Novodobé COOL seriály

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 30. 8. 2018 18:38

Netlix ani netflix nic.. :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 30. 8. 2018 18:44

co thepiratebay? :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 9. 2018 11:40

Ozark S2 - tak zkoukl jsem to, neni to moc horsi oproti S1, ale takovy rozvlacneny, znova bych se na to nedival, na pusteni na pozadi ok. S2 teda asi o neco vic slice of life nez jednicka.


Jack Ryan - To jsem dal 4 EP, pak teda 5 jsem nedodival uz. Navic je to az moc rasove a nabozensky korektni na to co to jako ma byt. To nabozensky jeste ok, ale treba ty storky dron operatora, to fakt neslo. Predpokladam, ze v dalsich epkach vyleze najevo, ze halavni negr je buzna. Podivam se jeste mozna nekdy na tu posledni, jak to dokoncili. Nejlepsi tam byla ta francouzka ve vedlejsi roli, oproti vsem hlavnim postavam. Predpokladam, ze v usa to boduje, nebo chce bodovat tim, ze je to jako exoticke, ve francii.


Fear the Walking Dead - to se hodne zlepsilo oproti vlacnym minulym seriim, dost pomohli postavy z walking dead, teda spis to zachranili, i kdyz walking dead teda sleduji stylem premiera a posledni ep.


Purge - zkusim dneska prvni epku, moc sanci tomu nedavam.


Iron Fist S2 - v patek, se asi casem podivam na posledni epku jen, ale nechapu jak to mohli prodlouzit o dalsi serii.

Castle Rock - tak to uz taky poustim jen tak na pozadi, se z toho vyklubala nesmyslna sracka, ale tak nejak ze setrvacnosti, ze to mam rozdivane, to zapinam.


A evlo prispevek - FLCL od adulst swim je furt dost FLCL, to potesilo. A nechapu jak je to mozna, musim se podivat na titulky, kdo to pro ne vlastne dela, gainax neverim.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 5. 9. 2018 17:27

IF2 asi taky udělám jako ty. Poslední díl, dva.
V Defenderech mi bavil jen DD a Elektra, tak mi IF samotnej vůbec neláká. :(
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 9. 2018 15:05

tak jsem patral po tom kdo dela nove flcl, protoze to proste neni nijak zkurvene, naopak hodne originalu a fakt to neni gainax, ale spousta lidi co byli v te dobe v gainaxu, skoda no, je to proste o lidech
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 9. 2018 15:05

Defendry jsem vynechal uplne

Ok na shlidnuti stylem prvni a posledni dil serie je jeste The Sinner, i ten posledni dil na prvni navazuje :D

The purge jsem videl druhej dil a to teda ne, bylo by to asi fajn, ale jde videt, ze nemaj prachy to udelat poradne, pritom to jde, treba Z nation si nehraje na neco co neni a funguje.

Pak jsem jeste zkusil 1. dil snowfall a teda nebudu davat dalsi dily te serie, ale 1. dil druhe dam. Je to takove jako barevne ladene do kokoinovych barev a tim to konci. Jedno auto tam sice melo ty pneumatiky se stejnymi napisy na boku jako mam ja, ale nebyla tam bila testarosa, i kdyz prilezitosti byli, takze retro z 70s miami o kokajnu a bez bile testarosy, co dodat.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 18. 9. 2018 20:48

Tak jsem za dva měsíce dokoukal celý The Vietnam War. Líbilo se mi to, ale 16 hodin dokumentu je sakra dlouhý...
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2018 15:32

Tak jsem zkusil Maniac a dobry, docela srandovni, dal jem 11 minut a furt to nevypl.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 9. 2018 15:50

Chtěl jsem (konečně) začít koukat na Doktora Who. Rád bych začal devátym doktorem. Kouknu na Ednu jak je to značený a tam to začíná sezéonou -1 a to je desátej. Jak se v tom orientovat, než to začnu tahat?
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 9. 2018 15:57

Oki, dík.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2018 15:57

evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2018 15:58

evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2018 15:59

Neprijde me to teda nejak zvlast zmatene, jako treba star wars
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 9. 2018 16:15

Dík za odkazy. Už jsem se celkem zorientoval.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2018 17:43

achjo, no dal jsem to po 3. epizodu zatim, pak me nastvla trapna rekvizita z paralelniho portu a chladice na cpu, byva to casto v filmech a serialech, ale tentokrat jsemto nejak nedal
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků