Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jurajec 23. 7. 2018 14:29

1. Ano zesilovace signalu existuji, z pohledu vozidla je tak klicek 'v aute' ackoli ty si behas nekde v nakupnim centru. Modernejsi keyless systemy maji tuhle zranitelnost uz osetrenou, ale samozrejme to jako zakaznik neotestujes... takze tezko verit.

2. Motor se bez klice nikdy nevypne, to jako kdyz ti dojde baterka ve klicu ve 160kmh na dalnici chces aby auto vyplo motor,to jako vazne ? Kazdej typek s rusickou by vyradil celou dalnici jen tim by se kvuli klickum vypnuly vsechny vozy v okoli ? hehe trochu premyslej...
Naposledy upravil jurajec dne 23. 7. 2018 14:30, celkově upraveno 1
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod mrazik 23. 7. 2018 14:30

deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 7. 2018 14:31

Motor se nevypne, ani když odejdeš kdo ví jak daleko. Protože bezpečnost.

Systém keyfree je všude stejný, jen se jmenuje jinak. Dělají to opět jedna dvě firmy a je jedno jestli pro koncern nebo BMW. Takže ano, auto lze pomocí zesilovače odemknout i nastartovat, zvláště pokud ho máš někde před domem a klíč c předsíni či v dosahu.
Chceš tomu předejít? řešením je nějaký odstíněný pytlík či krabička přes kterou se ven nedostanou vlny.
třeba:
https://www.imi.cz/reklamni-predmety/po ... ni_280260/
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 7. 2018 14:32

no proto mi ten systém přijde uplně na *****, jako neříkám, že nejsem rád, že si jen přijdu a chytnu za kliku, ale jako ono strčit klíč do zdířky a otočím furt tak nějak považuju za železnou jistotu..

-- 23. 7. 2018 15:34 --

no tvl hm tak to čumím, takže musím koupit pytlík :-) díky moc :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod jurajec 23. 7. 2018 14:37

Toyota umi klicek uplne vypnout aby nevysilal, popr. u vozu lze nastavit aby nepouzival KEYLESS tj. bude fungovat klasicky dalkovy ovladani zamknout/vypnout (ktery jde ale taky zneuzit panove...).

A pri zamknuti na dalkac mate varovnaky a zvuk ? Je to podstatny zda slysite ze se zamyka oni muzou klicek odrusit na moment kdy mackate na ovladaci 'zamknout' a pak si dojdou vybrat veci... do vozu ktery nebyl zamknout.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 7. 2018 14:41

mě se automaticky sklopí zrcátka, bez signálu.. pokud nejsou sklopená = auto není zamknuté..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 7. 2018 16:37

_maty_ píše:dotaz na fordisty, měl jsem o víkendu debatu s kámošem, kdy mi tvrdil, že zloději maj nějaký zesilovače na otevření bezklíčového vlezu do auta, a i když jsi do pár metrů od auta a už by se nemělo dát otevřít, oni si ho otevřou, a dokonce s autem pak odjedou, bez klíče.. no já o tom vím prd, tak jsem dělal, že jako čumím jak puk, ale přece jen, je to hovadina že jo?

vím že když mám nastartované a vylezu s klíčem ven, tak auto vevnitř začne pískat, ale nemám otestované, jestli se vypne motor při určité vzdálenosti od auta? Zkoušeli jste to někdo? A jak je to u koncernu?

Tvl o tom už několik let opakovaně informují veškerá existující média.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 7. 2018 16:54

J
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 7. 2018 17:08

já se s tím fakt nesetkal, nikdy jsem předtím neměl/neřešil auto co to má :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2018 17:09

maty ja sem byl stastny kdyz sem si kupil smaxe, ze mam auto co se mi moc libi. Kdyz sis kupil ty Forda, dost si mi ten pocit radosti zkazil. Nechtel bys ho prodat a jit delat ostudu majitelum jine znacky?
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 7. 2018 17:27

Mu teprve zatrne az matyho vyhecuje a ten pujde a koupi Fluence :D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 7. 2018 17:33

goes píše:maty ja sem byl stastny kdyz sem si kupil smaxe, ze mam auto co se mi moc libi. Kdyz sis kupil ty Forda, dost si mi ten pocit radosti zkazil. Nechtel bys ho prodat a jit delat ostudu majitelum jine znacky?

neboj na podzim přesedlám do rapida, tak se dočkáš :-*
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2018 17:59

Okok uz cekam
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2018 18:02

goes píše:maty ja sem byl stastny kdyz sem si kupil smaxe, ze mam auto co se mi moc libi. Kdyz sis kupil ty Forda, dost si mi ten pocit radosti zkazil. Nechtel bys ho prodat a jit delat ostudu majitelum jine znacky?

U Hondy už byl, kam by měl podle tebe přesedlat?
anonymni

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 7. 2018 18:42

Já bych to viděl ke korejčíkovi :D
Vagi
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků