Depresivní koutek 3

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 24. 6. 2018 11:38

tomanr píše:
JohnnyFive píše:
JohnnyFive píše:Jsem se zakoukal do jedné slečny, která ani netuší že existuju. Co s tím?

Před půl rokem jsem tu psal toto... Od té doby se nic nezměnilo. Viděl jsem ji párkrát v životě a i když na ní není nic extra, není den abych na ní nemyslel. Už jsem z toho chorobný, nevím co mám dělat. V rámci stalkingu jsem alespoň vypátral její FB profil a obden na něj koukám a modlím se, abych najednou neviděl změnu stavu na "zadaná", i když mi to může bejt uplně jedno, protože mám prstýnek :( Vždy když jsem ji viděl, a že to bylo bylo asi jen pětkrát a přes celej kancl, normálně na férovku se mi vždy začal stavět, musel jsem myslet na matku tchána abych to zarazil. Můj smysl života se zastavil na tom jak ji píchat pětkrát denně a být s ní zbytek života den co den, což je zvláštní protože tuhle potřebu jsem nikdy neměl a nikdy jsem nepotkal žádnou s kterou bych o to reálně stál. Vše co jsem doposud dělal bylo jen pro to abych ukojil potřeby mého zkurveného okolí a tak nějak vůbec nevím co s tím. Zajímavý je, že mi celkem dost lidí asi trochu závidí všechno, i když nevím vlastně co, protože mě to fakt všecho uplně sere a vlastně jsem nic z toho ani nechtěl, nenaplňuje mě to a dnes jsem najel půl tisíce kilometrů jen tak, abych nemusel bejt doma, kde mi vlastně taky nic nechybí. Pěkně chcalo tak jsem zastavil u silnice a při vychutnávání hnusné davidovky opřen o kapotu auta jsem přemejšlel, že jsem otrokem svých zasraných mantinelů, mantinelů mého zasraného širokého okolí a že vlastně nedělám nic jiného než že lžu kudy chodím, mažu med okolo huby jak je všechno fajn a nejhorší je, že lžu i sám sobě. Ve středu jsem jel v jedenáct večer jak ***** z nudné práce po zasrané rozkopané dálnici a přemejšelel jsem, jestli nebude fajn to naprcat do pilíře dálničního mostu.


Podla tvojich prispevkov si jednoducho slaboch. Pretoze nikto normalny si nezavesi zensku na cely zivot na krk, ktoru nechce a vie to uz pred svadbou. Samozrejme, ze u po par mesiacoch sa budes obzerat po inych a trapit sa vycitkami svedomia.

Pozbieraj sa, rozved a zacni konecne zit trocha ako chlap.

Ja to necetl cely, ale rikal jsem si po chvili urcite kurak, skoncil jsem u toho, ze i s kerkou.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 6. 2018 12:07

Jouda.II píše:To je v E39 a E46, kolečko mezi výdechama na palubce

To mam v japoncovi.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 6. 2018 12:18

A mate nekdo, ze se vam automaticky hejbou foukatka zprava doleva a zpet?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 6. 2018 12:20

Pyco co vsetko dali to dej Deliky? To neni mozne.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 6. 2018 12:22

To tam nemam, ale zajima me kdo to ma.
Nicmene ano, pycovin to ma tuny, doslova.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 24. 6. 2018 12:52

K té sebevraždě, tohle znáte?

http://www.youtube.com/watch?v=6c8rWurzOK4
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 24. 6. 2018 13:07

glider píše:Pyco co vsetko dali to dej Deliky? To neni mozne.


:D :D
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 24. 6. 2018 13:08

robbert píše:K té sebevraždě, tohle znáte?

http://www.youtube.com/watch?v=6c8rWurzOK4


Jarkovi poslední léta *****á, tobě nejspíš celej život, ale na sebevraždu to asi není.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 24. 6. 2018 20:52

kua johhnyfive dráma. by me zajimalo jestli proste na to nema koule nebo si namlouva ze ta druha by o nej mela stejnej zajem jako von o ni... kazdopadne do manzelstvi v mym okoli tak polovina muzu vstupuje uz s tim, ze je to chyba...
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 6. 2018 20:58

No vidíš a já už mám za sebou stříbrnou svatbu a jsem stále v manželství spokojený.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 24. 6. 2018 21:06

DaciaFan píše:kua johhnyfive dráma. by me zajimalo jestli proste na to nema koule nebo si namlouva ze ta druha by o nej mela stejnej zajem jako von o ni... kazdopadne do manzelstvi v mym okoli tak polovina muzu vstupuje uz s tim, ze je to chyba...


Obklopuješ sa blbcami.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 24. 6. 2018 21:51

DaciaFan píše:kua johhnyfive dráma. by me zajimalo jestli proste na to nema koule nebo si namlouva ze ta druha by o nej mela stejnej zajem jako von o ni... kazdopadne do manzelstvi v mym okoli tak polovina muzu vstupuje uz s tim, ze je to chyba...

chyba to je vždy, jen nikdy nevíš jestli není větší chyba se neoženit
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 6. 2018 22:03

Hmm musim si toto zapisovat nekde.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 24. 6. 2018 22:21

Teď by ses měl soustředit na jiný Mouchův výrok. :D
Moucha píše:lepší je prcat všechno co se k člověku kundou přitočí
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 6. 2018 22:23

To mas pravdu..tento proces bezi :D ale ked ja som vyberavy chuj.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků