Ford Mondeo TOP EDITON za 699 000 kč+S-MAX 759 000

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 09:04

Ford má viditelně problémy (celkově) s prodeji, tak se snaží co to jde. Myslím že to je hodně slušná nabídka a je tuším už druhá.Před tím to bylo ještě o 100tkč levnější, ale jiná vybáva. Myslím si, že tohle je určitě hodně zajimavé. Všiml jsem si že i Passat se dá sehnat nějak podezřele levněji, ale ten se tolik nepodbízí. Superb teď snad vychazí i dráž, no pochvala do Škodovky. :-D

http://www.ford.cz/SBE/KeStazeni

viz - Ford Mondeo TOP Edition.
viz Ford S-MAX TOP Edition - zvýhodněná nabídka
Naposledy upravil T.E.CH dne 3. 11. 2016 09:24, celkově upraveno 1
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 11. 2016 09:10

Nooo, za 7kil bych rekl, ze fajn nabidka..vypada to lepe nez ten winner edition..
BoBo!!!
Slawall
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 09:14

Souhlas, hodně dobrá nabídka...Ford na to jde jako Kórejci. :-)
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 11. 2016 09:16

Na to by mel cumnout Arnie...
BoBo!!!
Slawall
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 3. 11. 2016 09:18

Na s Maxe to není, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 11. 2016 09:19

Vidis tam nekde akci na Smaxe?
Naposledy upravil Slawall dne 3. 11. 2016 09:25, celkově upraveno 1
BoBo!!!
Slawall
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 09:20

Smax je taky za dobrou cenovku....759 000
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 3. 11. 2016 09:25

Arnie chtěl s Maxe, ne? Tak proto to píšu.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 09:25

Má ho mít. :-) V akci je taky...
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 11. 2016 09:28

I Kuga...
BoBo!!!
Slawall
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 09:28

kdyby to bylo s benzínem za 700, tak by to šlo
2017 Škoda Kodiaq 1.4 TSI DSG Style
2014 Mazda 3 G165 Revolution
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod robbert 3. 11. 2016 09:28

Fakt, tak daleko jsem nedošel. Arnie?

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 11. 2016 09:33

Kuga je v benalu, ale jen 88kW.
BoBo!!!
Slawall
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 09:33

Arnie J píše:kdyby to bylo s benzínem za 700, tak by to šlo

Si udělej ŽL+výběr DPH a máš to o 21 % levnější.... ;-) I Babiš bude vědět co jsi koupil. :-D
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 09:38

kuga je malý ***** a na ŽL seru, však DPH potom musíš zase vrátit
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 09:40

tak se s nima domluv, že to koupíš, bude jim to stát 3 měsíce jako předváděčka a pak si to vezmeš se slevou..
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 3. 11. 2016 09:47

Vy delate, jak kdyby se s nima neslo dohodnout. Evidentne se jim to prodava blbe a radi slevej i benal, smax, cokoliv....
maXX_CZ
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 09:58

jako jo, poptat se asi zajdu
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod glider 3. 11. 2016 10:02

Arnie chce proste Kodiak, co nechapete, moze byt Smax aj za 6kil :D
.bad.decision.matters.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod Tomas B 3. 11. 2016 10:02

:D
Tomas B
Veterán

Odeslat příspěvekod tomanr 3. 11. 2016 10:07

glider píše:Arnie chce proste Kodiak, co nechapete, moze byt Smax aj za 6kil :D

Keby ho chcel tak ho uz ma objednany.
Skoda Octavia Kombi, 1.4 TSI G-TEC, Business, do buducna Mazda MX5 RF
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 3. 11. 2016 10:14

Arnie J píše:kuga je malý ***** a na ŽL seru, však DPH potom musíš zase vrátit

usetris dph z rozdilu ceny nakup-prodej. Takze dnes kupis za 1,22 mega a stat ti vrati 220tis. pak prodas za 610tis. a statu odvedes 110k, takze jsi usetril 110k...
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 10:25

No jeste ho taky musej jako platce zaregistrovat a s tim je ted taky peknej voser :-(
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 10:27

přijde mi že zbytečný voser a arnie to nemá za potřebí takový vopičárny..radši bude pár dní přesčas a nějaký ten bakšiš domů donese :D
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 10:36

A hlavne se zaregistrovat jako platce a pak hned zazadat o odpocet, to je zraly na kontrolu :-(
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 11. 2016 10:38

Tak rok pockas nooo...a ya rok to bude jeste levnejsi to auto.
BoBo!!!
Slawall
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 10:45

V rámci DPH neušetříš nic.Sice to lze takto napsat....to je pravda, je to jen o tom, s čím to dá člověk do poměru. Prostě máš to o DPH levnější , to jest nemaš v tom narozdíl od neDIČařů těch 21 % uložených.DPH tě nezajimá, neplatiš ho.I když pravda, vůči neplátci v uvedeném připadě viz dole je rozdíl 105 tkč, což je ranec.U menších častek to ale s tím propadem není tak strašné.

Je to potřeba zjednodušit.Prostě kupuješ a prodávaš (tvoje penize) bez DPH.Zbytek vybíraš pro stát.Když prodávaš a odvádíš (vybíraš pro stát)následně DPH, zaplatí ho kupce.

Příklad :
Auto stojí 1 210 000, zaplatíš to a DPH ti stát vratí. Auto tě stálo 1 000 000.

Pak jezdíš.:-)

Auto prodáš za 500 000 bez DPH (605 000 s DPH). Kupce ti ho ho zaplatí, celých 605 000 a ty z toho odvedeš (vybereš pro stát) státu 105 000.
DIČAŘ ztráta 500 tkč
NEDIČAŘ ztráta 610 tkč

A to v tom není započteno, že těch 210 tkč rozdílu na začátku můžeš zhodnotit, či si je nemusíš půjčovat.To taky hodí slušnou kačku.

Je to jen o tom, že to máš o DPH levnější a nemáš v tom svoje peníze, těch 21 %, což ostatní mají.

Samozřejmě, ale to už to komplikuji, lze pak při prodeji "zneužít" že to je s odpočtem a mít dvě ceny.Jednu pro plátce a druhou pro neplátce.U zajimavých vozů toho lze využít.

V každém připadě si to vzít na ŽL v módu DPH vyplatí a ještě někomu můžeš ušetřit na daních, ačkoli vlastně nepodnikáš. :-) Ale to už je jiná kapitola.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 10:46

goes píše:
Arnie J píše:kuga je malý ***** a na ŽL seru, však DPH potom musíš zase vrátit

usetris dph z rozdilu ceny nakup-prodej. Takze dnes kupis za 1,22 mega a stat ti vrati 220tis. pak prodas za 610tis. a statu odvedes 110k, takze jsi usetril 110k...

jo já vím ... já jen že to není -21% jak se to běžně prezentuje :)
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 10:51

T.E.CH píše:V rámci DPH neušetříš nic.Sice to lze takto napsat....to je pravda, je to jen o tom, s čím to dá člověk do poměru. Prostě máš to o DPH levnější , to jest nemaš v tom narozdíl od neDIČařů těch 21 % uložených.DPH tě nezajimá, neplatiš ho.I když pravda, vůči neplátci v uvedeném připadě viz dole je rozdíl 105 tkč, což je ranec.U menších častek to ale s tím propadem není tak strašné.

Je to potřeba zjednodušit.Prostě kupuješ a prodávaš (tvoje penize) bez DPH.Zbytek vybíraš pro stát.Když prodávaš a odvádíš (vybíraš pro stát)následně DPH, zaplatí ho kupce.

Příklad :
Auto stojí 1 210 000, zaplatíš to a DPH ti stát vratí. Auto tě stálo 1 000 000.

Pak jezdíš.:-)

Auto prodáš za 500 000 bez DPH (605 000 s DPH). Kupce ti ho ho zaplatí, celých 605 000 a ty z toho odvedeš (vybereš pro stát) státu 105 000.
DIČAŘ ztráta 500 tkč
NEDIČAŘ ztráta 610 tkč

A to v tom není započteno, že těch 210 tkč rozdílu na začátku můžeš zhodnotit, či si je nemusíš půjčovat.To taky hodí slušnou kačku.

Je to jen o tom, že to máš o DPH levnější a nemáš v tom svoje peníze, těch 21 %, což ostatní mají.

Samozřejmě, ale to už to komplikuji, lze pak při prodeji "zneužít" že to je s odpočtem a mít dvě ceny.Jednu pro plátce a druhou pro neplátce.U zajimavých vozů toho lze využít.

V každém připadě si to vzít na ŽL v módu DPH vyplatí a ještě někomu můžeš ušetřit na daních, ačkoli vlastně nepodnikáš. :-) Ale to už je jiná kapitola.

No ja bych to az tak ruzove nevidel :-(
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 10:51

addiction píše:A hlavne se zaregistrovat jako platce a pak hned zazadat o odpocet, to je zraly na kontrolu :-(

A tak zkontrolují že sis fakt auto koupil a že je vše v cajku.Co blbnete, vždyť to je zcela legitimní věc.Víš jaká je pak i úspora na benzínu a dalších věcech, servis, gumy? To je hodně peněz...kdo má spočitané na kolik ho vyjde km (servis, gumy, benzín+pořizovačka auta) a vydělí to 1,21 a pak vynásobí kilometry co ujel-ujede, má zcela jasno.Protaženej ksift.... :-l jakej je to rozdíl...
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 10:53

Jo a ze jinak nevyviji zadnou cinnost?
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 10:58

Hele máš ŽL, podnikáš?
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 11:01

Jo taky bych to chtěl na finančáku okecávat... :D kam jezdí, k čemu to používá atd.. aby ti pak hezky ty penízky zas nepochtívali zpátky :D

když do toho chceš jít, tak v tom musíš umět chodit a mít připravené vytáčky až pudeš podat vysvětlení..
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 11:01

Mam ZL a jsem neplatce a mame s.r.o., kde jsme platci :-)

Jenom mi prijde, ze kdyz si normalni zamos udela ZL a zaregistruje se jako platce, ktery si hned koupi auto a zazada o odpocet a nevyviji jako "podnikatel" zadnou cinnost, ze je pro FU celkem podezrelej, tot vse :-)
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 3. 11. 2016 11:09

Tak kdyz je čistý.

Jinak kdyz se člověk přihlásí na plátce, tak pak i sve služby musi prodávat s DPH a stane se dražší, ne? A to je pak problém. Pro někoho.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 3. 11. 2016 11:12

spat k autu, mne by chybal BLIS v tej lacnejsej verzii Smaxu
.bad.decision.matters.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 11:20

_maty_ píše:Jo taky bych to chtěl na finančáku okecávat... :D kam jezdí, k čemu to používá atd.. aby ti pak hezky ty penízky zas nepochtívali zpátky :D

když do toho chceš jít, tak v tom musíš umět chodit a mít připravené vytáčky až pudeš podat vysvětlení..

Jaký vytáčky, vždyť by podnikal při zaměstnáni....jinak hoši, raději končím diskuzi, nevíte o tom nic.Činnost jde pochopitelně domluvit s někým, kdo by chtěl optimalizovat.Prostě to jde ...a legálně.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 11:21

já o tom vím tolik, že mě to naposled stálo 40 tisíc :D
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 11:22

8-)
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 11:22

glider píše:spat k autu, mne by chybal BLIS v tej lacnejsej verzii Smaxu

+1, a nejen to ... v podstatě ta dražší verze odpovídá tomu, jak jsem si naklikal kodiaka ... a ten mi vyšel na 860 ceníkových... takže zas tak špatný to s těma cenama u škodovky není :)
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 11:23

ale byl jsem v tom nevině, blízká osoba, která byla na koberčku na finančním podleha a kápla božskou.. takže se vracelo 40 papírů :-/
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 11:26

Arnie J píše:
glider píše:spat k autu, mne by chybal BLIS v tej lacnejsej verzii Smaxu

+1, a nejen to ... v podstatě ta dražší verze odpovídá tomu, jak jsem si naklikal kodiaka ... a ten mi vyšel na 860 ceníkových... takže zas tak špatný to s těma cenama u škodovky není :)

jo a vlastně dvoulitr 132kW a AWD je za +90 tisíc, takže 950 ceník
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 11:26

_maty_ píše:ale byl jsem v tom nevině, blízká osoba, která byla na koberčku na finančním podleha a kápla božskou.. takže se vracelo 40 papírů :-/

To chce mit vosefovany no :nenapadne
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 11:28

_maty_ píše:ale byl jsem v tom nevině, blízká osoba, která byla na koberčku na finančním podleha a kápla božskou.. takže se vracelo 40 papírů :-/

jako za odpočet DPH?
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 11:35

za právě vrácení dph z nákupu auta.. které ve skutečnosti jezdilo "služebně" jen občas..

bohužel dost po tom letos šli, takže se podlehlo a bylo vyměřeno, že se to musí vrátit plus prachy za naftu atd.. plus nějaká pokuta.. no bylo to všeho všudy asi 70 Kkč který jsem musel zaplatit já
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 11. 2016 11:35

ufff
BoBo!!!
Slawall
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 11:39

nj tak defacto, peníze co mi dali, jsem vrátil, holt naftu jsem neměl levnější a teda ta pokuta, ta byla nad rámec :-)
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 11:56

_maty_ píše:za právě vrácení dph z nákupu auta.. které ve skutečnosti jezdilo "služebně" jen občas..

bohužel dost po tom letos šli, takže se podlehlo a bylo vyměřeno, že se to musí vrátit plus prachy za naftu atd.. plus nějaká pokuta.. no bylo to všeho všudy asi 70 Kkč který jsem musel zaplatit já

Ale služebně jezdit jen občas je legální, to má každý druhý-jen se musí část DPH neuvádět do odpočtu jsou na to pravidla, systém jak to účtovat.Pokud jste se nechali natlačit do toho, že to bylo učelové tak to jen vaše nezvládnutí situace.Akorát nechápu proč v tom figureje vice lidí.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2016 11:57

hele tyhle ojeby už tu neřešte, tu se řeší vážné věci :D
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 11. 2016 11:58

Jo máš pravdu.Promiň..
Klidně to promázněte kluci....
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2016 12:03

jsem za aby se to smázlo 8-)
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 3. 11. 2016 12:20

Ale ne, jen at to tu zustane 8-)
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod speleo 3. 11. 2016 12:27

Jo tak čachry s DPHáčkem ... no, to se jistě vyplatí, to se Burešovi bude líbit :))
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Guru