Dodge Journey v prodeji

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Barrichello 1. 8. 2008 10:20

Není - Goerge ho smazal...
Původní příspěvky zcela k tématu - konkurence Fabie.

Pokud nejste schopni pochopit fakt, že konkurence je vozidlo (nové či stejně staré jeté) nabízenou za stejnou nebo podobnou cenu bez ohledu na velikost -
příklad konkurencí pro Smart může být vůz velikosti A8 - pokud ho někdo za ty peníze nabídne.
Navíc nabízející lepší parametry ohledně místa, výkonu, pohodlí.
Tak výsledek je že žádná konkurence tedy neexistuje.




To že jsou okamžitě narážky na to že je to šrot - to si vyřid s někým jiným.
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2008 10:39

mne by jen zajimalo, proc kazdemu nutis ten svuj pohled a nepomuze ti, ani kdyz ti lidi kolem 100x reknou, ze takovou alternativu nechteji. Ja znam par velkych fandu US vozu, ale ti vetsinou chapu urcite veci, ktere ty nechapes a neustale vnucujes svuj pohled vsem.
anonymni

Odeslat příspěvekod beat 1. 8. 2008 12:34

Barrichello: Předpokládám že fičíš na Macu, popřípadě Linuxu(ale ten nejni emerickej). Nebo sis z principu ukradl Windows, abys ten monopol nepodporoval? :-)

Dva lidi středního věku...jezdí na občasné nákupy, na občasnou návštěvu známých a po památkách... Jezdí jen dva, nechtějí platit zbytečně moc za pojistku, u hradů, zámků, na sídlištích nebýmá mnoho místa na parkování... Myslíš že oni se rozhodují mezi Fabií a A8?

Snad každý má svůj rozum, ví co che a co od auta očekává a co potřebuje. Zkus nemyslet za ostatní...protože jak někdo začne myslet za jiné, dopadne to nevalně(např. náš silniční zákon).

Malá a velká aut si nekonkurují...nová a ojetá auta si nekonkurují...oficiální a šedý dovoz si nekonkuruje...

Zkus se nad tím zamyslet.

Omlouvám se za OT :-[
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Barrichello 1. 8. 2008 13:01

beat píše:Barrichello: Předpokládám že fičíš na Macu, popřípadě Linuxu(ale ten nejni emerickej). Nebo sis z principu ukradl Windows, abys ten monopol nepodporoval? :-)

Dva lidi středního věku...jezdí na občasné nákupy, na občasnou návštěvu známých a po památkách... Jezdí jen dva, nechtějí platit zbytečně moc za pojistku, u hradů, zámků, na sídlištích nebýmá mnoho místa na parkování... Myslíš že oni se rozhodují mezi Fabií a A8?

Snad každý má svůj rozum, ví co che a co od auta očekává a co potřebuje. Zkus nemyslet za ostatní...protože jak někdo začne myslet za jiné, dopadne to nevalně(např. náš silniční zákon).

Malá a velká aut si nekonkurují...nová a ojetá auta si nekonkurují...oficiální a šedý dovoz si nekonkuruje...

Zkus se nad tím zamyslet.

Omlouvám se za OT :-[


Ne já fičím na stroji který sem si já nekupoval. Tedy- stál mě přesně 0,- Kč
Doma mam další dva takové - opět pořizovací cena 0,- kč...

Já taky jezdim často po památkách - ještě se mi nestalo, že bych za ty 3 roky co mam tyhle káry nezaparkoval. U každýho druhýho zámku je placený parkoviště...

Já za nikoho nemyslím a nikomu nic nenutím. Jen říkám co je k mání a co se dá za kolik koupit.
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2008 13:06

Barichello: ja ti to reknu takto, zaparkujes vzdy a se vsim. Otazkou je jak komfortne.
anonymni

Odeslat příspěvekod Barrichello 1. 8. 2008 13:09

Zvlášt když to umíš.
Netvrdím že sem expert na parkování. Zdaleka ani náhodou...
Ale znam takový lidi - umí zaparkovat do díry, že před vozem a za vozem zbyde 10 cm místa.
Kdo umí - umí; kdo neumí tak nezaparkuje ani s Fabií.
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2008 13:18

Barrichello píše:
Ne já fičím na stroji který sem si já nekupoval. Tedy- stál mě přesně 0,- Kč
Doma mam další dva takové - opět pořizovací cena 0,- kč...

Já taky jezdim často po památkách - ještě se mi nestalo, že bych za ty 3 roky co mam tyhle káry nezaparkoval. U každýho druhýho zámku je placený parkoviště...

Já za nikoho nemyslím a nikomu nic nenutím. Jen říkám co je k mání a co se dá za kolik koupit.

a u každýho prvního zámku je co, kyž ne placený parkoviště? Nic? A tam chodíš pěšky? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod Barrichello 1. 8. 2008 13:20

ajif píše:
Barrichello píše:
Ne já fičím na stroji který sem si já nekupoval. Tedy- stál mě přesně 0,- Kč
Doma mam další dva takové - opět pořizovací cena 0,- kč...

Já taky jezdim často po památkách - ještě se mi nestalo, že bych za ty 3 roky co mam tyhle káry nezaparkoval. U každýho druhýho zámku je placený parkoviště...

Já za nikoho nemyslím a nikomu nic nenutím. Jen říkám co je k mání a co se dá za kolik koupit.

a u každýho prvního zámku je co, kyž ne placený parkoviště? Nic? A tam chodíš pěšky? :hm


Neplacený parkoviště nebo nějaká ulice.... Co mam zkušensoti tak poloprázdná.
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2008 13:26

zámky v ulicích? :hm No možný je všechno :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Barrichello 1. 8. 2008 13:34

ajif píše:zámky v ulicích? :hm No možný je všechno :)


Byl si v Litomyšli?
Tak si tam zajed, okolo je ulic jak naseto...
Nebo třeba namátkou Hrubý Rohozec, Opočno a další. Světe div se, vony některý zámky stojej třeba uprostřed města nebo alespon na okraji města - kupodivu se tam vyskytujou i ulice a chodníky.
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 8. 2008 11:42

Bariku, ty jsi normální demagog.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Barrichello 3. 8. 2008 19:19

Ehm, co si potom ty?
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Motyll 12. 8. 2008 13:10

Tak z5 k tematu :)

Vcera jsem Journey videl poprve "live" a to hned v nekolika barevnych variantach. Dojel jsem totiz na dalnici litevsky transportni kamion :)
Na prvni pohled nevypadal az zas zak "americky" a velky. Cili pisu za prvni dojem kladne body 8-)
Kdo neplatí daně, neměl by disponovat volebním právem.
Motyll
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Barrichello 17. 8. 2008 21:04

Však je dělaný se zaměřením pro Evropu
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Motyll 21. 8. 2008 14:22

No jen doufam, ze auta nefunguji jako jejich dealeri v CR.
14.8. jsem poslal do Hosek motor mail s dotazem na dostupnost Journey u nich
18.8. si mail precetli
21.8. zadna odpoved :grr:

At zije elektronicka komunikace :tleskani
Kdo neplatí daně, neměl by disponovat volebním právem.
Motyll
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků