Ford Ka+

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod D1.8T 11. 2. 2017 12:25

Ne.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 2. 2017 12:31

Tak když se ti líbí Mazdice, proč ne, že?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 11. 2. 2017 12:55

Ta cena je divoká.
Nejspíš budou časem nasazovat trvalou akční cenu, jako měl Fusion.
Ten byl taky za ceníkovou cenu neprodejnej, ale pořád na něj byla nějaká akce.
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 2. 2017 14:31

To asi jo. Nicméně bude záležet, co nová Fiesta, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 2. 2017 18:32

Roberte, hodnotit to auto vzhledem k té ceně není relevantní, je to stejné jakos Edge.
Oboje jsou celkem slušný auta (u Ka+ o tom nepochybuju), ale jak sem říkal, konbinace low-endovosti s takto nastavenou cenou to auto prostě staví do pozice, že o něj těžko kdo zavadí a nezmění se to ani se zdražením či zvětšením stávající Fiesty.

Tohle auto koupí leda nějaký zarytý fordař, kterýmu se do toho nasedá líp než do Fiesty a který kdyby nebyl Fordař, tak koupí cokoliv jiného (ať už Tipo v základu a nebo proti tomuhle slušně vybavené Sandero, či Logan, ale byla by třeba i 301, tak to auto je drahý).

Vzato tedy čistě technicky, tvé poznatky o tom, že to auto třeba není úplně špatný jsou prostě o ničem. V zásadě nic není špatné, jen to musí mít aspoň trochu adekvátně nastavenou cenu a to tady opravdu není ani náhodou. Vždy´t i novináři mám pocit při prvním uvedení psali jako o levném nástupci Fusionu s tím, že čekali startovací cenu do 200 tis. To, že se to potom snažili ukecat bohatou výbavou (která teda nějak neohromí, jen to není vyložené holátko), an tom nic nemění.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 2. 2017 18:37

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 11. 2. 2017 18:56

:D
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 2. 2017 19:31

Dacia? Jel jsi s tím?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 2. 2017 20:38

robbert píše:Jinak to už raději tohle, ne?
Obrázek

To je proste hrozny, prehnane delane na wowefekt
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 2. 2017 21:06

To je jak leporelo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 2. 2017 21:46

no Dácii sem nejel, ale asi před týdnem sem prolezl Sandero za skoro stejnou cenu jako je tady to Ka, a popravdě mne už na tech autech nic neurazi. Sandero v aktuální verzi je srovnatelné s hurvinkem, není to tragedie.

ale je to statické hodnoceni, jízda asi bude slabší, asi i horší než u toho Ka, ale ani to nebude trága už dnes.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 2. 2017 22:08

maincoonsback píše: Sandero v aktuální verzi je srovnatelné s hurvinkem


:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 11. 2. 2017 22:12

Takove nenapadne a presto viditelne vid? :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 2. 2017 22:43

Hele já se Dacie nezastavam. Faktem ale je, že sem byl překvapený, jak pěkně to je vzhledem k těm penězům co to stojí udělané. I to prošívání sedaček, koneckonců jednoduchá navi, ale za pár peněz. Jako úpřímně v tomto bych se prostě narozdíl od toho Ka+ nestyděl jezdit. Srovnání s hurvinkem mě napadlo, když sem si to auto procházel, že to je tak cca na podobné úrovni, což by většinu potenciálních uživatelů nemuselo urazit.

Myslím, že první předfacelift, druhá pofacelift, ale zase se v tom tak nevyznám.

Obrázek
Obrázek

Když vemeš, že to je vlastně nejevněšjí auto na trhu (+-), tak mi to prostě ve srovnání s tím Ka vychází jako jednoznačný vítěz a rozhodně tady má Renault plusové body.
Naposledy upravil maincoonsback dne 11. 2. 2017 22:49, celkově upraveno 2
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 11. 2. 2017 22:46

MELLO píše:
maincoonsback píše: Sandero v aktuální verzi je srovnatelné s hurvinkem

:D :D

:D

-- 11. 2. 2017 22:47 --

_maty_ píše:Takove nenapadne a presto viditelne vid? :D

Přijde mi, že toho pokaždý nableje tolik úmyslně, aby to nikdo nečetl a on tak mohl mít pocit, že mu nikdo neodporuje :D
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků