Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 7. 2018 12:06

plavečák pobavil :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 7. 2018 12:36

MELLO píše:...jako jedinej poctivě plačící.

:'(
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 19. 7. 2018 13:47

:D
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 7. 2018 14:00

Mello,jasny. Na druhou stranu nejde pausalizovat, Mam to stejne-kdyz si sednu sam do kupe a prijde rozjarena omladina ,se re mne to,o lidech co sm rdi mi nemusi nic rikat.

Posledni zazitek,vezl jsem borce nadojenej a sm rdel ukrutne,zech canej a zesr anej. Prisla mi to rict vlakvedouci. Borec listek ,dojel na konecnou do Pardubic. Tam mam 45 minut a jedu dal,se zralokem.
Nejdou otevrit okna,tzn vypnout otevirani dveri a nechat pres mou kabinu otevreny okna a vyvetrat.....
Misto abych si cetl garaz rady,shanim uklizecky a tancuju aby byla souprava ve vuni.

Tesne pred odjezdem prisla vlakvedouci ,ze borec jede s nami back a ze prej nevystoupi....
Videl zenskou,tak prej at jde do pr dele a ze se s ni nebude bavit.

Vjel do mne vztek,vyletel jsem ze stanoviste a asertivne kricim utikajic k nemu,krapet sproste . Neskutecne ,mne vytocilo,ze ja budu surovat ,aby lidi co s nami jedou byli spokojeni a zase to prijde vnivec.
Namital ze ma listek,rikam hele to mi je uplne u prde le,az nebudes sm rdet kdykoliv prijd a svezu Te ale ted vystrel nebo volam benga. A hned tahni ven,hned ku rva padej smr dis,slysis hned .....

Vystoupil ,neco mrmlal ,vratil jsem se do vlacku,omluvil se lidem -ty podekovali,usmevy....
A koukam ,borec sel do zadnich dveri ,ze to zkusi opet.
Tak znova ven a borcoj rict ,ze proste ne a at mne nese re .
A on cim ma jako jet? Rikam to mi je jedno,treba nakladnim.
Nejel se mnou ,nevim esli ho nekdo vzal.
To samy ,prechazim zjedne strany jednotky na druhou a borec v botach nohy na sedacce.
Tak rikam zvysenym hlasem ,zasadne tykam " to nebudes u mne ve vlaku davat boty na sedacku,vid ze ne,to sis asi popletl ne? "
Nikdy je tam dal nikdo nenecha,kdyz se lidi zujou,nereknu ani ň.Za 20 let jsem se jeste v praci nepral,jen jednou sem sedel borcoj za krkem,kdyz sprejoval vagon,pac nechtel pockat na benga. Nedelam ze sebe Igora Hnizda,ale proste to beru tak,ze je to vlakovy zarizeni "moje" a nicit si to nenecham.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 7. 2018 14:08

To vykladání nohou na sedačky v botech mě upřímně hodně sere i v MHD. Nechutný a hodně buranský zvyk.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 7. 2018 14:15

ta hašišbedna musí být fakt extraordinérní zážitek 8-D

hašiš.PNG
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 7. 2018 14:59

hopa opět hezky!
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 7. 2018 15:04

Je to takový lidový vypravěč.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 7. 2018 15:30

Spis davejte nejaky povidani Vy, neni tady zadna one man šou. Jinak se nikam nehnem. :)
At da arnie nejaky povidani o prc ani divek kdyz byl mladej,mello muze dat prihody z ministerstva ,lukas co doma. Nemuzet jen vych cane sedet a cekat,az se necham vyblaznit. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 7. 2018 15:32

já jsem žádné dívky neprcal :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 7. 2018 15:36

Tak super,ted jeste mello a lukas a zase budu vypravet,jo? :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 7. 2018 15:39

hopa26 píše:Tady to je spis historicky,dela se jak kdyby Ti nekdo daval dekret na byt. Jasny,je to benefit,ale nic za co bych demonstroval a palil vlajky. Jde i o to,ze to ma z rozhodnuti vlady spousta lidi ,kteri nemaji s dopravcem nic spolecneho a jezdi gratis.nejen duchodci z rad byvalych zamestnancu,ale i sždc ,lidi z čd cargo a ruznych ministerstev. Proto ty vasne.

Ja rezijku loni ani neprojezdil, 2x do Prahy a pár jízd okolo Sázavy, a to jsem si rikal jak budu jezdit :D

-- 19. 7. 2018 16:44 --

Arnie J píše:já jsem žádné dívky neprcal :D

:D

-- 19. 7. 2018 16:44 --

“A on cim ma jako jet? Rikam to mi je jedno,treba nakladnim. ”

:D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 7. 2018 15:44

Arnie J píše:já jsem žádné dívky neprcal :D


:-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 7. 2018 15:51

Na Sazavu jedem shodou okolnosti zitra na tyden s rodinou na dovolenou. Miluju to tam,jezdil jsem tam jako malej smrad s nasima a s brachama kazdy rok az do 18,potom solo s kamosema,divky ,piti ,mel bych storek na nekolik veceru ,tolik ostudy tvl.

Tak to ted predavam svym detem,tesi se tam i manzelka,letos tam budem spolu uz po treti.... :)
S nima samozrejme na slusno-ale kdykoliv jdem kolem inkriminovane necim pokrtene oblasti,naskoci mi dej pred 20 lety pred ocima . :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 7. 2018 16:45

večer se tu zastavím, když bude chvilka a něco zkusím přihodit do placu :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků