Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 4. 2018 19:55

Ja bych řekl, že občas i dostatečnej, ale byvaly i větši hruzy předevšim od japoncu, kteři dodnes dokažou docela zaskočit. Ale třeba zrovna čtverkove mondeo mi přijde interierem dost v pohodě pokud to nekombinoval zrovna nějaky dřevorubec.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 5. 4. 2018 19:58

Já bych řekl, že to je tragédie dlouhodobě. První hezký vnitřek má až současný Focus po FL.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 4. 2018 20:04

Co si budeme namlouvat, každý si hájí ten svůj píseček, že malčí?
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Hondamaník 5. 4. 2018 20:06

Až na to, že jednoho Forda doma mám, mykózko ;-)
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 4. 2018 20:07

Mno, mít můžeš, já narážel na to nejlepší auto na světě. :-P
Naposledy upravil Vagi dne 5. 4. 2018 20:08, celkově upraveno 1
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Hondamaník 5. 4. 2018 20:08

Jen jestli není problém spíš nejmenší mozek na garáži...
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 4. 2018 20:09

Proč hned tolik sebekritiky?
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Hondamaník 5. 4. 2018 20:11

Očividně jsem to trefil. O mém autu tu až do tvého výronu fekálií nepadlo ani slovo a oba to víme. Problém je jako vždy jen v tvojí hlavě.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 4. 2018 20:11

Jako třeba fiesta, focus určitě, ale zrovna to čtverkove mondeo nebo tehdejši s-max se mi vnitřkem dost libili a neměl jsem ani problem u trojkoveho mondea. Ale třeba v době, kdy jsem měl jedničkovoheo fokala, kde jsem z interieru nebyl určitě nadšeny a to jsem měl ghia vybavu s modrym dřevem a viděl jsem co je u soudobych japoncu o kterych jsem taky uvažoval tak to bylo ještě pul bidy. Tehda byl pro mě interierem top asi astra.
Naposledy upravil miromen4 dne 5. 4. 2018 20:13, celkově upraveno 1
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 4. 2018 20:12

Hondamaník píše:Očividně jsem to trefil. O mém autu tu až do tvého výronu fekálií nepadlo ani slovo a oba to víme. Problém je jako vždy jen v tvojí hlavě.

Očividně mne nedáváš...seru tě a to tě sere :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 4. 2018 20:19

miromen4 píše:Jako třeba fiesta, focus určitě, ale zrovna to čtverkove mondeo nebo tehdejši s-max se mi vnitřkem dost libili a neměl jsem ani problem u trojkoveho mondea. Ale třeba v době, kdy jsem měl jedničkovoheo fokala, kde jsem z interieru nebyl určitě nadšeny a to jsem měl ghia vybavu s modrym dřevem a viděl jsem co je u soudobych japoncu o kterych jsem taky uvažoval tak to bylo ještě pul bidy. Tehda byl pro mě interierem top asi astra.

já si teda myslím, že interiéru jedničkového focusu se nevyrovná vůbec nic :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 4. 2018 20:20

Ještě tu máme před FL OI :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Hondamaník 5. 4. 2018 20:22

miromen4 píše:Jako třeba fiesta, focus určitě, ale zrovna to čtverkove mondeo nebo tehdejši s-max se mi vnitřkem dost libili a neměl jsem ani problem u trojkoveho mondea. Ale třeba v době, kdy jsem měl jedničkovoheo fokala, kde jsem z interieru nebyl určitě nadšeny a to jsem měl ghia vybavu s modrym dřevem a viděl jsem co je u soudobych japoncu o kterych jsem taky uvažoval tak to bylo ještě pul bidy. Tehda byl pro mě interierem top asi astra.

Nechápu, proč to pořád točíš na Japonce... Řeč je o Fordu, který v rámci evropských aut třeba za VW+Škoda těžce zaostával. Viz ta šílená rádia jako na obrázku o kus dříve. To je fakt děs a letitá tradice Fordu. I oni sami to uznali tím, že od toho konečně upustili a šli směrem koncern.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 4. 2018 20:24

Vagi píše:Mno, mít můžeš, já narážel na to nejlepší auto na světě. :-P


Nejlepši, nenejlepši, ale třeba zrovna u civicu bych řekl, že interiery u dosti řad uplně v pohodě a třeba u 10G se mi zamlouva velmi. U hondy mam problem u jinych modelu např. součastny jazz nebo hrv.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 4. 2018 20:25

Víš jak, každý dle své chuti...jen to člověk nesmí toliko tlačit, že není nic lepšího :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků