Ford Mondeo TOP EDITON za 699 000 kč+S-MAX 759 000

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 10:53

Jo a ze jinak nevyviji zadnou cinnost?
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 10:58

Hele máš ŽL, podnikáš?
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 11:01

Jo taky bych to chtěl na finančáku okecávat... :D kam jezdí, k čemu to používá atd.. aby ti pak hezky ty penízky zas nepochtívali zpátky :D

když do toho chceš jít, tak v tom musíš umět chodit a mít připravené vytáčky až pudeš podat vysvětlení..
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 11:01

Mam ZL a jsem neplatce a mame s.r.o., kde jsme platci :-)

Jenom mi prijde, ze kdyz si normalni zamos udela ZL a zaregistruje se jako platce, ktery si hned koupi auto a zazada o odpocet a nevyviji jako "podnikatel" zadnou cinnost, ze je pro FU celkem podezrelej, tot vse :-)
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 3. 11. 2016 11:09

Tak kdyz je čistý.

Jinak kdyz se člověk přihlásí na plátce, tak pak i sve služby musi prodávat s DPH a stane se dražší, ne? A to je pak problém. Pro někoho.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 3. 11. 2016 11:12

spat k autu, mne by chybal BLIS v tej lacnejsej verzii Smaxu
.bad.decision.matters.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 11:20

_maty_ píše:Jo taky bych to chtěl na finančáku okecávat... :D kam jezdí, k čemu to používá atd.. aby ti pak hezky ty penízky zas nepochtívali zpátky :D

když do toho chceš jít, tak v tom musíš umět chodit a mít připravené vytáčky až pudeš podat vysvětlení..

Jaký vytáčky, vždyť by podnikal při zaměstnáni....jinak hoši, raději končím diskuzi, nevíte o tom nic.Činnost jde pochopitelně domluvit s někým, kdo by chtěl optimalizovat.Prostě to jde ...a legálně.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 11:21

já o tom vím tolik, že mě to naposled stálo 40 tisíc :D
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 11:22

8-)
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 11:22

glider píše:spat k autu, mne by chybal BLIS v tej lacnejsej verzii Smaxu

+1, a nejen to ... v podstatě ta dražší verze odpovídá tomu, jak jsem si naklikal kodiaka ... a ten mi vyšel na 860 ceníkových... takže zas tak špatný to s těma cenama u škodovky není :)
2017 Škoda Kodiaq 1.4 TSI DSG Style
2014 Mazda 3 G165 Revolution
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 11:23

ale byl jsem v tom nevině, blízká osoba, která byla na koberčku na finančním podleha a kápla božskou.. takže se vracelo 40 papírů :-/
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 11:26

Arnie J píše:
glider píše:spat k autu, mne by chybal BLIS v tej lacnejsej verzii Smaxu

+1, a nejen to ... v podstatě ta dražší verze odpovídá tomu, jak jsem si naklikal kodiaka ... a ten mi vyšel na 860 ceníkových... takže zas tak špatný to s těma cenama u škodovky není :)

jo a vlastně dvoulitr 132kW a AWD je za +90 tisíc, takže 950 ceník
2017 Škoda Kodiaq 1.4 TSI DSG Style
2014 Mazda 3 G165 Revolution
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 11:26

_maty_ píše:ale byl jsem v tom nevině, blízká osoba, která byla na koberčku na finančním podleha a kápla božskou.. takže se vracelo 40 papírů :-/

To chce mit vosefovany no :nenapadne
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 11:28

_maty_ píše:ale byl jsem v tom nevině, blízká osoba, která byla na koberčku na finančním podleha a kápla božskou.. takže se vracelo 40 papírů :-/

jako za odpočet DPH?
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 11:35

za právě vrácení dph z nákupu auta.. které ve skutečnosti jezdilo "služebně" jen občas..

bohužel dost po tom letos šli, takže se podlehlo a bylo vyměřeno, že se to musí vrátit plus prachy za naftu atd.. plus nějaká pokuta.. no bylo to všeho všudy asi 70 Kkč který jsem musel zaplatit já
_maty_
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka