Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 14:57

hmm tak jsem si nahodil nějaký tag editor a helemese...

co je tohle za problém... :hm
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 13. 6. 2018 15:01

Spotify and co. u vás nie sú? Sťahovať hudbu s YouTube. Zaujímavá kratochvila.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 15:08

já normálně streamuju radio... ale mám i nějaký MP3 a pro test jsem zkusil stáhnout něco z Youtube a zarazilo mě že stáhnu 4 věci úplně stejnou technologií a 1 z toho nejde v autě přehrát. A dělají to i další MP3 a nemůžu přijít na zákonitosti, protože těch souborů je poměrně dost

-- 13. 6. 2018 16:41 --

Pokus1: jsem něco zkusil a fakt se to chová dost divně. Ted to soubor přehrálo... při podruhém pokusu to zase hodilo corrupt file, ale podařilo se ho přehrat když jsem na něj přeskočil tlačítkem "next" z jiného právě hrajícího souboru :D

Ty woe... FORD a Microsoft dohromady... se nedivím že na Sync3 už běží systém od Blackberryho (si alá něco Linux)
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 18:59

hmmm takže

update na 3.10 - beze změny
Tagy, bez tagu i s plnýma tagama - bez efektu
jiné medium - bez efektu
naformátování usb - bez efektu (FAT32 i exFAT)

chová se to hovadsky. Prostě si to vymyslí že to nějaký soubor přehrávat nebude tak ho to nepřehraje. Někdy se nechá donutit jak jsem popisoval že ho přehraje tak že na něj přeskočím z jiné rozehrané skladby tlačítkem next. Takže ten formát je přehratelný.

Už netuším co s tím, kromě toho tam hodit Sync3 což je otázkou cena a jestli vůbec v místních podmínkách.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 13. 6. 2018 19:04

byl nekdo s 2,0TDCI E6 (110kw) na prehrani SW?

od te doby co ho prehrali ma auto diru v plynu a znacnej turboefekt :hm
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 19:07

řešení je koupit nové auto. Protože ted at už s tím udělají cokoliv tak už si budeš stejně myslet že to není jako to bylo a nejede to tak jak to jelo kdysi. Stejně si chtěl něco kupovat
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 13. 6. 2018 19:24

ja? tezko....
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 19:28

jak těžko... některé autosalony mají otevřeno i přes vikend a objednání auta není nic moc složitýho. Chce to jen projít nabídku s prodejcem a pokud to nemá skladem tam ti to objedná do výroby.

Nemyslím si že by výměna auta v dnešní době měla být nějak těžká :hm
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 13. 6. 2018 19:37

ace2 píše:hmmm takže

update na 3.10 - beze změny
Tagy, bez tagu i s plnýma tagama - bez efektu
jiné medium - bez efektu
naformátování usb - bez efektu (FAT32 i exFAT)

chová se to hovadsky. Prostě si to vymyslí že to nějaký soubor přehrávat nebude tak ho to nepřehraje. Někdy se nechá donutit jak jsem popisoval že ho přehraje tak že na něj přeskočím z jiné rozehrané skladby tlačítkem next. Takže ten formát je přehratelný.

Už netuším co s tím, kromě toho tam hodit Sync3 což je otázkou cena a jestli vůbec v místních podmínkách.

Ja mam hudbu na sd kartě tak mě napada jestli neni nějaky problem s hardwerem. Jestli tam maš 2 usb vstuy tak vyzkoušet druhy a nebo jinou flešku.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 13. 6. 2018 19:39

Nejde ti mp3?
Kup nove auto.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 6. 2018 19:39

Já už nebudu. Děkuji.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 19:41

jj zkoušel všechno. Jak USB tak i SD, chová se to úplně stejně. V Thajsku to na počkání vyrvou a dají tam Sync3, trvá to asi hodinu a je to jen plug and play.

Jediné co mě napadá jestli v tom nemůže nějak mít prsty MacBook, protože ta sranda běží na Microsoftu. Nicméně to nevyzkouším Windows počítač v pískovně nemám.

glider: no bude stačit nový infotaiment. Zatím to jezdí normálně :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 13. 6. 2018 19:42

ace2 píše:jak těžko... některé autosalony mají otevřeno i přes vikend a objednání auta není nic moc složitýho. Chce to jen projít nabídku s prodejcem a pokud to nemá skladem tam ti to objedná do výroby.

Nemyslím si že by výměna auta v dnešní době měla být nějak těžká :hm


Tys bol dnes dlho na slnku?
Lebo tieto rady su celkom...odveci. Vymen auto. Prides za sefom, sef kup mi nove auto, lebo mi prehrali SW.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 19:43

ne, nervní že jsem nezjistil příčinu chování
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 13. 6. 2018 19:46

ace2 píše:jj zkoušel všechno. Jak USB tak i SD, chová se to úplně stejně. V Thajsku to na počkání vyrvou a dají tam Sync3, trvá to asi hodinu a je to jen plug and play.

Jediné co mě napadá jestli v tom nemůže nějak mít prsty MacBook, protože ta sranda běží na Microsoftu. Nicméně to nevyzkouším Windows počítač v pískovně nemám.

glider: no bude stačit nový infotaiment. Zatím to jezdí normálně :D


Jako, že to maš z mekače tak by to mohlo mit vliv ? Nevim, ale podle mě standardni mp3 je pořad standardni mp3 a mělo by byt uplně jedno odkud ji maš. :hm
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků