Depresivní koutek 3

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 19. 1. 2018 17:42

Je to něco jako pizza Hawai.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 19. 1. 2018 18:30

DaciaFan píše:uz jsem ho dlooouho nikde nevidel na menu, takze asi mam jiz smulu :(


co ta na niecom takom laka ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod pech. 19. 1. 2018 18:57

koenzym.q10 píše:Občas to ještě někde mívaj, asi spíš v jídelnách. U nás v kantýně to občas vařej, ale taky jsem to nikdy nejed.


bejvá to se smažákem většinou v sekci jídeláku která se jmenuje: "bez čeho se neobejdeme", "česká klasika" apod... byť pod pojmem česká klasika má patřit něco zcela jiného...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 1. 2018 19:24

Náhodou smažák a kuře s broskví je v hospodách jistota, že to pude.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 19. 1. 2018 19:56

je... proto to taky někde v koutku na konci jídeláku běžně nabízejí pro ty, kteří se bojí experimentovat s něčím novým a bojí se neznámého...

On smažák a kuře s broskví možná supluje spolu s párkem v rohlíku to v čem shledává třeba američan sortiment McD a jeho konkurentů....

Mně osobně McD nechutná, protože je to maso skoro bez chuti, naserou do toho tatarku, barbecue a ještě kečup najednou, v nabídce aby se prase vyznalo - prostě načančaný, ale poměrně debilní, nepřehledný bufet nabízející nevalné jídlo balené do papíru jak když si koupím ten párek v rohlíku někde v kiosku......

Takže kdybych měl na výběr McD a nebo Smažák, beru smažák... Není to taky nic extra ale aspoň si to na nic nehraje a není v tom *****áno kde co s celkem těžko slučitelnými chutěmi......

Mnohem lepší burger se dá pořídit za podobné peníze v normální hospodě, s větším a ochuceným masem, a bez *****, když už ne rovnou, tak alespoň na přání....

Já se nebojím nových jídel, pokud je mi číšník schopen vysvětlit co to bude zač, přestože se většinou vyhýbám jídlům á-la mexiko/indie/čína protože mne to během pokusů nikdy příliš neuchvátilo pokud je v nabídce i něco jiného...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 19. 1. 2018 20:01

+1 (akorát místo smažáku si dám radši vepř.řízek)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 1. 2018 20:59

Burger do stovky v hospodě? To bude asi lepší ten v mekáči...
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 1. 2018 23:51

m.a.x.i.m.u.s píše:Je to něco jako pizza Hawai.

Bych si docela dal. :D

A ono plátek se sejrem a šunkou. Jedno jestli s broskví a nebo bez bych si dal klidně taky. :D

Je to celkem dobrý, není na tom co zkazit.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 20. 1. 2018 00:43

Skorošvagrová žije s Italem a když se jednou za čas sejdem, tak mu žertem nutím Hawaii, že to maj Italové určitě rádi, a on odpovídá: "Nééé, nééé, ananas na pizze nééééé!" :-D
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 1. 2018 01:29

jsem téhož názoru
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 20. 1. 2018 01:45

Jack: na polední menu za stovku běžně a je řádově lepší... když na něj půjdeš mimo poledne, tak bude stát o něco víc, ale ne moc... Horší než v MCD nikdy nebyl... a BurgerKing to je stejný v bledě modrým, taky malé, nacpané kdejakýma ***** a přesto skoro bez chuti a když si ho dáš s hranolkama a pitím, tak stojí i v MCD skoro 150.....

Ono i celkově, pokud nedojde k nějakému nárazovému vážnému pochybení, tak jsem hůř než v McD/MK nikde nežral...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 20. 1. 2018 04:48

Jenže poledni menu za stovku už sko nikde není. Jen někdy v *****ákově mraženky.
Normálně se s burgerem v hospodě pod dvě kila nedostaneš.
To rovnou můžeš srovnávat se slevovým kupónem, který se válej v každym mekáči - velký menu za 99.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 1. 2018 06:47

Asi jak kde, namátkou dnesni denní menu z jedne docela dobře varici hospody blizko centra Liberce, je to blizko kila.

Menu 1 Polévka dle výběru +
150g Grilovaný kuřecí steak ve smetanové omáčce
se zeleným pepřem , hranolky 116 Kč
....

Menu 5 Polévka dle výběru +
150g Vepřový brabec, houskový knedlík, zelí 109 Kč
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 20. 1. 2018 09:10

Ked citam "kuraci steak na omacke XYZ", tak to veru radsej McD.
Vrabec detto.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 20. 1. 2018 09:16

jack111: tady u nás pod kopcema je jídlo za kilo v poledne normální stav, přes kilo ti přeleze pár věcí a o pár korun, jinak bežná česká klasika jako vepřoknedlozelo, guláš, svíce, plňáky, normálěn seženeš za kilo i s polívkou ve slušný kvalitě... resp. jednak se ta kvalita alespoň v místních hospodách za poslední dobu dost pozvedala druhak ceny se příliš neliší ani od těch pár zebjvajících pajzlů s mraženkama kdy máš ve slušný hospodě samostatný jídlo za 80 a polívku za 20 a v pajzlu o 10kč míň.... Smažák bejvá naopak za stejnou cenu, nebo i o pár korun vejš oproti slušným hotovkám.... Je to samozřejmě za poledne... Mimo polední menu to stojí víc, ale nad 150kč není ten burger ani na objednávku a Mcd je proti tomu sráč.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků