Mondeo MK5 2014+

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 12. 2015 22:02

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 24. 12. 2015 22:24

robbert píše:Tak srovnání LED vs. Xenon vyznívá za jízdy jednoznačně pro LED světla. A LED nemají ostřikovače.
Má někdo obdobnou zkušenost?

Jediná nevýhoda je v tom že asistent dálkových světel je zapíná i když je mlha. Takže se musí automatika světla vypnout.


Mám stejnou zkušenost,jinak ta automatika funguje skvěle a taky jsem marně hledal ostřikovače,u xenonů normálně byly,
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 12. 2015 23:16

To je v pohode
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 12. 2015 11:11

970ka píše:
robbert píše:Tak srovnání LED vs. Xenon vyznívá za jízdy jednoznačně pro LED světla. A LED nemají ostřikovače.
Má někdo obdobnou zkušenost?

Jediná nevýhoda je v tom že asistent dálkových světel je zapíná i když je mlha. Takže se musí automatika světla vypnout.


Mám stejnou zkušenost,jinak ta automatika funguje skvěle a taky jsem marně hledal ostřikovače,u xenonů normálně byly,


Někdo psal, že led bez ostřikovačů svítí hůře než xenony. Snad Kibitz?
Automatické natáčení super, ale automatické přepínání na dálkové dělal problém Byla tma a mlha a tohle automatika nezvládá...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 12. 2015 16:28

Jakýkoliv světlomet na vozidle, vyzařující světelný tok větší, než 2000 lumen, musí býti vybaven ostřikem. Z toho lze nejspíš dovodit, že LED světlomet bez ostřiku svítí méně.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 12. 2015 16:37

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 12. 2015 17:47

Interiér zase není tak špatný, ne?
Obrázek
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 12. 2015 18:22

Uspokojí, leč nenadchne.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 25. 12. 2015 18:24

Cili jako doma :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 12. 2015 18:25

8-D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 25. 12. 2015 18:34

A to je real foto nebo to je pr foto? Na mobilu to nejak nemuzu desifrovat
Anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 25. 12. 2015 19:27

Hustoles píše:Jakýkoliv světlomet na vozidle, vyzařující světelný tok větší, než 2000 lumen, musí býti vybaven ostřikem. Z toho lze nejspíš dovodit, že LED světlomet bez ostřiku svítí méně.

Ano. Ale někteří tu nadhodili teorii, že LED světlomety možná mají výjimku nebo došlo k úpravě legislativy. Ale spíše jen placebo nebo to porovnávají s nepříliš povedeným xenonem.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 12. 2015 19:43

Já to porovnávám mezigeneračně a to je opravdu znatelný rozdíl.

Tam šlo spíše o to jestli je to svítivost světlometu nebo jednotlivých zdrojů světla, ne?
protože led diod je ve světle několik ale xenon má jen jednu výbojku. Možná má vliv i to, že předchozí generace měla jen pasivní přisvěcování, kdežto LED mají aktivní natáčení. Nevím čím to je, ale subjektivně LED svítí lépe i když ty ostřikovače nemají.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 25. 12. 2015 22:30

Jasně, taky mě napadlo, že možná využívají skulinku v podobě několika zdrojů světla, ale chtělo by to potvrdit nebo vyvrátit.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 26. 12. 2015 16:31

Napíšeme dotaz Ťokovi.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků