Depresivní koutek 3

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 15. 10. 2018 14:06

evlo: Přesně. Taky bych chtěl na základce a střední dostávat videa spolužaček. Já to mohl vidět jen na živo a nebo v mizerný kvalitě, že člověk vlastně nic neviděl. O hodně jsem přišel :'(
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2018 14:07

Mě i vrstevníci přijdou jako mladší generace než já. I někteří lidi třeba o čtyři roky starší. Nevím, čím to.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 14:09

nemyslel jsem to kvuliva videum spoluzacek
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 15. 10. 2018 18:38

MELLO píše:Já když to dneska vidim ty fakany zasraný, já bych to řezal hlava nehlava, rozšlapával mobily a zakazoval jim vstup do fastfoodů.


Ještě by si jim mohl ***** do krku :-P
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 15. 10. 2018 19:21

powerball píše:ty mlady dneska to je hrozny.to za nas nebylo...rika kazda generace poslednich par stovek nebo tisic let.

Přesně, stačí se podívat na hipíky v 60. letech, oproti tomu budu jen rád když moje děti budou koukat do mobilu v kfc :D
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 10. 2018 19:23

No zrovna v tomhle si nejsem uplne jistej - aspoň měli nejakou ideu, z dnešního pohledu blbou ale nejakou...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 19:23

ja bych byl rad, kdyz by moje deti nemeli kerku, ale to je jen moje preference, no
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 10. 2018 19:27

Koukni yzomandias, a to je dětský vzor
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 15. 10. 2018 19:34

V něčem lepší, v něčem horší - asi jako každá generace.
Mně třeba ta moje, podle toho co v okolí vidím, přijde snaživá. Dokonce ne jen tak, aby si mohla kupovat sračky, ale i tak aby byli užiteční. Namátkou mám mezi kamarádama vrstevníkama elekrikáře, instalatéra, budoucí lékaře nebo mechanika u ČD.
Samozřejmě má v sobě i feťáky, budižkničemy a další. Ale jestli víc nebo míň, nedokážu říct.
A u 14-16 letejch je ještě moc brzo na soudy. Oni vyrostou z představy, že budou jutůbeři a nebudou nic moc dělat, hodně rychle.

To že je její kunda online už se asi taky nebere jako takový ponížení pro ni. Není to ještě norma, ale nad fotkama ve spodním prádle s erotickým podtextem na Instasráči se už nikdo nepozastavuje.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 19:35

no asi ne vsechny vyrostou
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 16. 10. 2018 16:57

Si tady hraju už tejden s kompem, kterej je čerstvě nově nainstalovanej (W7), voživim ho (ovladače síťovky a grafiky), začnu instalovat aplikace a bum, prostě se hodí při startu do černý obrazovky s kurzorem uprostřed a nazdar. Tak voprava spouštění windows, bod vobnovení a takový blbosti, bordel v registrech,, šup, vyčistim, vopravim, zase začnu instalovat a zase po nějakým restartu černá vobrazovka s kurzorem... fakt bezva. Googlim, že prej ovladače, že kdoví co všechno, bootovací sekvence atd. a na nějakým diskuzním fóru vlevo dole na desátý stránce letmá zmínka, že to může dělat adaptér bezdrátový myši, se kterým si to neumí při spouštění Win poradit (ovladače,...). Samozřejmě že ano, vyrvu adaptér, narvu drátovou myš, i po milionech restartů widle běžej stále jak fík. Kundy jedny Mikrosoftí, dluží mi tejden života! Každej den se s tim jebu po běžné pr. době tak hodinu až dvě, ma vosmou do práce v osum z práce a blbá bezdrátová myš? Swině... :/
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 10. 2018 17:40

ses měl zeptat tady
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 10. 2018 17:49

Proč nadáváš na myš, když máš doma kočku?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 16. 10. 2018 17:55

Nojo asi novější myš než W7

Ale nasere to
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 10. 2018 17:59

Pokud ta myš nefunguje na standardním HID driveru, nezaslouží si žít.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků