Mondeo MK5 2014+

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2015 22:25

Ano
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2015 22:28

Letní 235/45 17, zimní 215/55 16.

Rozměry o 100% normálnější, ale co lze dělat, pokud to automobilka tak domrví, že?
Navíc u některých aut třeba Smax už se prý 16 nedají dát, (nejsou v techničáku jako alternativní rozměr) Možná nechat zapsat, ale to nevím, jestli by šlo. Já chtěl na mk4 205 a to nešlo, jediné povolené bylo 215.
Byl jsem i na FCM ale ani tam to nešlo...
Ale to jsem už taky psal, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 12. 2015 22:30

215/55 R16 už mělo IV. Mondeo, což je rozměr taky na pičku, ale na tajňačku tam šly nacpat 205/55 a taky to jelo (tento rozměr měla zapsaná verze Econetic, takže to normoš fungovalo).
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2015 22:31

Econetic ano, ale diesel?
Tam to fakt nešlo a na tajnačku jsem nechtěl, nikdy nevíš, co se může stát, že?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 12. 2015 22:34

speleo píše:215/55 R16 už mělo IV. Mondeo, což je rozměr taky na pičku, ale na tajňačku tam šly nacpat 205/55 a taky to jelo (tento rozměr měla zapsaná verze Econetic, takže to normoš fungovalo).

Tohle bych taky neresil, i kdyz letos mi poprve kontrolovali pneu na stk.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 12. 2015 22:37

Tak jako samozřejmě na STK se zapsaným rozměrem, ale na běžný provoz bych klidně nahodil konfekci 205, místo atypu 215.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2015 22:39

A co uděláš, když tě někdo nabourá? Seš v pérdeli pane hrábě...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 12. 2015 22:40

noo to by me taky zajimalo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 12. 2015 22:41

To by jinej rozměr musel mít přímou souvislost s nehodou, což je velmi nepravděpodobné...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2015 22:44

Seš si jistej? Ono by stačilo, kdyby to byla vysoká škoda a šel do toho advokát. Ty nemáš povolený zapsaný rozměr, takže auto nemá na silnici co dělat. Takže minimálně spoluvina a to za těch pár ušetřených peněz nestojí, ne? A víš jak fungují Murphyho zákony?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 12. 2015 22:45

jsem stimhle s robbertem
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 23. 12. 2015 22:46

MELLO píše:Teletext ČT


:D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2015 22:55

Nikdy
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 12. 2015 22:56

zrovna na markyze davaji, nikdy nebo navždy
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2015 22:56

Tak to ma byt
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků