Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 8. 2018 11:32

V Áčkách nyní se slevou 90 tis.Kč. Doporučuje 9 z 10 debilních Vydrů.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 8. 2018 12:03

Tak jsem si vcera nejspis sam opravil to piskani od praveho predniho kola, takovy ten plech za kotoucem se mi zdalo ze je nejak bliz tak jsem to kusem dreva po cele delce poodtlacel a vcera ani po 130 km to nepiskalo a dnes taky nic, takze snad ok..

A jinak super jestli je goesuv smax pomalejsi jak 1.4tsi v kokodaku, tzn ze bych ho s hugacagou pojel taky 8-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 8. 2018 17:39

Spise by bylo divne s ohledem na pohony vahy a velikosti kdyby ne.
anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 4. 9. 2018 12:06

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 4. 9. 2018 16:51

2.0EB bude nahradene 1.5EB vyzihane na 200k
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 9. 2018 08:18

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 5. 9. 2018 09:17

TLDR, ale tahle věta zhruba vyjadřuje moje můj názor na Ford.

Auta má skvělá, ale neumí to říci zákazníkům a drhne, zdá se, i všechno ostatní.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 5. 9. 2018 09:32

Hezky a pravdive napsane. Snad se z toho vyhrabe.
Jinak potkal jsem Fiestu a i kdyz zadni partie me uplne neoslovila, tak jako celek hezke hezke. Uz se tesim na Focus, ten uvidime jak pojedu do servisu.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrosekkk 7. 9. 2018 20:08

Zdravim, potreboval bych pomoci s vyberem servisu znacky ford v Praze. Jezdim do Fordu Maier na Podbelohorske, coz jsou ale jen menici, navic nektere problemy nevyresili uplne dobre.
Proto se ptam, jestli znate nekoho lepsiho, autorizovany nebo i neautorizovany, nekoho, kdo se skutecne ve fordech (konkretne Mondeo 2009) vyzna a ma snahu problemy hledat a resit, ne jen vzit dil a vymenit ho. Dobre reference ma Ford ve Slivenci, tak premyslim, ze zkusim ten. Vsem dekuji :)
petrosekkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod garážmistr 7. 9. 2018 20:29

Údajně je dobrej Ford Cham.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 8. 9. 2018 20:33

A co konkretne resis ?
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 9. 9. 2018 09:13

Pode me je nejlepsi najit si soukromnika, ktery dela jen na sebe a fordy zna. V autorizakach je velka fluktuace a delaji tam vetsinou lemplove. Slivenec neznam, ten mam dost z ruky. Co tedy resis? :)
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 9. 2018 07:09

jo to máš recht, jenže tihle soukromníci toho maj po kokot, nestíhaj a dostat se k nim na dilnu bejvá na dlouho..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 10. 9. 2018 10:39

Jen soukromníci?

Autorizovaný servis Brno tě dneska objedná někdy na 28 září...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 10. 9. 2018 10:43

petrosekkk píše:Zdravim, potreboval bych pomoci s vyberem servisu znacky ford v Praze. Jezdim do Fordu Maier na Podbelohorske, coz jsou ale jen menici, navic nektere problemy nevyresili uplne dobre.
Proto se ptam, jestli znate nekoho lepsiho, autorizovany nebo i neautorizovany, nekoho, kdo se skutecne ve fordech (konkretne Mondeo 2009) vyzna a ma snahu problemy hledat a resit, ne jen vzit dil a vymenit ho. Dobre reference ma Ford ve Slivenci, tak premyslim, ze zkusim ten. Vsem dekuji :)



V praze je to bida s nouzi, rozhodne nedporucuju autopalace, to je teprve pruser

zatim jezdim ke kacmackovi a docela to jde. Resp. Nic zatim neposrali
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků