Cool texty (vtipne blbinky)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 2. 1. 2019 06:49

Sedí to ale přesně :(
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 1. 2019 07:28

Kdysi jsem s podobnou situací nechal u pokladny mladýmu spacák. A z důvodu vytlačení zážitku z hlavy jsem si na to vzpomněl až po půl roce kdy jej opět potřeboval.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 1. 2019 07:48

JardaB píše:http://dfens-cz.com/albert-shopping-experience/ sice picovina ale pekne napsano, me po ranu rozsekalo :D


Proc je baba ve fronte, co se nechtela nechat predbehnout za spatnou? A proc jaros i vychcanek s olejem nesli na ty samoobsluzny kasy, tak snad fronta 10 lidi nebyla a je to na jednu polozku jak delany...
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 1. 2019 08:03

Ty nepoustis lidi s par polozkama před sebe? Mi o prijde jako dobry pocit ze jsem nekomu udelal radost... Ale neresil jsem fakta, spis me dostaly ty slovni obraty v sekcich - kure mezi sroubovakama, neda se to zrat, Anglicky rohlik… :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 1. 2019 08:06

Udelas jednomu radost a naseres zbytek fronty za sebou.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 1. 2019 08:09

Pak to jsou ale spatni lide, když nechteji delat radost jinym, no :P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 1. 2019 08:12

Poprvý mě to překvapilo, že mě na Moravě v albertu normálně člověk pustil sám od sebe, bo jsem měl jen rohlík a sýr.

TomeekHoleek píše:Sedí to ale přesně :(

jj sedí to obecně přesně - smrad, špína, divný pečivo, prazvláštní světlo v oddělení uzenin, dlouhý fronty u pokladen... asi nějakej jejich marketingovej mix.
Kaufland mi přišel lepší, ale nemáme ho u nás, tak to nemám moc vysledovaný. Jen z pár návštěv.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 2. 1. 2019 08:16

V Kauflandu to zas vypadá jak v řeznictví, navíc tam bejvaj brutální fronty a většina kas bez prodavačky
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 1. 2019 08:26

TomeekHoleek: jakože je všude krev? :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 1. 2019 08:28

TomeekHoleek píše:V Kauflandu to zas vypadá jak v řeznictví, navíc tam bejvaj brutální fronty a většina kas bez prodavačky


Nemám problém jít na Lhotku ale do Michle ani zadarmo.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 1. 2019 08:56

JardaB píše:Ty nepoustis lidi s par polozkama před sebe? Mi o prijde jako dobry pocit ze jsem nekomu udelal radost... Ale neresil jsem fakta, spis me dostaly ty slovni obraty v sekcich - kure mezi sroubovakama, neda se to zrat, Anglicky rohlik… :D


Pustim pokud je clovek za mnou, ja mam velky nakup on malinky. Nepustim, pokud by ten clovek zaroven predbehl jine lidi, pokud by jej oni sami nepustili.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lexx 2. 1. 2019 09:03

Mně se stal takový trapas... Měl jsem větší nákup a za mnou chlápek, co vypadal jako bezďák, kupoval krabicáka.
Poklepal mi na rameno natahujíc ruku s krabicákem a zeptal se: "Můžu?"
Odpověděl jsem: "Ne."
Pochopil jsem to tak, že to chce ode mě zaplatit, taková drzost! Jenže později mi došlo, že jen chtěl, abych ho pustil před sebe. Shame on me! :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 1. 2019 09:07

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 2. 1. 2019 09:29

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků