trezor

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 8. 11. 2016 12:33

Nějaký tip na trezor na par papíru? Netřeba nic velkého na milion cash a kulomety. Nějaké špeky problémy vyplatí nevyplatí?
A zařezat do zdi nebo radši podlahy?
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 11. 2016 12:43

Kdyz uz, tak bych potrebu ulozeni zbrani nepodcenoval...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 8. 11. 2016 13:38

trezory

1. do zdi kvuli mensim prodejum budou paradoxne drazsi nez volne stojici pritom je do zdi mene materialu (soucasti certifikace je i montaz) - tj pokud mas moznost si vybrat -> vem volne stojici

2. vzal bych certifikovanej alespon v tride I nebo odpovidajici evropske S3 SB3, v nejhorsim nulu

3. hledal bych trezor kde je mechanicke kolecko a neovlada se mechanismus klicem ale tim otocnym koleckem, nasledne kdykoliv staci vyndad dvere (brnkacka) a odvezt to nekomu kdo z toho z a4-5 vyrobi skutecne funkcni reseni s kombinacnim zamkem.

Obrázek


nesetril bych na velikosti a soucasne to neprehanel. a nechtel bych pozarni odolnost (resil bych samostatne)

zvlazil bych kombinaci trezoru s certifikatem a trezoru v nule na to opravdu hodnotne trezor a trezor v nule (nebo sejf) bych vzal.

pokud je to do firmy zvalil bych pouzitej trezor at kovonu za 8 nebo sistec za 30 proste svoji sluzbu udelaji a pokud nepotrebujes pro pojistovnu odolnost (zlatnik) dostanes mnohem lepsi pomer cena vykon.

my mame trezoru asi 20 a organizacne se tam davaji i razitka a nedulezite dokumenty protoze pak existuje navik ze to tam je. tj kombinace bezpecny (treba ve zdi) a laciny na papiry a nedulezite veci neni od veci. cimz nevylucuju ze v budoucnu to nebude jinak.


pokud to mas domu tak kup klidne bazarovej NEBO repasovanej (ma vyhodu ze nemusis menit klice clovek co to obvykle dela otevre ten trezor bez klicu do 3-5 minut tj nema potrebu si nechavat kopii klice). slusne TN 10 TN 7 na doma se da pouzite koupit za 10k zatimco nove stoji 30.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 8. 11. 2016 14:07

hm, no ja jsem uplne blbej v tomto a nechce se mi to moc studovat
mel by byt na doma a do te zdi byl takovy predpoklad. a co koukam, tak jsou za 1400 ale taky za 30 000 :hm

nejaky znacky mas tip? co je TN10 TN7?
tady je trida I
http://trezory.heureka.cz/rottner-se-35 ... e/#section
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 8. 11. 2016 20:12

tn je model ceskeho trezoru co stoji 30 ale na bazaci za 10. kdyz to napises na kamarada ani nebude vedet kde trezor stoji nehlede na to ze ma kombinacni zamek

az nebudu v aute apos k cemu to opravdu chces to co odkazujes je nesmysl tam se vleze milion a jednu klice a konec. chces tam statovky?
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 8. 11. 2016 21:19

Lejstra, par věci. Nic extra
Se zabudovaním se počítalo již. Je na to flek a připravena četa.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 8. 11. 2016 21:58

Ja si priplacel za elektronicky zámek, líbila se mi moznost ze to po telefonu odemknu skrze jakoukoliv osobu nacházející se u trezoru a pak si nastavím heslo jiny. Případně vzít s koleckem, klíč je dle me velký oser.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 9. 11. 2016 15:22

one-z zalezi jak casto to pouzivas ja mam na zbrane elektronickej 8 cisel dam hned ale na dokumenty bych sel do mechanickeho (cena je stejne).

klic tam musi byt protoze to zamek neotevre a pojistovna potrebuje pripadnym zkoumanim zjistit mechanismus jak k tomu doslo. v lepsim trezoru bude sklenena deska ktera to zamce na vzdy a bez klice je to takove nejiste.

tj pak bych volil neco jako je toto

Obrázek


Obrázek

+ 5k na zámek

s ohledem na tvůj původní rozpočet


na klíče pak použil někde v domě

Obrázek

trubkovy trezor (1500) doplnis o vlozku za 500 a klic das nekde do "sumu" v dome a jsi jak js ibyl. tj v pripade nouze dokazes nekomu z rodiny dat kod (vyhoda elektronickeho zamku je, ze ho zvladne obsluhovat i nekdo kdo to nedela bezne, prece jenom mit 20 trezoru s ciselnym kombinacnim zamkem chce trosku cvik).
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 12. 2016 10:23

Já mám trezory na zbraně od téhle firmy http://eshop.wico.cz/. Zboží dobré, cenově si taky nestěžuji, ale komunikace s firmou je celkem obtížná. Maloobchodní prodej je zkrátka neživí, většinu produkce vyvážejí a prodává se pod jinými značkami.
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 28. 12. 2016 11:04

mlaskac píše:nesetril bych na velikosti a soucasne to neprehanel. a nechtel bych pozarni odolnost (resil bych samostatne)

:hm proč ne s požární odolností? Pro mě by to byl skoro nejdůležitější parametr.
Imho mi více hrozí vyhoření, než vykradení.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 12. 2016 11:08

taky nad tim premyslim, mit doma neco na takove ty blbe dokumenty ala vysvedceni, potvrzeni o zamestnani apod. a mit ot nejak odolnejsi spise proti pozaru, nez ukradeni. Byt je zase pravda, ze ta odolnost proti ohni taky neni buh vi co. Treba 30 minut na 1000 stupnu cloveku asi stejne moc nepomuze kdyz barak chytne apod. tezko rici.

Problem je, ze nikdo neda nejake nezavisle komplexni informace, ci konkretni tip. Tady mlaskac pomaha, ale po precteni z toh nechapu vubec nic. Jednou nejake klice, pak klice co si udelam, pak si mam neco kupit a predelat, pak digital, pak klice sousedovi pak to pak ono. Kura faja
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 28. 12. 2016 11:10

:D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 12. 2016 11:14

je to boj :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 28. 12. 2016 11:18

goes píše:taky nad tim premyslim, mit doma neco na takove ty blbe dokumenty ala vysvedceni, potvrzeni o zamestnani apod. a mit ot nejak odolnejsi spise proti pozaru, nez ukradeni. Byt je zase pravda, ze ta odolnost proti ohni taky neni buh vi co. Treba 30 minut na 1000 stupnu cloveku asi stejne moc nepomuze kdyz barak chytne apod. tezko rici.

já jsem spíše koukal na ty, co zvládají udržet vnitřní teplotu do 50°C po dobu 2h. Tak aby to přežily i DVD, HDD a flashky :hm
Tj. s normou S120DIS
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 12. 2016 11:18

a to je blby trezor, nechtel bych videt ten zmatek chtit udelat bunkr
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků