Jeep Cherokee 2014

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 6. 2017 21:31

Jeep je ok jen to na nem poznas ze je levnejsi. Od dynamiky pres zpracovani pres jizdni vlastnosti. Co ma opravdu fajn jsou schopnosti mimo silnic ale to clovek nevyuzije
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 5. 6. 2017 21:35

GLE jedine s V8 :love:

Znamy kupil Tuarega davno davno a fakt pekna cena.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 5. 6. 2017 21:42

GLE nejlíp v 63 a ještě líp 63 S :D To se bavíme o 4 mega :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 6. 2017 21:46

To mas dva srt jeepy
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 5. 6. 2017 21:47

Taky jsem na něj koukal, 6,4 V8 HEMI, 450 koní. Podle spritmonitoru s tim jezdí dost lidí kolem 14l, nějak podezřele málo :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 6. 2017 22:19

Nebo ted ten jejich hellcat

-- 5. 6. 2017 23:25 --

http://autobible.euro.cz/jeep-grand-che ... -700-koni/
anonymni

Odeslat příspěvekod Colin85 5. 6. 2017 22:47

Nissan350Z píše:Nový GLE s V6 a trochou výbavy stojí 1,8-2 mega, to je už i se slevou dost. Grand Cheeroke už se dá sehnat za cca 1,6 poměrně dobře vybavený, se slevičkou tak kolem 1,4. Touareg teprve příjde na řadu, ale na Q7, X5, GLE apod. nejsou love :)


Pod1,5 mega seženeš v pohodě Granda v maximální výbavě Summit (V6 diesel, kolem 1,55 mega i V8 5.7) :) hodnej dealer ti k tomu přihodí servis na 5 let/100.000 km a třeba i odnímatelný tažný.

Touareg se dal v téměř plný palbě koupit kolem 1,6 mega (ze 2 mega na 1,6 ... takže se dalo 20 % dolu).

Touareg má lepší zpracování, ale uvnitř je to o něco stísněnější. Grand je zas lepší v terénu, jen je to holt amerika, takže zpracování není jako u němců, ale nikde nic nevrže, takže pohoda. Navíc Grand neměl AdBlue (nevím, jestli se pro rok 2017 něco nezměnilo), kdežto Touareg ho bohužel má. Grand má i plnohodnoutnou 20" rezervu (Summit verze), což potěší ...nadruhou stranu zabere místo v kufru. Touareg, mi tvrdil dealer, má jen adaptivní tempomat (což já nemusím, protože nefunguje vždycky podle představ a dál už jsem ho teda nezkoumal), Grand se dá přepínat mezi normálním tempomatem nebo adaptivním.
Colin85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 6. 2017 06:45

goes píše:Nebo ted ten jejich hellcat

-- 5. 6. 2017 23:25 --

http://autobible.euro.cz/jeep-grand-che ... -700-koni/

Slušně splašená krabice :D Že bych na ML přikoupil kompresor? :D

-- 6. 6. 2017 07:48 --

Colin85 píše:
Nissan350Z píše:Nový GLE s V6 a trochou výbavy stojí 1,8-2 mega, to je už i se slevou dost. Grand Cheeroke už se dá sehnat za cca 1,6 poměrně dobře vybavený, se slevičkou tak kolem 1,4. Touareg teprve příjde na řadu, ale na Q7, X5, GLE apod. nejsou love :)


Pod1,5 mega seženeš v pohodě Granda v maximální výbavě Summit (V6 diesel, kolem 1,55 mega i V8 5.7) :) hodnej dealer ti k tomu přihodí servis na 5 let/100.000 km a třeba i odnímatelný tažný.

Touareg se dal v téměř plný palbě koupit kolem 1,6 mega (ze 2 mega na 1,6 ... takže se dalo 20 % dolu).

Touareg má lepší zpracování, ale uvnitř je to o něco stísněnější. Grand je zas lepší v terénu, jen je to holt amerika, takže zpracování není jako u němců, ale nikde nic nevrže, takže pohoda. Navíc Grand neměl AdBlue (nevím, jestli se pro rok 2017 něco nezměnilo), kdežto Touareg ho bohužel má. Grand má i plnohodnoutnou 20" rezervu (Summit verze), což potěší ...nadruhou stranu zabere místo v kufru. Touareg, mi tvrdil dealer, má jen adaptivní tempomat (což já nemusím, protože nefunguje vždycky podle představ a dál už jsem ho teda nezkoumal), Grand se dá přepínat mezi normálním tempomatem nebo adaptivním.

5,7 V8 by byla pěkná, ale bohužel, auto není pro mě (já bych klidně bral srt), ale do rodiny. Každopádně, díky za info, ta plnohodnotná rezerva potěší, to je pravda.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 7. 6. 2017 16:23

Ještě bych k rozvaze přihodil cenu servisu. Protože ty US díly jsou za hubičku.
Bobby Deerfield
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 6. 2017 17:07

ano, neni nad to v sobotu rano vzit kopu dilu pred panelak a jit opravovat auto...

realne je cena servisu VW/audi/granda stejne +- autobus.
anonymni

Odeslat příspěvekod rammstein 8. 6. 2017 09:57

Je to tak. Většina lidí stejně jezdí do autorizáku, kde se ceny dílů a práce vyrovnají s konkurencí. Znám asi jenom jednoho Jeepaře, který má jiné auto než Wranglera a novější než 5 let a který si dělá servis sám - on na to ale má vytápěnou dílnu s heverem, tovární diagnostiku, čas a chuť.
rammstein
Nováček

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků