Ford Kuga

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bakada 22. 10. 2008 13:58

Ma uz nekdo prosim nejake konkretni zkusenosti? Mam ho objednany a chtel bych vedet na co si mam dat pozor. Diky.
bakada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myznar 22. 10. 2008 14:18

A nemáš to teď už jedno?
prdění je sexy
myznar
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod killerhammer 22. 10. 2008 14:48

a bol si sa na nom vobec previezt?
motor mas 2.0 tdci?
ja osobne som v nom len sedel, ale zvnutra je ako focus, podvozok ma ako focus, motor ma ako focus 8-)
tzn. bude to ako focus (nemyslim tak jazdit ako focus, ale tak sa kazit ako focus) :mrgreen:
Ford Mondeo Wagon MK4 2.5T 2009 TitaniumX 162kW/220k Hypnotic Silver
killerhammer
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bakada 22. 10. 2008 16:43

Diky za nazor. Spis jsem chtel nejake konkretni informace. To vis, ze jsem v tom sedel a jezdil. Uplne mne to nadchlo. Mam ted druheho C maxe a nemuzu si ho vynachvalit. Takze fakt, ze je to postavene na stejne platforme, byl jedine priznivy. S Fordy mam jen kladne zkusenosti, jsou to drzaci. Takze jestli s nim uz nekdo jezdi, rad si prectu zkusenosti. Diky.
bakada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod killerhammer 23. 10. 2008 10:21

podla mna nejdes do ziadneho rizika.
to auto dostalo pochvalu snad vo vsetkych recenziach co som cital 8-)
keby som xcel SUV, tiez by som kupil prave kugu
ludia ti nepisu asi preto, ze setci teraz sedia v kuge a jazdia, nemaju cas na inet :mrgreen:
Ford Mondeo Wagon MK4 2.5T 2009 TitaniumX 162kW/220k Hypnotic Silver
killerhammer
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 27. 2. 2012 16:12

No já to několikrát řídil. Žádné SVU to není. Svou podstatou a chováním je to jen větší osobák. Na české děravé cesty je to parádní. Do terénu už horší.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 3. 2012 22:00

To auto ale do terénu není určeno... Nemá žádné OFFROAD systémy jen obyčejný Haldex.... Takže třeba v terénu ho dá třeba i Tiguan a jemu podobní...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 3. 2012 22:37

De o imidž pyčo
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 3. 2012 22:40

tady právě až tolik ne, ale máš pravdu v tom, že to je nejhezčí SUV na současném trhu...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 3. 2012 22:41

Subjektivní názor
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 3. 2012 22:45

Ano, je to můj objektivní názor... :D

Já vím pro tebe Tiguan, co?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 3. 2012 22:46

8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 3. 2012 23:27

Melloj a na Dustera si zabudol ;-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 8. 3. 2012 23:28

řekl ten s kosočtvercem na kapotě auta...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2012 07:35

MirecBA píše:Melloj a na Dustera si zabudol ;-)


Duster se mi náhodou docela líbí :-[
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků