Mondeo MK5 2014+

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 28. 2. 2019 10:21

nemáš zpoždění?
2019 začal před 2 měsíci...

8-P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 2. 2019 10:22

ja cece ne :)
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 28. 2. 2019 10:25

Ne? Tak se mi to asi zdálo.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 9. 3. 2019 11:05

"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2019 12:03

Tomu sám nevěříš....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 3. 2019 14:40

Po update budíku konečně se zobrazuje dojezd i přes 1000 km.
Jinak včera cesta z Itálie šílená. Nejdříve spadla lavina, která zablokovala cestu. Jeli jsme tedy jinudy. Na hranicích Švýcarsko Itálie kontrola finanční policie. Chtěli předložit hotovost a kontrolovali kufr. Vše sice ok. Pak z nich vylezlo, že to bylo kvůli destinací a nevěděli o lavine Zdržení cca 30 minut. Na dalnici v Rakousku hromadná bouracka, tak nakonec asi dobře, že mě zastavili na té hranici. A posledních 250 km mlha s viditelnosti cca 50 metrů takže rychlost výrazně snížená. Naštěstí mě předjel rakusak, takže jsem jel za ním na světla.
Nakonec ujeto cca 800 km se spotřebou 6,5 dle pp. To na rakev není tak špatné, ne? Každopádně v nádrží zůstalo na cca 130 km nafty. Takže dojezd přes 900 km.



Obrázek
Obrázek
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 3. 2019 15:16

No je nápad, fotit to za jízdy a ještě v takové rychlosti...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 3. 2019 15:18

Garaznicka klasika, ne? Fotil spolujezdec. 8-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 3. 2019 15:18

Jak jinak :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 3. 2019 21:36

no jistěěěěěě
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 4. 2019 22:44

Dost dobrý. Ještě 2-3 deci a bude to lepší než koncernovej benzín.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 6. 2019 13:48

Tak tady máme další výročí:

Obrázek

Co dodat?

A zatím platí Fordem tam i zpátky.

8-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 6. 2019 14:32

To musí už každou chvíli nastat, neboj.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 25. 6. 2019 16:45

Ono to sice jeste jede, ale uz v breznu se ti neshodly budiky na tom kolik jedes. Digital ukazoval 110, ale analog 109. Takze uz se to blizi :-D
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 6. 2019 17:49

A co teprve GPS?
8-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků