Focus II 2.0i Duratec

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MMira 23. 2. 2010 18:39

Nema nekdo pristup k vyse zminenemu vozitku? V nabidce sice je, ale myslim, ze potkat ho v relau je jak potkat Veyrona (Teda toho uz jsem nazivo videl, zmineneho Focuse jeste ne).
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 2. 2010 18:40

az ho potkas, vyfot, rad bych ho videl taky
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 2. 2010 18:41

Poptám se.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 23. 2. 2010 18:43

goes: tak nejsem sam, kdo si mysli, ze to je ze strany Fordu jen fiktivni polozka a ze v realu se to ani neprodava :-D

mello: dik
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xcmaniax 24. 2. 2010 11:00

Nedávno jsme kupovali FFII z 2007 a chtěli jsme také tento motor a u nás nesehnatelné. Nakonec jsme vzali 1,8i 92kw, na ten se občas dá narazit.
xcmaniax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MMira 24. 2. 2010 11:08

ja bych bral nove auto, ale chci to samo vyzkouset. jako predvadecka to neexistuje, takze shanim nekoho, kdo to ma.
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 24. 2. 2010 11:35

MMira píše:ja bych bral nove auto, ale chci to samo vyzkouset. jako predvadecka to neexistuje, takze shanim nekoho, kdo to ma.

Hodně štěstí...
Taky jsem měl touhu si to vyzkoušet, ale ty auta prostě nejsou. :hm
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 24. 2. 2010 12:02

koukni sa sauto. shodou opkolnosti jsem se po nem dnes rano dival a par kousku tam je
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 24. 2. 2010 12:11

Kamarád ho má, už mě i vezl, ale neřídil jsem.

Mohl si vybrat libovolného služebáka do určité ceny, potřeboval kombi kvůli rodině a přitom se rád sveze rychleji (opravdu to umí). Jo a nemá rád naftu. Takže má FFII 2.0 Combi, nenápadnou tmavou barvu.

Ale sehnat předváděčku bylo prý naprosto nemožné, takže se s tím poprvé svezl až v tom jeho autě.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 24. 2. 2010 12:14

Beaumont píše: Ale sehnat předváděčku bylo prý naprosto nemožné, takže se s tím poprvé svezl až v tom jeho autě.


takhle uz jsem se jednou spalil a pak jsem se auta hodne rychle zbavoval. stalo me to nekolik set tisic na ztrate hodnoty. tomu se chci za kazdou cenu vyhnout.

jinak nejake postrehy? popr, odkud kamarad je, nebyl by ochoten se pochlubit na zivo?
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 24. 2. 2010 12:20

no tak ten motor ma preci celkem dost mondei,ne? nebo ti jde o auto jako celek?
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 24. 2. 2010 12:38

samo auto jako celek. idealne do toho potrebuju posadit zenu a slyset od ni, ze jo, tohle se ji ridi dobre. pak totiz nebudu muset dalsich x let poslouchat, ze jsem ji koupil neco, co nechtela.
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 24. 2. 2010 12:44

aha. no tak jedno 07´by bylo v Blave. s majitelem by nejspis nebyl problem. ale ma to poladene sani a auto kapku bruci :-))
no a pak jedna 05´, ale ma v ***** tlumice a poskakane gumy. oboje pude na vymenu, ale az na jare. takze valivy hluk trochu neodpovida novemu stavu, ale jinak motoricky, razeni, sezeni, zataceni,... myslim stale fajnove.
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 24. 2. 2010 13:02

MMira píše:jinak nejake postrehy? popr, odkud kamarad je, nebyl by ochoten se pochlubit na zivo?


Z místa spolujezde toho člověk moc nepostřehne, fungovalo to prostě jako rychlejší Focus 1.6 (toho jsem řídil, motor 1.6 Ti-VCT a taky C-Maxe 1.8 ). Subjektivně mi hlučnost přišla prakticky stejná, pochopitelně ten 2.0 jede rychleji, nicméně charakter motoru se myslím moc lišit nebude - v podstatě rovnoměrný plynulý zátah v širokém spektru otáček, žádná "díra" a taky žádná výrazná výkonová špička nebo extra chuť do otáček.

Řekl bych, že když bude paní a Tobě vyhovovat Focus 1.6 nebo 1.6 Ti-VCT nebo 1.8, budete spokojení i s 2.0 a naopak.

Jinak kamarád je z Brna.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 24. 2. 2010 13:23

911: v te blave myslis vcedulu?

beu: prece jen bych si radeji vyzkousel presne to, co bychom pak koupili. ja kdysi mel prvni generaci Focuse s 1.6 a dodnes me chytaji osypky pri vzpomince na sedadla. zbytek auta byl samo prima. segra ma Fo 2 1.6 a sedadla jdou stejne priserna. takze prvni otazkou je, jak vypadaji sedadla ve vybave Titanium. k tomu samo nepotrebuju 2.0. ten bych si chtel zkusit hlavne kvuli prevodovce. Mazdu 3 2.0i jsem vyradil prave kvuli ni. pekne auto, dobra cena, dobry motor, ktery je ale zabity prevodovkou. takove deja-vu z e91 325i.

z aut, ktera postoupila do posledniho kola vyberu (bravo t-jet 150 k, Civic 1.8 sport a Focus 2.0i), bych ja nejradeji focuse. je z nich ale nejdrazsi (o docela dost), tak si chci byt jist, ze neudelam chybu.

jinak brno je temer ideal :-)

EDIT: jeste jedna vec. pokud vim, tak 2.0 ma na rozdil od obou 1.6 elektrohydraulicky posilovac rizeni. ten neznam a mam z nej obavu. rizeni je totiz jednim z duvodu, proc osobne favorizuji prave focuse.
Naposledy upravil MMira dne 24. 2. 2010 13:25, celkově upraveno 1
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků