Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 19:50

no to taky předpokládám. Otázkou je jakým způsobem ale zapisuje na média, jestli s tím nemá problém

Prostě to že nejde soubor přehrát, protože je nečitelný, nebo nemá platný formát dokážu pochopit...

ale nedokážu pochopit proč nahlásí že je neplatný, nebo poškozený a pak ho třeba i někdy přehraje jako by se nic nedělo pokud je součástí playlistu... to mi hlava nebere.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 13. 6. 2018 19:52

No tak jedině se dostat k tomu mrkosoftu a budeš vědět.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 19:57

jo no... naštěstí mě to sere z nudy, že bych tomu přišel na kloub. Protože stejně streamuju obsah přes BT.

u Sync3 by mě ted bavil ten integrovaný Waze... to je přesně co bych potřeboval, ale abych za to dával reálně třeba 50 tis za přestavbu... jsem za rok najel 6.500 km trochu neefektivní investice.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 13. 6. 2018 20:02

Ja jedu navigon z founu jenže ten bohužel konči za cca 2r takže bude potřeba najit nějakou nahradu a to bude boj.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 20:07

Jsem si zvyknul na Waze a už nepoužívám nic jiného. Zrovna třeba u ucpaným městě i tady u mě se tomu docela dobře daří vyhledávat trasy.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 13. 6. 2018 20:11

ace2 píše:jo no... naštěstí mě to sere z nudy, že bych tomu přišel na kloub. Protože stejně streamuju obsah přes BT.

u Sync3 by mě ted bavil ten integrovaný Waze... to je přesně co bych potřeboval, ale abych za to dával reálně třeba 50 tis za přestavbu... jsem za rok najel 6.500 km trochu neefektivní investice.


Njn, Si kúp radšej nejaký poriadny stojan na iPhone, kt ti prišrobuju do palubky.

-- 13. 6. 2018 21:12 --

ace2 píše:Jsem si zvyknul na Waze a už nepoužívám nic jiného. Zrovna třeba u ucpaným městě i tady u mě se tomu docela dobře daří vyhledávat trasy.


Podobne, mal som kúpený tomtom Europe a prestali ho podporovať a novú apku som ani nainštaloval.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 13. 6. 2018 20:12

Ja zkoušel waze jednou a to fakt ne. Ale vyviji se tak snad dnes už to bude docela použitelne.
Jinak ford ještě spolupracuje krom waze se sygic a ten, ale to už je davno byl docela fajn a v sync 3 ma taky podporu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 20:18

používám takový stojánek hozený na palubce vedle sloupku. Docela to funguje, tak nějak.. :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 6. 2018 20:19

miromen4 píše:Ja zkoušel waze jednou a to fakt ne. Ale vyviji se tak snad dnes už to bude docela použitelne.
Jinak ford ještě spolupracuje krom waze se sygic a ten, ale to už je davno byl docela fajn a v sync 3 ma taky podporu.

to už bude asi chvíle když jsi to zkoušel? :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 13. 6. 2018 20:22

Už nevim jestli to bylo loni nebo předloni, ale spiš 2016.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 13. 6. 2018 20:25

2 roky to už je večnosť, lebo reálne už tomu prakticky nič nechýba. Ešte aj najbližšie parkovisko nájde.
Ale 2tis euro by som zato nedal.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 13. 6. 2018 20:29

Nejde o to jestli něco chybi, ale to jak je to u ni s navrhy tras, alternativama, samotne routovani atd. Ja třeba chodim i na forum o HR a tam se bavi o navigacich a hlavně se chvali komunita, ale samotne navigovani už tolik ne. No zatim to řešit nemusim, uvidi se v blizke budoucnosti.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 20:50

Waze by měl být normálně v autech už předinstalovaný. Se divím že se automobilkám vyplatí dělat si svoje vlastní. Ještě chápu někde kde to používá navigaci jako referenci pro převodovku či světla, ale auta typu Octávka a podobný auta spotřebitelského charakteru lepší Waze než leckdy ne uplně povedený inhouse řešení
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 13. 6. 2018 20:54

Robia to preto lebo to ľudia kupujú. Ja by som za navigáciu 1000e v obyčajnom aute nedal.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 6. 2018 20:55

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků