Boty na motorku

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod RomanVach 29. 11. 2017 18:47

Doufám, že tu nejsem s motorkama moc mimo, většinou na diskuze tolik nechodím a tady mám historicky účet co používal syn.
No každopádně sháním něco na motorku. Konkrétně boty.
Mám slíbenej příspěvek od Ježíška a musím přiznat, že jsem o doplňcích nikdy moc nepřemejšlel, motorka byl spíš takovej sen z těch nereálnejch. Každopádně mám nějakej základ, v čem by se dalo jezdit, ale nejsem si jistej s botama. Bude stačit něco takovýho? https://www.eobuv.cz/turisticka-obuv-caterpillar-colorado-wc44100909-black.html
Nebo byste šli spíš do tohodle směru: https://www.motozem.cz/moto-boty-forma- ... -wp-cerne/
Radši bych nějaký boty co se daj používat normálně a moc se mi do nich nechce šest litrů investovat, ale zase to nechci podcenit...
RomanVach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 11. 2017 19:06

Tak zakezi co a kde jezdis. Nataci kotnikove kozene.
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 29. 11. 2017 21:49

zalezi na typu motorky. na skutr pouzivam vysoky farmarky, na motorku vysoky cestovni urceny specialne na moto.
Kazdopadne pod kotnickovy farmarky bych nesel.

Pouzivam boty tydle znacky http://www.stylmartin.it/en/boots-touring a max spokojenost. I ceny jsou normalni*
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 30. 11. 2017 01:30

přesně tak, řekni co máš za stroj, jak často jezdíš, jaký dálky a v jakejch podmínkách...

Ty boty z motozemě jsou tak na soft enduro používání.

Ty farmářky jsou na motorku celkem nahovno, to už bys měl lepší jezdit v kotníkovejch pandách, protože příliš vysoká podrážka může bejt problém, pokud nelze posunout řadící páku a i když ji posunout lze, tak budeš donucen při sešlapávání páky dolů zvedat nohu ze stupačky, což není dobře...

Prostě boty na supersport jsou jiné než na enduro a i ty jsou jiné než na crossa, a univerzální cestovní jsou někde mezi tím....

Takže prozatím z toho vychází jediné - že v polobotkách je to nahovno a ve farmářkách taky...

Pokud chceš názory více ldií, běž na www.motorkari.cz tady je nás jednostopejch jen pár....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 30. 11. 2017 05:04

Pohorky
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 30. 11. 2017 07:55

salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 30. 11. 2017 07:59

tvl tak tohle jsem ještě nelysel ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RomanVach 7. 1. 2018 13:40

Zdravim, tak sem zpet a furt sem se nerozhodnul :D Byl sem si vyzkouset par bot typu na to soft enduro a ty se mi zdaj takovy moc utazeny a tezkopadny (mam v nich pocit takovy neoheby a neforemny nohy). Este me napadla varianta, co takhle "tezky" boty? Treba https://www.eobuv.cz/glady-steel-105-106-d-black.html Ma to ocelovou spicku a i ta kuze je podle me docela kvalitni. Jinak mam Suzuki Intruder osmistovku a jezdim spis na takovy ty vikendovy pohodovy vyjizdky po okoli a sem tam nakej vetsi vejlet.
RomanVach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 7. 1. 2018 14:35

Řikám, pohorky.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 7. 1. 2018 15:05

Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 7. 1. 2018 15:09

úplně nahovno, v tom nezařadíš... pokud chceš low-cost boty použitelné na motorku, kup si nějaké kotníkové Pandy S3.....

To že je enduro bota zrovna taková má své důvody, pokud jezdíš na chopperu, nechápu proč si zkoušíš enduro boty a pak zjištuješ že jsou nevyhovující na choppera....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RomanVach 28. 2. 2018 14:00

yndezit píše:Řikám, pohorky.

Pohorkama myslis neco takovyho? https://www.eobuv.cz/turisticka-obuv-wr ... vy-17.html
RomanVach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 3. 3. 2018 18:45

Jo, třeba.
Vem první vyšší boty co máš doma, a podle toho co ti na nich nebude vyhovovat, hledej dál. Nepromokavost, teplotní komfort, abys na nich mohl mezi lidi i pěšky...
Třeba ti ale budou plně vyhovovat pro tvoje potřeby.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RomanVach 31. 3. 2018 10:34

Ok, diky moc za rady, snad nakonec vybeu dobre.
RomanVach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 31. 3. 2018 13:57

No a mezi kolenem a chodidlem máš na moto kalhotech chránič nebo ne ? Pokud ne, kup si vysoké boty. Holeň by měla být chráněná....
T.E.CH
Veterán

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků