FORD - internetový prodej se zajímavou slevou

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 4. 2012 20:00

Tak snad to nebude bráno jako reklama, ale narazil jsem na zajímavej internetovej prodej Fordu.Slevy imho slušné, ale do detailu jsem to nekoumal.Řeším jen Mondeo.

http://novy-ford.cz/


Jsou tam i zajimavé příplatky za prodlouženou záruku....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 11. 4. 2012 20:21

mondeo 2,0TDCi 120kw enterprise za 653t? to neni zle

-- 11. 4. 2012 21:22 --

vcera jsem si jen tak ze srandy nakonfiguroval OIIC 1,6TDI 4x4 manual s nejakou tou vybavou ktera nebyla nejvyssi a skoncil jsem na 780tkc
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 4. 2012 20:33

Je to relativně jednoduché, nakonfiguruješ dle ceníku(ne akčního) jakoukoli výbavu, přidáš barvu + nějaké cereptičky, vypočítaš slevu cca 25-27% a máš cenu Mondea.

Jinak verze Titánum X 1,6 Ecoboost (5D) , bílá barva mě vychází při 25% slevě na 477 994 kč bez DPH.(573592 s DPH)

Pokud bych vzal jenom verzi Titánum + barva+ spoiler , tak to vyjde na 412 000,- bez dph.Pokud přihodím kůži , paket winter + a senzory, tak cca 454 000.Ceny zajímavé a když jde odečíst DPH, tak tuplem.V zásadě stačí vydělit koncovou cenu s DPH číslem 1,6 a je to tam.(sleva a + odečte se DPH)
Naposledy upravil T.E.CH dne 11. 4. 2012 22:14, celkově upraveno 1
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoon 11. 4. 2012 21:19

Jojo, zajímavé..
Ale třeba u Focusu, jsou tam jen auta bez motoru, s motorem sem tam našel akorát jeden hatch a jedno kombi, uznávám, za akceptovatelnou cenu s akceptovatelnou výbavou.

Jo za tyhle peníze se dá o těch autech uvažovat...
maincoon
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 4. 2012 21:58

Proč bez motoru?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 4. 2012 22:13

Tak jasně, kdo chce kapku výkonné turbo, cena je kapku vyšší.Ale ono nejde poměřovat velikostí auta-versus cena.S focusem se zase svezeš jinak než s Mondeem.Mondeo je "lodička", kde jsou setrvačnosti kapku jiné než u fofa.Tam funguje marketing.Neštudoval sem to do detailu,ale tuším že u Focusu, kapku ojebávají a cena tam dost podobná jako akční ceník na ford.cz.Prostě oslňují velkou slevou, z vysoké ceny.Kdyby dali ceny nizké, zase by nemohli dávat další slevy, což všichni kupci z principu chtějí.Mondeo je ale dobrej vál....mít možnots koupit 2,0 Titánum S 149 Kw za cca 530 litrů bez DPH s powerShiftem či bez,to samé manuál 147 Kw TDCi s manuálem ten je jen o cca 10 litrů dražší....no kdo by tomu dříve věřil.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 11. 4. 2012 22:16

Ty ceny jsou skoro dumpingové, kde bude zakopanej pes? :D
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 4. 2012 22:29

To bych neřekl....,ale asi neprodávaj tak jak by potřebovali, myslím Ford jako celek.
Jinak u VW na Passata lze prej z ceníku ukecat 20%.Což taky není špatný.Je tam ale kapku problém s motorizacema.Pořád je ale Mondeo o dost levnější.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoon 12. 4. 2012 07:20

Ale prd dumpingové..., prostě je tam minimalizovaná dealerská přirážka.
Jsou to nejspíš skladovky a je potřeba vyčistit sklady. Rozhdoně to není cena, u které se dá říct, že by byl Ford tratný... To spíš dealeři měli (možná byli donuceni) uložené peníze, které ztrácí na hodnotě...

I tak se budou všech těch aut zbavovat těžko... Ale to není jen problém Fordu...

Prostě je to o ceně... a je pravda, že ani ten VW neprodává za ceníkové ceny... ;-)

Mello... bez motoru...
70 kW na nižší střední je prostě málo - v dnešní době... to má "skoro" stejný poměr výkon/hmotnost jako můj skútr...
maincoon
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 4. 2012 07:24

Jo takhle, tak to s tebou musím než souhlasit. Mě přijde na hraně i mých 77kW u malého auta
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 12. 4. 2012 07:31

Akorat jsou to takove nestastne vybavy bez moznosti uprav. Kupovat dneska auto za 800.000CZK a nemit tam ani blbou navigaci mi prijde trosku mimo. :hm
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoon 12. 4. 2012 07:42

Ty s tou navigací opravdu musíš i souložit... Tu tvoji obsesi navigací prostě neumím pobrat... Ještě poberu to, že je to pro tebe sexuálně důležité, ale ne každý má na podobnou úchylku. Mohl by si tedy respektovat většinový názor, že zabudovaná navigace není nejpodstatnější částí auta...

Jen tak mezi nama... zabudovatelnou navigaci slušné kvality kvality dnes pořídíš i s dotykovým displayem od nějakých 12 000..., takže to opravdu u auta za 800 tyček není nejzásadnější problém... Mimoto, totéž zvládá můj "blbý" mobil..., což by si taky už mohl pochopit...
maincoon
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 12. 4. 2012 07:44

T.E.CH píše:To bych neřekl....,ale asi neprodávaj tak jak by potřebovali, myslím Ford jako celek.
Jinak u VW na Passata lze prej z ceníku ukecat 20%.Což taky není špatný.Je tam ale kapku problém s motorizacema.Pořád je ale Mondeo o dost levnější.


Z plné výbavy 151 000 Kč. :-)

-- 12. 4. 2012 08:46 --

Ona je je sleva u Renaultu.Na Koleos ceníková 799 900 Kč-2.0 DCI 110 KW automat BOSE Editon 4x4 a na saloně ho mají 672 100 Kč.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 12. 4. 2012 08:19

maincoon píše:Ty s tou navigací opravdu musíš i souložit... Tu tvoji obsesi navigací prostě neumím pobrat... Ještě poberu to, že je to pro tebe sexuálně důležité, ale ne každý má na podobnou úchylku. Mohl by si tedy respektovat většinový názor, že zabudovaná navigace není nejpodstatnější částí auta...

Jen tak mezi nama... zabudovatelnou navigaci slušné kvality kvality dnes pořídíš i s dotykovým displayem od nějakých 12 000..., takže to opravdu u auta za 800 tyček není nejzásadnější problém... Mimoto, totéž zvládá můj "blbý" mobil..., což by si taky už mohl pochopit...


Mame 21. stoleti, dokonce uz jeho druhe desetileti a vestavena navigace je proste beznou vybavou uz i v bezne stredni tride, natoz u auta za 800.000Kc coz je v dnesnich cenach uplny top end v ramci stredni tridy. Konkurence nabizi vestavene navigace i do strednich vybav, tedy do aut, ktera stoji o dveste tisic mene nez tohle Mondeo.
Zabudovanou navigaci neporidis za 12000CZK, sezenes nejakou cinskou hruzu, ktera ma navic specialne u Fordu ten problem, ze ji neni mozne napojit na Convers+, takze mas pak uprostred palubky obrovskou prazdnou svitici obrazovku.

Dix_ píše:Ona je je sleva u Renaultu.Na Koleos ceníková 799 900 Kč-2.0 DCI 110 KW automat BOSE Editon 4x4 a na saloně ho mají 672 100 Kč.


No nevim, ja bych tedy Koleos nekoupil ani za tech 672.000Kc. :mrgreen: Nesikovne u Renaltu je masivni zdrazeni Lagun, to je podle mne horsi nez zlevneni hruzy jmenem Koleos.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 4. 2012 10:42

Auto In je opravdu autorizovaný prodejce Fordu, který se snaží rozšiřovat své pole působnosti. A ta auta uvedená na odkazech jsou vozy ze skladových zásob. Takže defacto takové jaké jsou bez možnosti jakýchkoli úprav.
Ceny tak nějak odpovídají. Nejsou ani nejlevnější ani super hyper výhodné. Kolega loni kupoval Mondeo 1,6T Enterprise combi v metle a s nějakými fičurami navíc a dal za nej 585K vč. DPH...
Auto šlo do výroby...

Ale jinak auto In je v pohodě prodejce...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků