Dodge Charger 1969

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod NemyV8 9. 4. 2012 01:05

Zdravim.tohle auto je takovy muj zivotni sen ..a chtel bych se zeptat vas co uz mate neco odjezdeno s nakou tou amerikou...tohle pisu jen tak orientcne v nejblizsich letech urcite nebudu schopny si tohle auto koupit..ohlizet se asi budu muset za oceanem ze stestim nekde v evrope ...vim ze ceny jsou take jake jsou a proto nejsem najivni a necekam ze mi pod kapotou bude bublat hemi 426....spokojim se i ze "se" ale samozrejme uplne nejradsi bych byl s rtckem 440 magnum ale to je jen sen no uvidim nic neni nemozne.auto do prace to nebude to vim ale lze stim jezdit obcas trosku agresivneji ? ze tomu proste obcas "pritnu":D(tim nemyslim styl rychle a zbesile..)ale kdyz uz si takove auto jednou koupim chci ho jednou za cas i trosicku provetrat..co mi na takovem autu zacne odchazet uplne nejdriv na co je nachylne na co si davat pozor u takoveho auta.?.dekuju kazdemu za odpoved.
NemyV8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrklm 9. 4. 2012 13:25

Něco už se tu o tomhle autě plkalo: viewtopic.php?f=821&utm_medium=podobnatemata&utm_source=superforum&t=1142568
pročti si to a potom se zeptej... teď jsem si to prošel a nic moc se tam nedozvíš. Jestli máš fakt zájem o takový auto, přijď na www.usmotors.cz a v diskuzi si najdi příslušnou rubriku. Pokud tam nenajdeš odpovědi, zapoj se do diskuze a třeba z nás i něco rozumnýho vypadne (bez záruky) :-)
Lincoln Town Car Executive 4,6l V8
Ford Escape 3,0l V6
a ještě nějaký evropský plečky...
petrklm
Pozorovatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků