Expedice Černobyl 2007

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 20. 5. 2007 19:40

Chuť jet by byla, chyběj ale ty doláče :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lecco 20. 5. 2007 19:48

sMartin píše:Vody: :D Ano, udelame ozvuceni toho mrtveho mesta :lol:


Já mam audiosoustavu dobrou v tom bych roblém neviděl... :lol:
1800 ccm, 95 BHP, 142Nm, 890kg, 120W RMS, 7.0L/100km, co víc člověk chce... :mrgreen:
Lecco
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alexx 21. 5. 2007 06:12

M@tezz píše:Přeju vám, abyste ty dva do party sehnali. Jestli to vyjde, určitě sem pak hoďte link na reportage :-) To tajemno je hrozně lákavé, ale já se raději nebudu pouštět do žádných větších akcí a nechám tam holt jet nějaký slušný oddíl.n/quote]


Jo tak to tajemno je právě to proč tam jedeme. (Když se nechceš pouštět do žádných větších akcí, tak bys aspoň mohl poslat finanční injekci na podporu "slušného oddílu" :wink: )
Alexx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 21. 5. 2007 21:02

Proč se nejedete podívat do Chánova a pak si zajděte 3x po sobě na RTG a vyjde to zhruba nastejno (vybydlené panelákové sídliště + dávka ozáření)???
Magistr Kelly
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lecco 21. 5. 2007 23:12

Magistr Kelly píše:Proč se nejedete podívat do Chánova a pak si zajděte 3x po sobě na RTG a vyjde to zhruba nastejno (vybydlené panelákové sídliště + dávka ozáření)??? /quote]


No co na to říct, no... :roll: :roll: :roll:
1800 ccm, 95 BHP, 142Nm, 890kg, 120W RMS, 7.0L/100km, co víc člověk chce... :mrgreen:
Lecco
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 5. 2007 00:36

Vysvetlete mne proc neni v asfaltu radiace :hm
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alexx 22. 5. 2007 04:57

headquest píše:Vysvetlete mne proc neni v asfaltu radiace :hm


Tak abych pravdu řekl tak nemám páru, ale prostě je to tak. Z laického pohledu bych řekl že do půdy se dostane s vodou při dešti, zatímco když prší tak po asfaltu odteče do půdy :-)
Alexx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirinac 22. 5. 2007 06:14

Deli píše:btw. Je to tam bezpečný? Takže se tam normálně může chodit? :hm:/quote]


Chodit tam můžeš, ale už se nesmíš vrátit :D
Jirinac
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Harry® 22. 5. 2007 06:46

A můžou se odtamtud odnášet suvenýry? Přestala mi fakat lampička a taková svítící bačkůrka na klacku by byla docela cool Mr. Green
Oltcit 11R - 4boxer 8v OHC vzducháč 1129ccm 42kW@6250 78Nm@3500 5kvalt 860kg 145/70R13
Harry®
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trophy 22. 5. 2007 11:01

Magistr Kelly píše:Proč se nejedete podívat do Chánova a pak si zajděte 3x po sobě na RTG a vyjde to zhruba nastejno (vybydlené panelákové sídliště + dávka ozáření)??? /quote]

Jde vydět, že si v Chanově nikdy nebyl, vymlácný to tam sice je, ale pořád je tam živo a pak nemusíš se vrátit :wink:
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku...
Trophy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alexx 23. 5. 2007 04:50

Dělejte si z toho všichni srandu :-), stačil by jeden seriózní zájemce.
Alexx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 23. 5. 2007 05:08

Alexx: byt to o mesic pozdeji, tak bych asi jel. Takhle v cervenci jeste volno v nove praci nedostanu..
TomZ
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Harry® 23. 5. 2007 07:17

Alexx píše:Dělejte si z toho všichni srandu :-), stačil by jeden seriózní zájemce.j/quote]

Já o tom přemejšlim, vy už máte nějaký zkušenosti s takovoudle cestou? Jakým autem by se jelo? Jakej je věkovej průměr účastníků?
Oltcit 11R - 4boxer 8v OHC vzducháč 1129ccm 42kW@6250 78Nm@3500 5kvalt 860kg 145/70R13
Harry®
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 23. 5. 2007 07:37

poslal jsem dokaz na thle diskuzi kamaradovi co tam chtel jet uz loni... ja se zarekl ze na ukrajinu, dal nez do Lvova, aspon 20 let nepojedu... je to debilni zeme
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alexx 23. 5. 2007 08:32

Termín se měnit už nedá.

Harry®";[quote="Alexx píše:Dělejte si z toho všichni srandu :-), stačil by jeden seriózní zájemce.j/quote]
Já o tom přemejšlim, vy už máte nějaký zkušenosti s takovoudle cestou? Jakým autem by se jelo? Jakej je věkovej průměr účastníků?r/quote]


No zkušeností moc není, já už jsem na Ukrajině jednou byl, ale jenom v Užhorodu. Zkušenosti s cestováním mám zatím spíš na západ. Věkový průměr je 21, (23+19)/2 zatím. Každopádně se rozhoduj rychle, uzávěrka je posledního května. Víceméně už počítáme s tím že budeme dva, ale někdo třetí by nám to výrazně zlevnil.

Auto už jsem sem myslím někde psal, VW Scirocco, detaily viz podpis u Leccových příspěvků.
Alexx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků