Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 7. 2018 07:36

Veď hej. Keď o tom vedel a nenechal to opraviť tak je to riadny somár. Pretože v konečnom dôsledku to na konci potom stojí ešte viac peňazí.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 21. 7. 2018 08:11

Vždy je to o člověku, který se o auto stará \ nestará.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod mrazik 21. 7. 2018 13:19

EcoBoost je haklivej na olej
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 21. 7. 2018 13:45

Háklivej v jakým smyslu?
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 21. 7. 2018 17:38

Že když tam není, nejedeš
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 7. 2018 17:43

Vagi píše:Vždy je to o člověku, který se o auto stará \ nestará.


Vždy nie, napr. švagor bol v servise lebo sa mu niečo nezdalo s motorom. Povedali mu že je všetko Ok. O 2 týždne bol motor KO.

Otec nikdy nové auto nemal, ale normalne ich vždy nechal servisovat. Aj tak sa mu za tie roky stalo niekoľko krát, že kvôli nejakej chybe nedošiel do cieľa a musel ísť niekto pre neho alebo išli všetci vlakom domov. A nie, nemal Forda.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 21. 7. 2018 17:52

Tak nemat fords a ist vlakom uz je dost draha ford aspon dava rezinku na vlak
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 7. 2018 21:23

tomanr píše:Veď hej. Keď o tom vedel a nenechal to opraviť tak je to riadny somár. Pretože v konečnom dôsledku to na konci potom stojí ešte viac peňazí.

někomu to nelze vysvětlit...

Kdysi, když jsem neměl ještě jiné možnosti a potřebovali jsme větší auto (jeli jsme parta do HR), půjčil jsem si od kámoše octu combi tdi (tehda jsem měl ibizu 3dv)... auto mělo být cajk, tak jsem zkontroloval olej, fridex, filtr vzduch, pořešil klimu a filtr kabinový a jelo se...sjíždíme v HR z dálnice k moři, někde u Senje a najednou rachot od zadních kol, tak jsem někde odbočil k polní cestě, prolejzám to a vidím, že zadní kotouč ohoblovanej...nějak jsme dojeli na místo ubytování, rozebral jsem to vzadu a z destičky odpadl brzdový segment, totál na prach. Tak jsem si tam hrál na opraváře , někde jsem tam sehnal desky, dovolenou jsme odjezdili nějak opatrně a do toho auta už jsem od té doby nesedl, ztratilo moji důvěru.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 7. 2018 21:44

Doveru mal stratit kamos, ne auto.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 7. 2018 22:31

Nikdy.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 7. 2018 23:43

on mi auto nevnucoval, já ho potřeboval a neměl jsem moc jiných možností
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 7. 2018 06:10

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 7. 2018 10:26

Sledujete někdo Blocka?
Shořet Cossie fest zamrzí. :(
Tohle jeho auto bylo moje nejoblíbenější.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 22. 7. 2018 14:24

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 7. 2018 14:24

dotaz na fordisty, měl jsem o víkendu debatu s kámošem, kdy mi tvrdil, že zloději maj nějaký zesilovače na otevření bezklíčového vlezu do auta, a i když jsi do pár metrů od auta a už by se nemělo dát otevřít, oni si ho otevřou, a dokonce s autem pak odjedou, bez klíče.. no já o tom vím prd, tak jsem dělal, že jako čumím jak puk, ale přece jen, je to hovadina že jo?

vím že když mám nastartované a vylezu s klíčem ven, tak auto vevnitř začne pískat, ale nemám otestované, jestli se vypne motor při určité vzdálenosti od auta? Zkoušeli jste to někdo? A jak je to u koncernu?
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků