Rychlodotazy č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Noclaf 16. 3. 2018 09:22

Pokud bys chtel neco solidnejsiho, muzes koupit treba i
https://www.denbraven.cz/produkt/kotva-rozkladaci-s-vrutem/
(tutove maji v Hornbachu apod)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 16. 3. 2018 09:33

Originály jsou taky takový plastový čudlíky, žádný hogo fogo, ono to na tom místě není nějak moc mechanicky namáhané, jen je potřeba to udržet u sebe, aby lícovaly spáry mezi třemí plasty kolem zadní sedačky, takže ten plast nejspíš bude stačit. Ale díky
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 16. 3. 2018 09:50

Pajjoun píše:
Major Kure píše:jenom by te zjebala, nestoji to za to :D

:D

:D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 17. 3. 2018 00:54

Je tu nějaký medik? Z alp jsem si přivezl natrženou šlachu na palci ruky, tzv. kladívkový prst. Blbě jsem spadl hned u hotelu na zrzlém sněhu hned druhý den, ale odlyžoval jsem celý pobyt. Palec v posledním článku ohnutý a nevracel se. Po rtg a mag. rezonanci mě doktor řekl, že to je rarita na palci, že to je většinou na ostatních prstech a buď se to řeší chirurgicky nebo fixací dlahou a zvolil druhou možnost. Měl to někdo, jak dlouho to trvá, co další rehabilitace, rozchodí se to? Tak dlahu tam mám až po cca 10 dnech od úrazu, aby nebylo pozdě. :hm
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 17. 3. 2018 08:27

Vyvrtnuty palec, huste.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 17. 3. 2018 11:29

V rakousku se da koupit známka teď on-line. Ale s ohledem na možnost odstoupení do 14 dni při koupi pres e-shop, platí pro bezne konzumenty až za 18 dni po koupi. Ale kdyz se koupi Ja firmu tak platí hned protože firma nemůže odstoupit. Ale nejak jsem nenašel nějaké omezeni nebo podmínky firmy. Jen ze prohlasim ze jsem firma atd. Klidně to proglsim potrebuju to teď. Ale aby pak me nekdo nwhonil ze lžu a nejedu tam jako business atp. Mate s tim zkušenost?
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 3. 2018 14:52

Já to taky hledal, ale nakonec jsem koupil na benzínce. Cena je stejná i online, takže je to jedno. Jinak nechápu, proč do SK tu známku koupíš bez problémů ten den ráno. Tam by taky mělo platit těch 14 dnů, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 17. 3. 2018 16:50

Dle mého neodborneho pochopeni mají v Rakousku těch 14 dni vracení hodně neomezených. Jinak zákonem ukotvenych :hm
Noc, koupil jsem na business. Jednou sem měl śerku, kdy nebyly a jel jsem kus bez. Sice v noci. Ale nebylo to úplně Ok a byl by to můj problém.
Na benzine jsem měl pocit, že si to sem tam masti na vrch ty cizi.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 17. 3. 2018 17:14

V Mikulově na poslední Shellce přirážka asi 40 Kč.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 3. 2018 18:04

Já vždycky kupoval až za cz hranici. Tam je nějaký barák tak tam. A cena? Za Eur stejná při platbě kartou +1€
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 17. 3. 2018 18:25

Slovaci prodavaj rakouskou znamku bez prirazky 8-D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 3. 2018 18:31

Lacnejsia ako ceska.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 3. 2018 18:45

Jouda.II píše:V Mikulově na poslední Shellce přirážka asi 40 Kč.

Já kupuju vždycky za Mikulovem za čarou v A,jak jsou ty buňky...bez přirážky, vždy skladem.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 17. 3. 2018 18:54

Autoturist Na Strži
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 17. 3. 2018 19:02

Lukas063 píše:
Jouda.II píše:V Mikulově na poslední Shellce přirážka asi 40 Kč.

Já kupuju vždycky za Mikulovem za čarou v A,jak jsou ty buňky...bez přirážky, vždy skladem.

+1
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků