Jeep Cherokee 2014

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 24. 2. 2013 10:15

No popletl to, dal sem grand cherokee, kdezto tenhle novy je byvaly liberty, ktery se mi teda docela libil.. Tohle je fakt nepekne
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 2. 2013 10:17

No jo tak jsem tu dal většiho bratřička. Holt nejsem ten spravny amerikafans.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 2. 2013 10:18

Ale "Ewww, why did the go and ruin a perfectly good SantaFe like that?" to vcelku vystihuje.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malcolm_ 24. 2. 2013 10:28

Za me pekne, vypada to jako moderne pojate art deco. Uvidime v realu :-)
malcolm_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 24. 2. 2013 10:53

Hrozný, něco jako Nissan Juke, na to se taky nedalo zprvu ani podívat. Ale Jeep to posunul na další level. Adept na nejhnusnější auto všech dob. Multiplo boj se!
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 24. 2. 2013 11:00

Tak lidi a hlavne amici asi chteji designove extrémy...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2013 11:08

Podle tech oblud co tam mnohdy vidam, tak asi jo
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 24. 2. 2013 11:28

JardaB: Já se naopak obávám, že to moc lidí chtít nebude, ostatně já bych si to taky do garáže nepostavil.
Na druhou stranu jak Compass, tak Grand Cherokee jsou poměrně konzervativní (a IMHO moc pěkné), takže třeba má marketing Jeepu pravdu a je tu prostor pro takovýhle divoký design... :hm

Tipuju, že to v této podobě budou vyrábět tak dva roky, komu se to líbí, tak si to honem koupí a pak udělají velký FL, který vrátí příď i záď "do normálu".
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 2. 2013 12:57

ja teda na tom nevidim nic extremne hnusneho, ze se to srovnava s nejhnusnejsimi auty ever :) Podivejte se na Micru treba :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 24. 2. 2013 13:16

Na Liberty 2002-2007 bolo frflanie ze to uz nieje klasicky Jeep,ze je tam moc oblych hran.Libery 2009-2013 bol moc hranaty a mozno ze 2014kou sa chcu presadit hlavne na azisjkom trhu.

Mne osobne sa seria 2002-2007 pacila najviac - ale ta spotreba.....
Přílohy
liberty sales.JPG
liberty sales.JPG (45.63 ) Zobrazeno 9568 krát
forsaken...
icotech852
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepa-1 24. 2. 2013 15:27

Taky mě napadlo, že nový Jeep Cherokee je designem zaměřený na Asii. Když si vezmu, že Audi prodá nejvíce Q5 v Číně a tohle je SUV stejné velikosti...
pepa-1
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 24. 2. 2013 15:54

Mozno to bude nazivo super. Jedine co by som neprekusol je ta korejska palubovka. Uz by ta moda s vertikalnymi vyduchmi mohla ist do minulosti.
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 24. 2. 2013 17:59

Nebude...
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 2. 2013 18:37

A já myslím, že bude...
Úplně sejně na mne působila F 500L a v reálu je to bomba...
To auto na obrázcích (mimo promo snímků) je zcela jistě zafoliované... Osobně si na podobné soudy, co tady předvádí místní suita počkám...
Pokud to bdue hrozné, napíšu to.

Zatím z toho co vidím to je celkem velké, prostorné, moderní a pravděpodobně i dost schopné v terénu (v rámci konkurence).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 2. 2013 18:40

Jako kritizovat ostatní, že z fotek souděj vzhled, ale sám z fotek posoudit, že vnitřní prostor a terénní schopnosti budou na velmi dobrý úrovni, to je trošičku diagnóza...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků