Problem s STK

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 26. 10. 2017 15:00

Preco to nedas opravit?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 26. 10. 2017 15:02

není to moje. Ale zajímá mě to.

Musí to třetí světlo svítit?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 10. 2017 15:18

pokud je na vozidle přítomno (a nejedná se o starou vránu, tuším do roku výroby 1998), tak musí být funkční...pokud nebude, tak závada typu B (a tuším platnost TK na měsíc)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 10. 2017 15:29

To urvi
anonym

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 17. 11. 2017 23:32

robbert píše:není to moje. Ale zajímá mě to.
Musí to třetí světlo svítit?

Musí.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 17. 11. 2017 23:36

Už svítí?
anonym

Odeslat příspěvekod Mikey89 18. 11. 2017 00:46

robbert píše:malo alebo musí?
Případně lze jej sundat? :D

Já právě nevím. :D Proto se ptám. A pak případně, co je to za závadu?

Pokud tam je, tak svítit musí, ale povinné není, takže opravit nebo sundat :)
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 18. 11. 2017 08:46

Díky za rady. Vyřešeno. A jak? To nevím. Ale STK to původně dostalo na měsíc, ale ještě ten den to bylo prodlouženo na dva roky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 18. 11. 2017 10:26

Mikey89 píše:
robbert píše:malo alebo musí?
Případně lze jej sundat? :D
Já právě nevím. :D Proto se ptám. A pak případně, co je to za závadu?

Pokud tam je, tak svítit musí, ale povinné není, takže opravit nebo sundat :)

U aut, kde je z výroby, povinné je.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 18. 11. 2017 15:11

A to na STK zjistí jestli konkrétní auto má z výroby třetí světlo? Z mé zkušenosti pomohlo ho sundat a na STK neřekli ani slovo
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 19. 11. 2017 11:55

Většinou to vědí, zjistit to jsou schopni. Samozřejmě - pokud si toho nevšimnou, můžeš projít.
Ovšem u většiny aut je to světlo tak integrované, že mi přijde jednodušší to opravit, než se to pokoušet odstranit.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 19. 11. 2017 15:38

Tak na fusionu bych řek že je dost velká pravděpodobnost že si toho všimnou, na nějakým starám krámu tak max do roku 2000 by to asi projít mohlo.

Ale upřímně ta třetí brzdovka mi přijde jako dost významnej prvek aktivní bezpečnosti a ve vlastním zájmu bych ch chtěl aby byla funkční.
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 11. 2017 21:56

dokud to funguje, nikdo to neřeší.

Důležité je, že problém se vyřešil a kára může zase 2 roky jezdit
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 6. 2018 18:11

...lekarnicku jsem si zkontroloval kdyby nahodou a jinak jsem si rikal ze by problem nemel byt..... a byl :wallbash: :evil:
hned po vjezdu na STK mi rika technik, okna nahoru a ofuky dolu jinak vas vyhodim :shock: jak kua dolu, sak je to original prislusenstvi pro Ford a zacala debata o tom ze jsem schvalne kupoval originaly abych predesel problemu a ne jen levne heko.... neexistuje, nema propustnost...rikam sak je tu znacka - ukazte kde? ne to neni znacka a nazdar...pak dosel jiny technik a rika to shodte, dejte na sedaky a jak se to nafoti to dejte zpet, sak to neni lepene a ani plisky nejsou...ok ***** sem to sundal, ale nedalo mi to a rikam chlapi ale ja k tomu mam asi i typovy list, tak jsem kutal a vytahl knizecku z kastliku ..borec hmm to bohuzel neuznam ale donesu to vedoucimu...vzal ofuk a knizecku a odnesl...mezitim kontrola vuli nebo co...za chvili vyletel vedouci, a mladeho technika zprazil ze se mel podivat, ze to je spravny typ, a ze tady ma napsane homologace v te knizce,chvili listoval, ukazal mu, vicemene mu rekl ze je kkt :-D :ble2: a me rikal at to neztratim, ze kdybych potkal policajty, a ze si to mam zvyraznit at to nemusim dlouho hledat :-D mlady jeste neco mrcal, o vyhledu apod., ale sef ho opet uzemnil a dal tom nevenoval pozornost... :hah:
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 6. 2018 19:39

tak ja jezdim na normalni stk, kde to delaj podle platne vyhlasky o stk, ne podle buzerace (ofuky)

-- 5. 6. 2018 20:40 --

Doporucuji si precist vyhlasku, on zakon rika dost neco jineho nez technici a internet.


Nicmene obeslal jsem asi 200 stk a jen 2 z nich umeli udelat stk podle platnych zakonu, v obou jen jeden konkretni technik (v obou pripadech sef stk). I kdyz teda na ty kam jezdim se to zlepsilo a uz to umi vic techniku.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků