Ford Mondeo TOP EDITON za 699 000 kč+S-MAX 759 000

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 11. 2016 12:35

ufff
BoBo!!!
Slawall
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 11. 2016 12:39

nj tak defacto, peníze co mi dali, jsem vrátil, holt naftu jsem neměl levnější a teda ta pokuta, ta byla nad rámec :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 12:56

_maty_ píše:za právě vrácení dph z nákupu auta.. které ve skutečnosti jezdilo "služebně" jen občas..

bohužel dost po tom letos šli, takže se podlehlo a bylo vyměřeno, že se to musí vrátit plus prachy za naftu atd.. plus nějaká pokuta.. no bylo to všeho všudy asi 70 Kkč který jsem musel zaplatit já

Ale služebně jezdit jen občas je legální, to má každý druhý-jen se musí část DPH neuvádět do odpočtu jsou na to pravidla, systém jak to účtovat.Pokud jste se nechali natlačit do toho, že to bylo učelové tak to jen vaše nezvládnutí situace.Akorát nechápu proč v tom figureje vice lidí.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 12:57

hele tyhle ojeby už tu neřešte, tu se řeší vážné věci :D
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 12:58

Jo máš pravdu.Promiň..
Klidně to promázněte kluci....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 11. 2016 13:03

jsem za aby se to smázlo 8-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 13:20

Ale ne, jen at to tu zustane 8-)
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod speleo 3. 11. 2016 13:27

Jo tak čachry s DPHáčkem ... no, to se jistě vyplatí, to se Burešovi bude líbit :))
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Guru

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor