Pryč

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 15. 4. 2018 19:39

tohle je jen takovej muj cestovni diar.toho si nemusite ani vsimat, ale ja si to chci nekam zapsat abych pak vedel a psat to do excelu to je jak delat dane takze radsi tady.mam nakej cas ted (31.7 musim bejt doma) tak sem vyrazil na vejlet ted v sobotu na ty asi tak tri a pul mesice.prvni na rade je ukrajina.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 4. 2018 19:40

Privit Prival!
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 4. 2018 19:42

no hned na zacatek sem nak nepochopil hranice.na prvni budce sem dostal papir, na dalsi mi dali razitko do pasu, koukli do kufru a nikdo nic tam sem jel a na konci u brany stal nakej mladicek s kalasnikovem pres rameno a prej bumazka chybi, zpatky jed.tak sem si couvnul dvouma jednosmerkama zpatky k celni budce a nakej strejc mi poradil ze tady Nadezda vedle v budce mi to razitko da.a dala.tak sem jel a to uz hocha se samopalem uspokojilo ze me pustil do zeme zaslibeny.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 4. 2018 19:42

Jo, to by se mi taky libilo... Rodina je fakt dost omezujici ale zas to ma jiny vyhody no.
Hoch chtěl asi nejake dengy, no.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 4. 2018 19:48

tak sem jel v noci a dobry, ale pak v mukacevu najednou vidim policejni blikacku tak si rikam jeje ten me vojebe vo posledni hrivnu (coz by tak zase nevadilo vzhledem k tomu ze sem zatim nemel ani jednu s sebou) tak me zastavil a vidim tam pred nim jak doslova kulhaj ctyri kone pres silnici strasne pomalu a kolem dokola vubec nikdo.proste jen jeden policajt a ctyri pomalu kulhajici kone a rika mi borec neco tak rikam nerozumim a on spustil anglicky a ze prej mam jet v pravo a opatrne ze tam dal nekdo naboural kone.no tak sem jel a nic a to je cely :hm az nekde sezenu usb kabel v kramu tak dodavam obrazovej zaznam.byla to velmi bizarni ve tri rano.a taky sem to moc nepochopil vo co slo.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 4. 2018 19:51

JardaB píše:Jo, to by se mi taky libilo... Rodina je fakt dost omezujici ale zas to ma jiny vyhody no.
Hoch chtěl asi nejake dengy, no.

prave ze asi ne.vsichni byli velmi prijemny.proste uplne v klidu.razitko nemas tak si couvni zpatky pres vsechny zakazy a oni ti ho daj.pohoda.nikdo ze me zadny prachy zatim netahal.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 4. 2018 19:52

Bumazka se potvrzuje jak u pasovyho okynka, tak i u celniho. Musis mit na ni dve razitka. Napred pasova, pak celni. Celni zapisuje autodo registru ukrajiny, ze jsi vjel.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 4. 2018 19:54

no prave, ale ono jedno okno bylo jako v pravo u okynka a to druhy bylo z druhy strany budky tak sem jel pryc a ten mladej strelec me poslal zpatky.jeste nikdy sem neprocouval tak dlouhou jednosmerku jako na ty hranici.a kazdymu to bylo u *****.a tak to ma byt.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 4. 2018 20:04

Tak tak, souhlas. Cece, mel sem kontakt na nejakou ukrosku, ze se da s ni dostat na Hoverlu, ale uz to je par let. Kazdopadne bych tam zajel, az nahoru se osobakem nedostanes, ale mistni ti pujcej kone :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 4. 2018 20:05

tam ja vylezu.to uz je v planu.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 4. 2018 20:14

nekdo venci koniky
Příloha IMG_20180415_100720.jpg je dlouhodobě nedostupná.

rusky kolo model Pripyat je porad v kurzu
Příloha IMG_20180415_101949.jpg je dlouhodobě nedostupná.

trochu bordel
IMG_20180415_100720.jpg

das deustche werk.sem zvedavej kam ten werk dojede
IMG_20180415_190016.jpg

parkovani tady netreba resit.ja parkuju na autobusovy zastavce
IMG_20180415_140430.jpg

byl to drobe rebus najit moje ubytko ktery se jmenuje velyka hora.tohle je hlavni vchod.
IMG_20180415_191342.jpg
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 4. 2018 20:15

Ubytko moc pěkný :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 4. 2018 20:15

už teď se těším na zážitky a fotoreport palec hore
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 4. 2018 20:18

Arnie J píše:Ubytko moc pěkný :D

vevnitr docela v klidu kupodivu.co je teda naproste fascinujici je ze tady neni v novostavbe v zadnym pokoji nikde ani jedno topeni.jsme vysoko asi jako v krkonosich a nic :D v zime to bude docela krusny tady prebejvat u Vasyla v apartmanu.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 4. 2018 20:19

asi se topi vodkou, no ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků