Vaše peněženka

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 3. 2008 14:55

Koupil sem si novou peněženku a zjistil sem že tam mám několik slevových karet, kreditky, kartu na bus, občanku, řidičák, do lázní kartu, kartu na anglickej vlak, 30 vizitek, drobný a zjistil sem že i když sem si koupil větší peněženku tak je to ještě větší krize. Máte taky takovou krizi? Co s těma karatama který musim mít pořád u sebe, protože se vždy nějaká hodí? Proč není na všechno jedna karta? Proč se nemohu probudit už v budoucnosti kdy budu mít už očipovanou kůži a budu všecno platit a předkládat v prstu. Proooočč???? Dám si peněžeknu do kapsy a připadám si jako bych měl naprdeli nádor protože to je něco strašnýho, co s tim? Co s tim dělat? :mrgreen:
Kapři doporučují pstruhy!
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Lukasoj 4. 3. 2008 14:56

kup si kabelku
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 4. 3. 2008 14:57

mno ja si sel kupovat srajtofli, prijdu do kramu, baba jich hodila na stul tak 30 typu a 27 jich vyhodila pak, protoze se do nich nevzlezla obcanka :) Jinak ja mam nejakou takovou, kde se vleze hafo veci a neni velka, takze to chcek upit nejakou lepsi.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Totalschade 4. 3. 2008 14:57

dej to nejakymu bezdomovci. hned se budes citit lehceji.
goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast

Odeslat příspěvekod Deli 4. 3. 2008 15:01

já peněženku nemam :lol: všechno nosim po kapsách, sice občas něco někde potratim, ale jinak je to ok... :D8)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod tark 4. 3. 2008 15:03

Hej, ale s tou občankou to je pěkně naprd, taky se mi do peněženky nechtěla vlízt o nějaké 2mm, ale prdím na to... Ať už jsou ve tvaru karty (nebo chcete-li řidičáku, když jsme na autorevue...) ;)
tark
Nováček

Odeslat příspěvekod Tarwas 4. 3. 2008 15:07

mám hnědou koženou ze soutěže s Marlboro, vleze se do ní úplně všechno :) jinak věci nosím po kapsách
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Haldo 4. 3. 2008 15:19

taku nejaku hnedu od Malboro mam tiez. A je super :D
- [b]When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.[/b]
- [b]Being happy isn't having everything in your life be perfect.[/b]
- [b]Today is the first day of the rest of your life.[/b]
Haldo
Štamgast

Odeslat příspěvekod bobo23 4. 3. 2008 15:21

Mě se do šrajtofle vleze všechno. Taky už ji mám roků... už je ošoupaná a trošku potrhaná, ale do nové se nijak neženu, protože mi tahle vyhovuje... :)
16.11.07
Tohoto dne se dráček (Fiat Uno, r.v. 83) vydal na svou poslední cestu. Čest jeho památce... :cry: :cry:

5.11.2010
R.I.P. Fáčko :(
bobo23
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tarwas 4. 3. 2008 15:22

Haldo: překládá se vejpul a kapsa na drobne je na kovovej zip? :) napis Marlboro dole v rohu? :)
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 3. 2008 15:23

Tu co jsem si koupil tak vypadala celkem ok a i male, ale po tom co jsem tam přeházel všechno ze starý tak je dvojnásobně tlustá :( Budu muset zajít k větnošům, tam byl výběr vždycky nej
Kapři doporučují pstruhy!
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 3. 2008 15:28

No ja mam srajtofli taky docela naditou. Vsak ma taky na vysku 4 cm. Na kapsy jsem rezignoval, poridil jsem si kabelku. Teda panskou tasku. :D
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod mole 4. 3. 2008 15:28

je to strasny.. taky se me tam nechteji vsechny ty penize vlezt... asi si koupim benzinove auto :D
Opel Astra H Caravan 1.8 LPG
mole
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tarwas 4. 3. 2008 15:32

nějak mi to tema připomělo pauzu :D
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 3. 2008 15:43

No taky jsem si nedavno porizoval novou a jasny ze do 90% se nevlezla obcanka. tak mam takovou velkou, kterou sotva narvu do kapsy. Pritom ani takovou velkou nepotrebuju, dyt co tam mam, platebni kartu, obcanku, ridicak a ze 2 vizitky. Proste ty mensi krachuji na obcance :roll:
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Další stránka