Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 6. 2018 21:23

mi nieco uslo ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod tomanr 18. 6. 2018 21:25

Olej do nafty. Ale ty máš tuším benzín.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 18. 6. 2018 21:29

robbert píše:
Abre píše:Zpatky k tematu.
Australska divize dokoncila vyvoj Rangeru Raptor:
https://www.ford.com.au/commercial/ranger/raptor
Je tam ale bohuzel jen dehet. Tezko rict jestli pridaj casem i benal a jak to bude s dostupnosti v EU.

Nafta je do takových aut lepší, ne? Jenom VW ji teď poškodilo reputaci a už vlastně i Mergl a další...


Zajímavé. Zákaznici chtějí obecně 2.7 EB a tak nějak se to očekává, víc nadšení očekávají 3.5 EB. A Ford jim tam nadělí čtyřválcový diesel který má nemá o moc lepší výkon než aktuální 3.2 Puma. Zajímavá strategie. Jeden by řekl že výrobce vyrobí to co chtějí zákaznici :D Nicméně korporátní řízení firem jde skutečně mimo mě :D

Když si koupím za 150 tis tlumiče od FOX tak Wildtrak nebude zase o moc horší jak Raptor :hm (který je má a je to jeho hlavní modifikací)

http://www.ridefox.com/filter.php?m=tru ... sition=ALL

Mě to zase až tak moc netlačí, že bych musel za každou cenu vyměnit reálně za rok za dva až by reálně dorazil k nám. Takhle si můžu v klidu čekat jak bude vypadat Bronco který bude postavený na základě Rangeru jestli mě to zaujme nebo ne.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 6. 2018 21:31

tomanr píše:Olej do nafty. Ale ty máš tuším benzín.


jj u mna max benzin do oleja, ale to neni problem, prebytok odsavam a predavam ako novy olej :)

skor som narazal na toho matyho, ze ste mu nieco vyviedli
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod tomanr 18. 6. 2018 21:33

Vraj sa na niečo urazil a odvtedy tu väčšina ľudí za ním smúti. Česť jeho pamiatke.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 6. 2018 22:26

aha, v HR zrelaxuje a vrati sa plny elanu
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Abre 19. 6. 2018 18:40

ace2 píše:
robbert píše:
Abre píše:Zpatky k tematu.
Australska divize dokoncila vyvoj Rangeru Raptor:
https://www.ford.com.au/commercial/ranger/raptor
Je tam ale bohuzel jen dehet. Tezko rict jestli pridaj casem i benal a jak to bude s dostupnosti v EU.

Nafta je do takových aut lepší, ne? Jenom VW ji teď poškodilo reputaci a už vlastně i Mergl a další...


Zajímavé. Zákaznici chtějí obecně 2.7 EB a tak nějak se to očekává, víc nadšení očekávají 3.5 EB. A Ford jim tam nadělí čtyřválcový diesel který má nemá o moc lepší výkon než aktuální 3.2 Puma. Zajímavá strategie. Jeden by řekl že výrobce vyrobí to co chtějí zákaznici :D Nicméně korporátní řízení firem jde skutečně mimo mě :D

Když si koupím za 150 tis tlumiče od FOX tak Wildtrak nebude zase o moc horší jak Raptor :hm (který je má a je to jeho hlavní modifikací)

http://www.ridefox.com/filter.php?m=tru ... sition=ALL

Mě to zase až tak moc netlačí, že bych musel za každou cenu vyměnit reálně za rok za dva až by reálně dorazil k nám. Takhle si můžu v klidu čekat jak bude vypadat Bronco který bude postavený na základě Rangeru jestli mě to zaujme nebo ne.

Korporace ktera je schopna vyplodit a zainvestovat strategii typu Vignale, nema zadnou sebereflexi, natoz aby brala zretel na to co chteji zakaznici. Nicmene az je neviditelna ruka trhu zase profackuje, treba to jeste stihnou prehodnotit.
Ad dehet. Raptor sice vychazi z pracovniho pickupu, ale zamereni je zcela jine, proto ten benal.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 19. 6. 2018 22:03

Presne...Vignale nezmysel.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 20. 6. 2018 05:39

Nezmizel, ale teď už je to jen výbava. Původní koncept zmizel, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 20. 6. 2018 07:53

miromen4 píše:Ja jedu navigon z founu jenže ten bohužel konči za cca 2r takže bude potřeba najit nějakou nahradu a to bude boj.

Navigon končí?
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 6. 2018 07:55

Vignale jako verze modelu proc ne. Par lidi si to koupi a je to jen vybava navic, resp. jenom materialy casti prvku v aute. Tudiz investicni a vyvojove naklady blizke nule a marze jako krava.
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 6. 2018 08:06

jj je to prakticky jen vybavovy stupeň a pochybuji, že ma něco společneho s nabidkou motoru nebo jine techniky
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 20. 6. 2018 08:08

Ne prakticky, je to vybavovy stupeň. Ford narazil takže tu extra péči zrušil. Nechal ji jen ten, kteří si to koupili předtím. A motory? Jsou tam ty nejsilnější.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 6. 2018 08:08

salam01 píše:
miromen4 píše:Ja jedu navigon z founu jenže ten bohužel konči za cca 2r takže bude potřeba najit nějakou nahradu a to bude boj.

Navigon končí?

Už je to tak a od května je stažena i z GP...

https://www.mobilmania.cz/clanky/navigo ... fault.aspx
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 6. 2018 08:16

robbert píše:Ne prakticky, je to vybavovy stupeň. Ford narazil takže tu extra péči zrušil. Nechal ji jen ten, kteří si to koupili předtím. A motory? Jsou tam ty nejsilnější.


jakou peci mas namysli?

-- 20. 6. 2018 09:16 --

vignale koutky v dilerstvi zustaly :)))))
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků