Ojetý Chrysler 300C

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Carl_Carlsson 2. 1. 2012 17:41

Dobrý den, budu si za chvíli kupovat nový auto. Zamiloval jsem se do 300céčka a moc bych ho chtěl. Na netu jsem si našel pár aut. Vzhledem k tomu, že mam rád takový ty bezcílný projížďky, nejlíp v noci a jsem mladej a furt finančně závislej na rodičích, chci diesel. Bylo by to mý první. Objevil jsem nabídku na sauto.cz, která se mi maximálně zamlouvá: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... lu#carMenu . Hledal jsem podle technických parametrů atd. nikoli podle toho, že bych si zadal třeba "s maximální výbavou". Jen nevim, co s tou servisní knížkou. Stav perfektní i na necelejch 80 tis. Je hodně názorů, že servisní knížka neřekne tolik co skutečný stav a já celkem souhlasím. Další věc je, že je to po druhém majiteli, což by podle mě ale nemělo v tak dobrém stavu vadit. Rád bych znal na to auto názor i někoho jinýho než jen sebe, ikdyž se o auta hluboce zajímám, nikdy to nestačí :)
Naposledy upravil Carl_Carlsson dne 2. 1. 2012 18:13, celkově upraveno 1
Carl_Carlsson
Carl_Carlsson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m4lcolm 2. 1. 2012 17:45

čtyřletej diesel z Německa bez servisky, to určitě nebude stočený, jen je otázka, jestli ubrali na začátku počítadla km jedničku, dvojku nebo trojku :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Heini 2. 1. 2012 17:45

300 C + "jsem finančně závislej na rodičích a proto chci diesel" - tady bude ještě sranda :D
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 2. 1. 2012 18:00

jooo, 300C se kupuje kvůli dieselu. Ještě lepší je, když je ta dieselová verze v Bentley looku. To bych blil :-!
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 1. 2012 18:03

A proto chce ojetinu za 400 litrů.
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carl_Carlsson 2. 1. 2012 18:15

už sem to doma konzultoval, s penězma atd. fakt problém neni, nevim čemu se pak smějete. potřebuju poradit jestli jo nebo ne. druhá volba by padla na hyundai santa fe. v ojetinách se nevyznám, šel sem na fórum abych dostal radu a ne nic neříkající kometáře jestli si rozumíme :)
Naposledy upravil Carl_Carlsson dne 2. 1. 2012 18:17, celkově upraveno 1
Carl_Carlsson
Carl_Carlsson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hyza 2. 1. 2012 18:16

ne, to druhe taky ne, snazis se aby ty auta vypadali hustokrute ale mas blby vyber.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 2. 1. 2012 18:18

Milý Carle, jsi finančně závisklý na rodičích a těm nedělá problém kára za půl mega? pak neřeš jestli naftu nebo benál. do 20tis ročně ber benál, nad naftu.
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carl_Carlsson 2. 1. 2012 18:19

líběj se mi velký auta. vybírám podle technických specifikací+vzhledu+limit ceny

-- 2. 1. 2012 19:20 --

pro upřesnění: na auto se skládaj rodiče a prarodiče. už tady fakt neřešte peníze to mi nepomůže.
Carl_Carlsson
Carl_Carlsson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hyza 2. 1. 2012 18:23

res spis to abys neumrel na service toho auta, a zamysli se nad tim jestli rodice a prarodice budou pak cvakat i drahy servis olitaneho diesla.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carl_Carlsson 2. 1. 2012 18:23

Hyza píše:ne, to druhe taky ne, snazis se aby ty auta vypadali hustokrute ale mas blby vyber.


jo, chci mít hezký auto ale funkční. jestli máte pocit, že vezmu všechno co vypadá krutě, je to špatně. to bych si moh koupit fabii 1,2 a dát tam za 200 000 bodykit. to nechci. chci hezký, funkční auto. maximum je 400 000kč víc nic. pomůže mi tady někdo s výběrem auta ku*va? děkuju.
Carl_Carlsson
Carl_Carlsson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 2. 1. 2012 18:25

bez servisky bych to nechtěl; třeba u Fordů ti jakejkoliv mechanik v aut. ser. dokáže vyjet (samo že to neni oficiální služba) z db, jestli auto bylo pravidelně servisováno, kde, co atd... ačkoliv i serviska může být zfalšovaná, záznamy v databázi zfalšovat nedokážou (a mezi nimi je i počet najetých km).
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carl_Carlsson 2. 1. 2012 18:26

Hyza píše:res spis to abys neumrel na service toho auta, a zamysli se nad tim jestli rodice a prarodice budou pak cvakat i drahy servis olitaneho diesla.


tak mi poraďte co vybrat, chci něco hezkýho, od roku 2003, buď sedan/liftback nebo suv 4x4 ale funkční, do 400 000 a do 100 000 km a pokud možno nafta

-- 2. 1. 2012 19:26 --

jj, to o databázi v servise jsem už slyšel
Carl_Carlsson
Carl_Carlsson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 2. 1. 2012 18:27

tak líp zadej vstupní požadavky :-) jak máme vědět co se ti líbí? za 400k seženej krásný auta; sporťáky, rodinné kombíky, SUV, offroady, machrkáry .. :)
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PublicEnemy 2. 1. 2012 18:27

Hluboce se zajímáš o auta a pak si vybereš 300C s dieselem :D Nejdřív si zjisti, kolik by tě to ročně stálo a včil mudruj ;-) Jestli se ti na něj bude skládat celá rodina, nevim, jestli je zrovna tohle auto dobrá volba, abys pak nebyl překvapenej, že dáš (respektive rodiče) ročně 100 tisíc za provoz a servis auta, jehož cena přesně o stejnou sumu klesne.
PublicEnemy
Nováček

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků