Mondeo MK3 - záhada zámek dveří spolujezdce

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 9. 2016 14:42

Zdar chlapi, mondeo 2.5 V6 kombi 2001, mám problém se dveřmi u spolujezdce, nefunguje zámek dveří, nezamykají na DO..

Zámek byl rozebraný, mikrospínače v pohodě, motorek se po připojení na baterku roztočil, odpor motorku jsme měřili, ale už nevím kolik to bylo ale né moc.. Konektory zámku i v pantech u dveří prostříkané kontaktolem a nepomohlo. Později jsem prostříkal i kentoru u pantů u řidiče a jakokdyby se to nachvilu spravilo, zámek u spolujezdce začal fungovat, ale nešel otevřít kufr.. Pak se to zase pokazilo spátky. Tak jsem usoudil že ten zámek u spolujezdce je v pořádku, spíš bude někde jinde kontakt..

Od té doby jsem zkoušel prostříkat konektory u obou předních, dneska jsem rozebral řidičovy dveře, v domění že se stama ovládá celé auto, prostříkal kontakty přímo na zámku, taky nepomohlo.. Zkusím ještě rozebrat kufr ale pochybuju..

Nevíte co stím, nebo kde se nachází v autě nějaká centrální jednotka ode všech dveří, že bych ještě tam zkusil konektory (jestli tam nějaké budou)..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků