Půjčovna amerických klasik

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod marthuf 13. 11. 2009 12:53

Dobrý den vespolek!
Hledám půjčovnu aut v Praze a okolí, která půjčuje ameriky z +- 70. let - přítulka je na ně vysazená a já bych jí chtěl udělat radost aspoň na jeden den. Pokud je tady nějaký majitel podobného auta, jsem ochotný vyjednávat i s ním :) Díky za tipy
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 11. 2009 12:57

Jo, to by me taky dost zajimalo - rad bych si to tez zkusil alespon den.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 11. 2009 13:32

Pochybuju ze je nekdo takovy blazen aby nekdo pujcil takove auto bez dozoru. Zkus se zeptat na diskuznim foru www.usmotors.cz
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 14. 11. 2009 00:47

jj to ti nikdo asi jen tak nepuci ale myslim ze by nebyl problem se z nekym domluvit na projizdce,bud se zeptej na usmotors a nebo doraz s pritulkou na nakej sraz,urcite te nekdo sveze :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 14. 11. 2009 02:17

Bych si to představoval zhruba tak, že bych přistavil auto k baráku, zavolal jí,že ji čekám dole a tam na ni čekal v dárkovém balení :) Ale je to zvláštní... Když se dá v u nás půjčit auto za 5 mega, proč nejde nějaký veterán.
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 14. 11. 2009 02:20

protože auto za 5 mega opravíš do týdne. Na veterána některý díly už neseženeš.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 14. 11. 2009 02:26

jj zrovna sem to chtel napsat,novy auto ikdyz stoji pet mega tak se da opravit nebo koupit stejny novy,s necim 30-40 let stary uz to tak lehky nebude :) jediny co me napada je zkusit se vydavat za filmare protoze filmarum se veterani pucujou :D ale to asi neklapne...a nebo ji aspon zaplat projizdku limou ( http://mamtodlouhy.cz/ ),v tom cernym fleetwoodu sem byl svezen a je to moc pekny svezeni a porad je to klasicka amerika ikdyz ne ze sedmdesatek :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clayton 14. 11. 2009 06:40

Já bych to viděl třeba na výlet do LA, letenky jsou dnes skoro zadarmo... Je to sice trochu dražší, ale moc hezká klasická auta ze 60-70. let se dají půjčit zde: www.bhrentacar.com
Clayton
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 14. 11. 2009 06:47

dobra rada,pak takovy pujceni auta na den kdyz zapocitame vsechny naklady vyjde treba jenom na 50 tisic :))
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 14. 11. 2009 10:53

njn..každá sranda něco stojí ;-) :mrgreen:
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ace2 14. 11. 2009 17:56

Na druhou stranu zase trip z L.A. do Vegas v Cadillacu je něco co není něco se dá považovat za nudnou dovolenou.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 14. 11. 2009 18:06

Koukal jsem na ty půjčovný, na ceny. A jako dost drsný. Nečekal jsem nic levnýho, ale s ohledem na pořizovací hodnotu těch aut mi to přijde dost drsně drahý a to je v ceně navíc jen 50 mil. Tak to moji kolegové ty svatby jezdí s Cadillacama v podstatě zadarmo :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 15. 11. 2009 12:43

V tuto chvíli čistě teoreticky: za kolik se dá v Evropě pořídit podobný kus auta v pojízdném stavu? (aby bylo možné ho přihlásit a.jako veterána b.jako normální auto)
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čendoslav 15. 11. 2009 13:03

powerball tu střelil toho Zephyra za 40 papouchů jestli mě paměť neklame...a byl to veterán...

...tuhle sem zas viděl '79 Caprice za 140 a vypadal že nemá chybku...

...nebo na mobile.de jsem zahlídl v Drážďanech '78 Malibu v perfektním stavu a stálo v přepočtu okolo tuším 90 tisíc...
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 15. 11. 2009 13:12

marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků