Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hopa26 15. 4. 2019 17:17

V podstate ano. Je hluboky podstav, takze si zamestnanec muze vybirat, samozrejme se prihlizi k jeho profesnim zkusenostem a praxi, kdo chce vozit naklady jde k ČD Cargo nebo Metransu, Viamontu a dalsim.
Kdo vozi lidi si vybere ČD nebo soukromnik a misto kde chce pusobit s ohledem na dojizdeni do zamestnani a dale jestli rychliky,osobni, lokalky, posun. Kdyz se chova ok, prace ho bavi a je v ni spolehlivy, posouva se na vybrane misto, turnus pomerne rychle....

Prestizni mista Pendolina, Railjety asi trvaji-prece jen je to vykladni skrin. Zase ale neni velky rozdil, jestli vezes Traxx u Radima nebo u ČD, predpisy jsou stejne, ovladani masinky hodne unifikovane a podobne.
Pohrdani jsem zatim nezazil.
Mozna je to tim, ze jsem hodne hezkej.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod puk123 16. 4. 2019 02:54

Abys zažil všecko, chodíš na garáž. ;-)
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 4. 2019 10:35

SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod JardaB 16. 4. 2019 11:13

Ale jo, Sci-fi jsem mel kdysi rad, navíc když je to dobře okoreneno vipem tak se to hezky cte :P Mozna by to mohli natrénovat na necem jednodussim, třeba zkusit zprovoznit celou dalnici mezi Prahou a Brnem :D
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod jurajec 16. 4. 2019 11:24

Nase prace je moc levna, ja myslim ze si rychlovlaky zaslouzi jen civilizovane rozvinute narody.
jurajec
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MiASX 16. 4. 2019 15:25

MiASX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 16. 4. 2019 16:58

Není to trestný čin nýbrž příprava na samořiditelné soupravy :-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Axolotl 16. 4. 2019 17:53

Pokrok nezastavíš.
Axolotl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pierr3 16. 4. 2019 17:57

Hustoles píše:Není to trestný čin nýbrž příprava na samořiditelné soupravy :-)

Přesně tak. Ve světě s tím zatím jen experimentují, u nás to normálně jezdí s lidma.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 4. 2019 17:58

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod hopa26 16. 4. 2019 18:38

Borec na tom jezdil chvilku, zavrel spatny kohouty misto k stradacove brzde zavrel kohouty v rozvadeci k oboum podvozku. Masina ale furt brzdila. Tak sel ven a odvzdusnil i ty podvozky, tim padem tam nemelo co brzdit, vzduch pryc a novej diky zavrenejm kohoutum nemohl pritect. Takze nefungovala ani zachrana brzda, byla vyrazena z cinnosti. Nemohl nastoupit,dvere se u nemeckych stroju diky prisnejsim normam blokuji uz v nulove rychlosti.Nepomohlo by tedy ani strhnout z venku kohouty. Fungovala jen kolejnicova brzda, to je kovovy tramec ktery prilehne ke koleji,ale funguje jen do dvaceti km /hod , z duvodu bezpecnosti, aby lidi pri prudkem brzdnem ucinku ktery s klesajici rychlosti vzrusta nespadnuli ze sedacek. Vice a vsechno dopodrobna se docteme v konecne zprave drazni inspekce.

Informace jsou neoverene.
Povidal mi to kolega,co mluvil s kolegou co prej mluvil primo s tim nestastnikem.......
Kolegialne mi ho je lito, vim co je tlak a stres, takze chapu ze se takova vec stane.

Jinak zitra jdu na kriminalku k vyslechu, pujdu si radsi predtim odplavat, kdyby si mne tam nechali a zavreli do šupky. Jeste ze delam charitu, mozna se za mne postavi John Bok. :D
Dnes mi dale volala reditelka Vyboru dobre vule, musel jsem se smat a smala se i ona.
Pokud se vse podari, napisu v cem potrebovala pomoc.
Jak posledni delnik u drahy dela velke veci. :)
Snad to klapne.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 4. 2019 20:06

Já myslím že to dobře dopadlo, schválně to fíra neudělal.. Naštěstí se nic nestalo, i když asi mohlo stát.. :|
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Axolotl 16. 4. 2019 21:14

Pierr3 píše:Přesně tak. Ve světě s tím zatím jen experimentují, u nás to normálně jezdí s lidma.

Však s tím máme taky více jak dvacetileté zkušenosti. :-)

Dne 24. 4. 98 ve 4:14 ujela ze žst. Brno hl. n. na širou trať bez obsazení strojvedoucím souprava složená z hnacího vozidla a 6 osobních vozů, ujela vzdálenost 38 km a dojela do žst. Skalice nad Svitavou, kde narazila do kusé koleje č. 4a, kam byla její cesta postavena. Vykolejilo hnací vozidlo řady 754.
Axolotl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puk123 18. 4. 2019 10:21

Hopa tu teď bude působit koordinovaně:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/tokov ... f6b220ee8/
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 4. 2019 12:16

Odplavanej trenink, vylezu z vody, na brehu na zadech holcina tak 18 roku, sportovkyne, bezvedomi. Rychla, defiblirator, nepeknej pohled. :( doufam ze ji zachranej. Uplne mne mrazilo.
hopa26
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka