2018 18:58

JAko společný šatny?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků