novy fusion (nove Mondeo)

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

jak se vam libi?
libi 14 %  56%  [ 14 ]
nelibi 2 %  8%  [ 2 ]
dost opuchlej aston 9 %  36%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 25

Odeslat příspěvekod robbert 7. 9. 2012 19:10

Nemáš... Ta nemá žádnou funkci...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireIX 7. 9. 2012 19:15

Tak to je slabota...
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 7. 9. 2012 19:33

Nemam rád nefunkční věci...
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 7. 9. 2012 19:44

Jsi vykleštěný ?
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 7. 9. 2012 19:45

A nemám rad, když někde něco chybí.. ;-)
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 7. 9. 2012 19:46

Krásný Mondeo v úžasně nepraktické barvě :love:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 7. 9. 2012 20:22

Je to tak cerna je nejhezčí ale nejméně praktická. Ale me se líbí.
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 9. 2012 20:34

robbert píše:
speleo píše:V případě současné generace Mondea jsem slyšel už několikrát názor majitele, že šel původně pro liftbacka, ale koupil si kombíka, protože je zkrátka mnohem hezčí. A ono to tak skutečně je, kombík se vážně povedl. Bohužel tedy s podvídajícími koly, na zákl. 16" to vypadá podivně.


Jsem přesně ten případ. Na autě mám 17 kola jako kompromis a vzadu "velké" křídlo... A jsem spokojený maximálně. Dokonce jsem tam nacpal pračku a sušičku najednou (dva samostatné přístroje) a jinak i dovolenou na 14 dnů zvládám s kufrem plným pod platíčko...
Obrázek

Ve skutecnosti mi prisly, ze vypadaj lip nez tady na fotce.. Aktualni mondeo se mi libi vic jak liftback, ta pred fl verze zase to co ma robbert v kombajnu, ale asi bych tam dal vetsi paprsky :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 7. 9. 2012 20:43

Já psal že kola jsou kompromis mezi komfortem a vzhledem. Mé to tak vyhovuje.
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 9. 2012 20:47

Ja vim, ze jo. Dokonce si me to rikal :D

Ted jsem koukal na netcarshow a lift pofl mondeo v bile na 18" je super
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 7. 9. 2012 21:22

Máš pravdu. Ale je fakt, že ve skutečnosti vypadá líp než na fotkách. A tys ho viděl myslím špinavé a ta kola taky 8-D

každopádně ho mám raději než Supa. Líbí se mi a vyhovuje. Teď půjde na důkladnou očistnou proceduru jako příprava před zimou. Takže bude zase po renovaci laku vypadat skvěle.

A že se k tomu vracím bez hagusů je ten kombík takový nějaký divný. Stejně tak mě bez toho zadního křídla přijde jako nedodělaný...
Těším se na to nové Mondeo až ho uvidím a budu ho mít na chvíli k dispozici. jenom na těch fotkách je ta přední maska taková "divná"
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků