Vadí Vám kozumní život?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 2. 2018 13:34

příroda se o něj postará
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 14. 2. 2018 16:06

V Nemecku ma job za prumerny garaznicky plat, rikal ze mu bude stacit pracovat tam mesic a pak z toho pul roku a dele u nas vyzije + si neco vypestuje a bude chovat zvirata. Jako sam jsem zvedavy :-)
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 14. 2. 2018 16:38

Půl roku vyzije snadno, pokud zvolí spravne roční období. Třeba v zimě by toho na zahrádce moc neporesil.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 14. 2. 2018 20:39

mit nasetrenejch par mega, taky bych sel poustevnicit do hor.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 14. 2. 2018 22:58

A na co by ti par mega bylo na poustevniceni horach? :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 2. 2018 23:01

To je typicky argument vis. Jakoze by to sel delat ale rovnou da duvod proc to nejde.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 2. 2018 23:04

Poustevník ve vlastních horách.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 14. 2. 2018 23:08

Plýtvání je zbytečné, konzumní život nemám rád, ale nejvíce mi vadí, když se lidé chovají jako dobytek, vyhazují odpadky a bordel, kam nemají. Jako největší problém považuji nadměrné užívání plastových výrobků, obaly, láhve, atp.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod HonzaMo 15. 2. 2018 18:53

Takovejch komunistů a euroúředníků tady na garáži? Já tedy nechci, aby mi někdo nařizoval, v čem si budu kupovat vodu, jestli bude perlivá nebo neperlivá, což je ještě prkotina, ale bohužel výstižná, protože pak to pokračuje a prorůstá do dalších a dalších částí lidského života a svoboda mizí a mizí. Nechci aby za mne někdo rozhodoval, co je pro mne dobré. To si nejlépe rozhodnu sám.
Ale jinak vlastně také procházím určitým procesem racionalizace. Místo dvou aut stačí jedno. Vytřídil jsem své věci a ty, co nebyly na vyhození, rozdal. Věci po dětech půjdou do azyláku, knihy šly do veřejné knihovny na nádraží. Atd., atd. Do minimalismu to bude mít i na konci procesu daleko, ale to s dětmi ani není úplně možné.
Ale že bych ke stejnému kohokoliv nutil, to dělat nebudu. Se svým majetkem, penězi, zdravím, ať si každý nakládá podle sebe.
HonzaMo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 15. 2. 2018 19:08

970ka píše:Mě to třeba serre taky,mám rád kvalitní věci na furt.Všechno nový stojí za how.. A co mi ještě serre, třeba veškeré pití v PETkách a zavedl opět vše ve skle a sifonové bombičky :-).

Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 2. 2018 19:15

Neznas sodastream? Neni to uplne levne ale eko to docela bude ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 15. 2. 2018 19:53

na klasickém sifonu mi vadilo, že co náplň, to nová bombička. V létě abych jich měl vagon. Nejlepší je sodastream s napojenou aspoň 5kg CO2 flaškou naplněnou ideálně potravinářským CO2.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 2. 2018 09:29

JardaB píše:Neznas sodastream? Neni to uplne levne ale eko to docela bude ;-)

Eko ? To mluvíš o tom vražedném CO2 ?? :D
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 18. 2. 2018 10:08

evlo píše:proto radeji kupuji zakladni veci - vydrzi vic nez "luxusni" 10x drazsi, typicky TV, PC (tady to teda zachranuje apple) atd.


Tak bejvalo to zvykem, protože základní věci byly nekomplikované...... ostatně u uat to čím dál víc neplatí, jak jsou vyžadována ekokurvítka a elektroničtí záchranáři povinně, způsobuje to problémy všude....

Před desti lety jsi mohl mít buď základní thálii která moc nerezla s prachobyčejným motoremcož jako celekm nebylo příliš komfortní ani parametrově na výši, ale fungovalo to po mnoho let bez potíží... nebo sis mohl koupit premiovku s dieselem, dvouspojkou a tunou kokotin, kde bylo riziko závady po mnoha letech provozu poněkud vyšší... dneska se ěvtšina těch kokotin stala povinná....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 2. 2018 10:18

MELLO píše:Ne, to je kokot.

takovou mám jednu frndo kamarádku, chlubí se jak si vše vypěstuje sama, nic nestříká, plevel si vytrhá a žije jako před 100 lety její babička :D
Tak se ji zeptám kde bere semínka a proč ji to roste tak jednoduše a v tom se vždycky nasere a přestane bavit :D
Stejně jako posledně na silvestra tvrdila, že jí jen přírodní věci a žádné éčka atd. Tak jsem se ji zeptal co teda ty éčka jsou, když nejsou přírodní tak jako jestli jsou někde z vesmíru nebo kde se vzali. Tím debata skončí, bo realně nic o ničem neví
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků