Ford S-Max - legendarni krutovuz je zde - aneb Kodiak bijec

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 23. 10. 2017 20:46

Ale kdybych ji měl, měla vlastní displej :)
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2017 20:52

MirecBA píše:
goes píše:tezko rict, 100 lidi, 100 chuti...


tak to je jasne, kazdemu chuti nieco ine
hlavne otackomer a rychlomer nac tam je ta husta vonkajsia stupnica ked rucicka je tak kratka, moc prehustene pre moje divne oko


Na rychlomer nekulam kukam na ten cislicovy uprostred a otacky jsou tak nejak u automatu pase. Navic ani u manualu na otacky nekukam. Za mne je to v klidu. Takovy normal proste. Ani vlastne nevim jak je tam navigace zibrazena :)
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 23. 10. 2017 21:03

si im ju mal dat vymontovat a nechat odratat z ceny :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2017 21:39

Ja ju pouzivam ale ne na palubaku
anonymni

Odeslat příspěvekod D1.8T 23. 10. 2017 21:58

Aštar_Šeran píše:Mně to třeba s navigací vůbec nekoliduje :D

:D
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 10. 2017 13:57

Aštar_Šeran píše:Honda toho ukáže současně dost, ale už to vypadá lehce letitě...

Obrázek

To má grafiku, jak Atari r.v. 1982
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 24. 10. 2017 14:03

R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 10. 2017 14:29

Jsem rád, že máme stejný názor :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2017 16:16

Tak je to takova korea devadesatych let
anonymni

Odeslat příspěvekod Vagi 24. 10. 2017 17:47

Už ho nechte :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 24. 10. 2017 18:01

Tohle mě nechává v klidu, obzvlášť když jsem to od začátku čekal.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 10. 2017 18:03

Tak tlačí to co zná, to se dá pochopit.

Kdybych měl napsat můj názor, tak Honda je fakt korea 90., na druhou stranu přehlednost výtečná a i ta grafika není v reálu taková katastrofa, jak to vypadá na obrázku (taky se dají měnit barvy atd..). Funguje to pěkně.

Naopak nechci kritizovat Smax, ale když si vzpomenu na první a další generace Syncu, tak to byla katastrofa už od pohledu a i to co tady postnul Goes není nic co by mne uchvacovalo. BTW, tyhle věci stárnou fakticky mnohem rychleji než auto samotné, to co dnes vypadá Cool, bude za 3 roky na úrovni 3 roky starého mobilu a v lepším případě to bude vypadat... směšně.

Ale jak tady zaznělo, proti gustu....

Jen mám v poslední době takový pocit, že u věcí nemá už prioritu funkčnost, ale úspěch má hlavně to, co vypadá draze (v kontextu doby), bez ohledu, že to je třeba na tři věci. Což je třeba ta móda tabletů v autě, kam se prostě nehodí na ovládání kdečeho, ale vypadá to moderně, vypadá to draze, trh to chce, možná to i zlevňuje výrobu, tak proč to lidem necpat pod tlakem, takže výsledkem je to, že už auto ani nemůže mít normální budíky za volantem, ale už nestačí ober display nad výdechy klimy, ale stěhuje se už i před řidiče. Neříkám, že se to občas nemůže povést, ale...

Svého času poruchy právě budíků byly dost časté. Lidem jako Goes to může být u zádele, ale těším se, až druhý, třetí majitel bude měnit tyhle budíky až se vyserou... A bude muset, protože bez toho neprojde na technické... Chachá...

Jaká bude cena? 20 - 30?, víc, míň... Kutil to možná opraví, nějaké přepálené přemostění, ale ostatní???

Když se vydrbe display nad výdechy, dá se s tím žít (typicky vysypané displaye u Opelu, BMW, Saabu svého času), ale tohle??? Prostě si dojezdil.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2017 18:03

Jj v klidu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2017 18:13

maincoonsback píše:to co dnes vypadá Cool, bude za 3 roky na úrovni 3 roky starého mobilu a v lepším případě to bude vypadat... směšně.

proto je docela rozumná minimalistická grafika ve škodovkách
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 10. 2017 18:17

nic proti tomu.
Napsal sem jen můj názor.
Samozřejmě čím víc barviček, čím víc čísilek, tím to vypadá líp. Ale já se zamýšlím nad tím ale... To si každý musí srovnat sám. Mi se fakt v tomto ohledu víc líbí ty auta co vypadají pořád jako auta. Pořád mám asi raději starý auta, hranatý auta, než to co leze z výrobních podniků teď. Ale jo, pokrok nezle zastavit.
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků