Jeep Grand Cherokee 5.2 r.v. 1998

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod REYGNUM 14. 11. 2011 06:19

Zdravim, kupil som si Jeep Grand Cherokee 5.2 rok vyroby 1998.Kupil som ho preto, lebo vo vsetkych dostupnych katalogoch a aj vsade na internete bolo, ze sa s tym moze tahat brzdeny prives do hmotnosti 3,5 tony.Po nejakom case po kupe som si pozeral velky technicky preukaz a zistil som, ze je tam povolene tahat len 2 tonovy brzdeny prives.Bol som u oficialneho predajcu Jeep, ten mi tiez potvrdil, ze s Jeepom sa moze tahat 3,5 tony.Odfaxoval moj technicak do Prahy, vraj tam maju taketo veci na starosti.Odvtedy ubehli uz 2 mesiace a napriek viacerym urgenciam mi clovek s Jeepu stale hovori, ze stale nie je nic nove z Prahy.Ma niekto z Vas taky Jeep ako ja?Mate tiez zapisane v technicaku, ze mozete tahat len 2 tonovy brzdeny prives?Nevie niekto co mam urobit, aby mi do technicaku zapisali 3,5 tonovy prives?Dakujem
REYGNUM
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrklm 15. 11. 2011 09:37

Podle mne by mělo stačit potvrzení od oficiálního dovozce a s tím zajít na evidenci motorovejch vozidel, ať provedou v TP změnu. Ale předesílám, že takovouhle zkušenost nemám, jen "prkotiny" v podobě zapsání manuální převodovky namísto automatu. A to opravila úřednice i bez nějakýho potvrzení.
Lincoln Town Car Executive 4,6l V8
Ford Escape 3,0l V6
a ještě nějaký evropský plečky...
petrklm
Pozorovatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků