Mondeo MK5 2014+

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2015 21:12

Hledal jsem tohle téma, ale nenašel, takže ho zakládám...
Snad to nikomu nevadí, co?

Tak sem s tím, co máte za zkušenosti, jestli tedy máte, líbí nelíbí, jezdí nejezdí, prostě všechno...

Mě přijde jako fajn auto, uvnitř tichoučké a pohodlné. LED světla svítí hodně dobře, jenom jim chybí ostřikovače a má naprosto dementní rozměry pneu ze kterých se mi chce zvracet...

A co vy?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 12. 2015 21:42

Tak hod foto at si aslyntnem
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2015 21:52

vyDixuj si cenu
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 12. 2015 21:57

Moc hezký Mondeíno :tleskani :love:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 12. 2015 22:03

kolik stoji sada pneumatik, treba continentalek?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2015 22:13

Už jsem to psal, ne?
Jsou tam 235/50 17 takže kolem 5000 za zimní gumu...
Absolutně na ***** rozměr...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 12. 2015 22:14

16" zimni nelze? a treba letni 18" budou levnější
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2015 22:16

I co by nešlo?

16 samozřejmě lze 215/60 16... Ale to chce ještě jedny disky, ventilky s kontrolou tlaku a auto není tak hezké, jsou to balony gumy...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 12. 2015 22:18

joo takhle, no clio ma taky drahe zimní 17" , a na mondeo neni malo na leto 17" ?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2015 22:20

Teletext ČT
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 12. 2015 22:21

dej si za ty příspěvky mimo BAN
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2015 22:21

Je to složitější, než se to na první dojem jeví
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2015 22:22

Podle mě je 17 tak akorát. Kompromis mezi vzhledem a pohodlím. Měl jsem 17 (235/45 17) a byly úplně v pohodě. Na zimu i tehdy byly 16 a pak jsem se vracel po přezutí dos ervisu, že to tahá. Prostě rozdíl 2 cm v šířce gumy na českých cestách už byl moc, ale to už jsem tady psal, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 12. 2015 22:24

robbert píše:I co by nešlo?

16 samozřejmě lze 215/60 16... Ale to chce ještě jedny disky, ventilky s kontrolou tlaku a auto není tak hezké, jsou to balony gumy...

No to je z ***** rozmer a fakt bysokej, ale v necem podobnym si libovali francouzi. Mk4 na tom byl normalne, ne?
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 12. 2015 22:25

Fakt dementní rozměry... to může napadnou jen Henryho :roll:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků