Jak se odměnit nepoctivému prodejci pneumatik?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 6. 12. 2017 22:21

Úplně pro začátek, protože vás to v průběhu čtení určitě napadne - ano, jsem *****.

Situace:
Potřeboval jsem nějaké levné zimáky na jednu zimu. Poprvé v životě jsem si nechal poslat pneu na dobírku. Přes mail jsem jasně deklaroval, že počítám s tím, že nejsou nové, ale nechci oskákané, seřezané ***** s boulema. Pneu přišly hezky zabalené i čisté, stav na první pohled dobrý. Bohužel po rozbalení zjištěno, že pneu jsou jednak runflat, druhak dvě jsou poskákané totálně a ještě k tomu šišaté, dvě takové, že bych musel zavřít obě oči, abych si je dal na auto.

Prodejce nereagoval na mail. Telefon uložený na lístku od dopravní společnosti samozřejmě vypnutý, ale podařilo se mi vypátrat reálný telefon - reakce očekávatelná - prodávám použité zboží, jdi do *****... Na bazoši dále prodává spoustu sad.

A teď to hlavní - GARÁŽ VÍ VŠECHNO! Takže jak ***** vytrestat? Nějaký občanskoprávní spor samozřejmě nemá žádný smysl. Ukrajince kvůli pár tisícům na nikoho posílat nehodlám. Má smysl ho práskat někam na finančák nebo inspekci? Hodilo by se něco kreativního a ideálně legálního.... :D
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 6. 12. 2017 22:25

Seš *****. Vyřešeno, lock.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 6. 12. 2017 22:26

Na bazoši dále prodává spoustu sad.


Z toho by se dalo vyjít. Posílá na dobírku? Chce nějaký peníze předem?
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 6. 12. 2017 22:30

Ne, posílá na dobírku
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 6. 12. 2017 22:31

Tak si založit x účtů a udělat x objednávek na různé smyšlené adresy?
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 6. 12. 2017 22:32

Tyjo ***** se hned pozná když radí ***** v prvním komentáři

Jen tak for fun kolik to stálo a jakej rozměr? To byly jetý pneu jo? Měl jsi napsat mohl bych ti poslat kontakt na někoho týpek prodává nikdy nepoužitý pneu co jsou šišatý ještě levněji než ae prodávaj nový, tj to co kolikrát koupíš jako nový za plnou cenu
anonym

Odeslat příspěvekod D1.8T 6. 12. 2017 22:35

salam01 píše:Tak si založit x účtů a udělat x objednávek na různé smyšlené adresy?

Tak.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 6. 12. 2017 22:38

Já byvh byl teda menšo *****, vzal bych jeho telefon a udělal bych fake inzerát, buď jako na bazošu že megaurgentně prodáváš iPhone X protože letíš další týden do améru neplánovaně na delší dobu a pěkně pod cenou protože jako fakt spěcháš, nebo nějaký erotický seznamky, něco peprnýho tam napsat jako že jsi mladá samička která si chce popovídat před spaním nebo nevím co se tam dneska píše
anonym

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 12. 2017 22:42

clany píše:Tyjo ***** se hned pozná když radí ***** v prvním komentáři

Jen tak for fun kolik to stálo a jakej rozměr? To byly jetý pneu jo? Měl jsi napsat mohl bych ti poslat kontakt na někoho týpek prodává nikdy nepoužitý pneu co jsou šišatý ještě levněji než ae prodávaj nový, tj to co kolikrát koupíš jako nový za plnou cenu

Mindráček, garáž rada a evlokopírka v jednom. Nějak šetříš těma příspěvkama. Z toho jsi moh udělat 3-4.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 6. 12. 2017 23:22

Můžeš mu tam napsat hodnocení a z gum pěkný květináče :-) jako jsme měli v autoparku,hlavně pěkně natřít na bílo.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 14. 1. 2018 15:42

Tak jsme se kvůli vytížení stejně k ničemu nedostal... kua...

jen pro představu, co si prodejce představuje pod pojmem "kontroloval jsem to a ty gumy nebyly nijak oskákané"

http://vavris1985.rajce.idnes.cz/Pneuma ... 144211.jpg
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 1. 2018 15:44

A co je na ty fotce videt?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2018 15:45

:oboze
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 14. 1. 2018 15:49

salam01 píše:Tak si založit x účtů a udělat x objednávek na různé smyšlené adresy?


+17
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 14. 1. 2018 15:56

salam01 píše:Tak si založit x účtů a udělat x objednávek na různé smyšlené adresy?

Koza už taky zná
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků