Depresivní koutek 3

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod .Jelen. 17. 8. 2018 22:29

Tvl jsem se včera ožral, tak mi bylo blbě tak do dopoledne, takže takovej ten podivnej náladovej stav "den poté".
K tomu chodím navštěvovat rodinu a kamarády a všechno je je to takový laděný do negativna.
Setřenici s ročním dítětem manžel zničeho nic oznámil, že je konec, tak se rozvádí a prodávají byt, co mají na hypo.
Kamarádi takový nějací negativní. Vedle ve vesnici zase vychcípalo několik tun ryb v přehradě. Některý části města jsou takový špinavý, posprejovaný, depresivní atd. - asi jako vždycky, ale pokaždý z toho mám docela šok a depku, když přijedu po nějaký době.
Snad neupadnu do deprese, zítra jedu do Alp, tak bych nemusel. :D
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 17. 8. 2018 22:34

Znojmo, jo? U šneka tě depka přejde 8)
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 17. 8. 2018 22:48

Tam jsem chodil s kamarádama dlouho, ale skoro už tam nechodíme, jak se tam zhoršilo pivo, už mi tam vůbec nechutná. Kdy si tam byl naposledy?
Jinak depresivní to tam je taky - šedivá hospoda často s pár podivnejma existencema, kteří tam se tam ožíraj každej večer - nic moc na zlepšení mojí nálady. :D
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 18. 8. 2018 00:29

Kdybyste si nepředělali nádraží mohls chodit tam nasávat.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 18. 8. 2018 05:35

Tam se dá pořád - bud do “Kolečka”, tam co je to občerstvení u východu z vlakovýho a nebo ještě pro horší případy je dole pod autobusovým takovej přístřešek, kde mají asi nejlevnější pivo ve městě, možná i takový speciality jako panáky v plastu s hliníkovým víčkem atd. :D
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 18. 8. 2018 11:56

Bez dřevěného vybavení a obložení to nemá tu patinu a atmosféru.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 8. 2018 12:13

Instantni panak... :-P Jsem vždycky premejslel v Makru, kdo a na co to tak muze kupovat a ono je to pro pajzly ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 18. 8. 2018 14:30

Nebo do autobusu z Chorvatska, to jsem kdysi uvítal a byl průvodcův hlavní zákazník.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 18. 8. 2018 16:06

.Jelen. píše:Tam jsem chodil s kamarádama dlouho, ale skoro už tam nechodíme, jak se tam zhoršilo pivo, už mi tam vůbec nechutná. Kdy si tam byl naposledy?
Jinak depresivní to tam je taky - šedivá hospoda často s pár podivnejma existencema, kteří tam se tam ožíraj každej večer - nic moc na zlepšení mojí nálady. :D



Asi v květnu? Přišlo mi to tam fajn, pivo rozhodně, i super výběr (+ vařej i vlastní)
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 8. 2018 10:43

Achjo, jsem si dneska dal kafe v mentalu a takova pani tam delala small talk atd. a uplne jsem z toho zpotil, ze necekana socialni interakce, achjo, fakt, proc nemuzu byt normalni.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 8. 2018 11:24

Na pocení je dobrý deodorant
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 8. 2018 11:33

hlavy nejvic :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 8. 2018 11:35

yndezit píše:Na pocení je dobrý deodorant

Ten ti s pocenim moc nepomuze. :hm
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 8. 2018 12:18

Dobře tak antiperspirant?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 8. 2018 12:21

Bingo
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků