Ford S-Max - legendarni krutovuz je zde - aneb Kodiak bijec

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m_tsch 24. 1. 2018 11:27

Kdyby koupil galaxy, dalo by se s ním souhlasit, takhle ne.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2018 11:29

Arnie J píše:tak si to ***** ujasni, je motor a pohon výbava nebo ne? bo teď to zase uvádíš zvlášt :D

jinak 50% příplatek za pár zbytečných asistentů, smradlavý dízl, který přes udávaný vyšší výkon jede stejně a žere jen o chlup míň a čtyřkolku, kterou nevyužiju, to fakt není pro mě ... ale uznávám, podvozek umí ve fordu udělat lepší


ty si myslis, ze hodinky za dva mice od Rolexu zvladnou hodinu driv, jak ty od vjetnamcu, aby staly vice? Ne. To je proste o kvalite. Ten priplatek ja za tu kvalitu. Krasu. Dokonalost designu. Ergonomii a hafo dalsiho. Proste to auto je o pulku lepsi v cemkoli. Kdyz tobe to jede 50 mi to jede 75 to je ta pulka navic...
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 1. 2018 11:30

Ok :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 24. 1. 2018 11:36

Uff slušná Mella. :-D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2018 11:40

:D pobavil som sa
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2018 11:44

Tež.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 24. 1. 2018 11:46

A přes všechny neprůstřelný argumenty bych vzal ten rozvrzanej kostitřas.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 24. 1. 2018 11:56

Nejlepsi jsou plastovy digi od rakosnika - cas odectu driv nez z Rolexek :mrgreen:

Ale souhlasim s tim, ze SUV by melo bejt 4x4 - a rikam to jako clovek, co jezdi casto na hory a zrvona nedavno jsem videl nekoho s Fordem - asi Galaxy [nebo S-max] - jak proste nevyjel a my schopni jsme se museli vyhybat pres krajnici s navatym snehem, pac se tam vys...l pres celou silnici. A dalsi takovej s Kododakem 2x4 Proste v 99% to je k nicemu, ale v tom 1% pripadu to je k nezaplaceni. :hm
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 24. 1. 2018 12:09

na to mas tu 4kolu, co taháš az na jeden den cely rok zbytecne, aby ses mu vyhl
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 24. 1. 2018 12:25

A o tom to je, Arnie milovník slunce a vody přejede tak navatou kupicku písku u pláže a na to dvojkolka stačí a goes závodní lyžař amatér každou chvíli na horách zdolava závěje sněhu a bez čtyřkolky se neobejde.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2018 12:52

To vubec neni o horach apod. to je o komfortu zivota. Nekdo se tu taky pichti s autem co ma 100 koni a zije a dojede do cile a jednou za rok i predjede traktor. Ale ten komfort je desny a to stejne je i 4kolka.

Ta ma mrte vyhod i kdyz je pekne. Typicky treba kdyz je nutno rychle najet treba z vedlejsi na hlavni apod. tu clovek jen dupne na plyn a jede. Zadny prokluz vubec nic a hlavne je ten odpich rychly. FWD si zacne hrabat, ASR to pridusti a je v riti.

Na mokru apod. se tato vyhoda jen nasobi. k tomu zimni obdobi, ano i v dobe kalamity auta dojela do cile. Ale na blbe ceste domu par aut stalo v kopci a hrabalo, ja jel.

Takze tech vyuziti neni mnoho, ale je dost na to, aby to clovek ocenil minimalne stejne, jako kdyz si koupit 200 koni a ne 100.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 1. 2018 12:57

já měl čtyřkolku 2 roky a byla mi k hovnu ... nejsem ty, takže se umím svižně rozjet i s předokolkou na mokru
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 24. 1. 2018 13:00

Co se tu řeší? Že je 4kola nebo vyšší výkon fajn? No je, pokud se nemusí řešit peníze, tak samozřejmě. Plnou výbavu, maximální komfort a hotovo.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 24. 1. 2018 13:18

SerifJohn píše:Nejlepsi jsou plastovy digi od rakosnika - cas odectu driv nez z Rolexek :mrgreen:

Ale souhlasim s tim, ze SUV by melo bejt 4x4 - a rikam to jako clovek, co jezdi casto na hory a zrvona nedavno jsem videl nekoho s Fordem - asi Galaxy [nebo S-max] - jak proste nevyjel a my schopni jsme se museli vyhybat pres krajnici s navatym snehem, pac se tam vys...l pres celou silnici. A dalsi takovej s Kododakem 2x4 Proste v 99% to je k nicemu, ale v tom 1% pripadu to je k nezaplaceni. :hm

A nebo "vy kucí z prahé" muzete vyskocit z aut a odtlacit ho tak, aby se tam nemusel vyhejbat nikdo a pak jet dal. Treba... jen takovej namet...
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 24. 1. 2018 13:26

Nemusí to být o penězích. Já si 4x4 nekoupil, protože mi je k ničemu, raději jsem si koupil záchod, co mi umyje zadek a to ocením mnohem víc, je to prostě o prioritách
Petrs77
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků