Rychlodotazy č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 8. 2018 11:36

Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 16. 8. 2018 11:49

ka-spel píše:Nevypadá špatně za ty prachy. Škoda, že to nemá větší předsíň. Podle foto jen na šířku bot.


Jako předsíň jsem měl vedle stojící auto :)
Žulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 16. 8. 2018 12:07

Slawall píše:Tak liftago uz neni nutnost v Ove, Uber v Ove neni tak jen TAxify staci.

mozna ty nepotrebujes
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 16. 8. 2018 12:18


ten neznam, ale tenhle jsem testoval v desti a nepromokl, a pak i rano docela palilo slunce a nebylo v nem tolik horko jako v beznem stane, a je tam tedy i dost tma
https://www.decathlon.cz/stan-2-seconds ... 57353.html
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 8. 2018 13:58

Ten vypadá fajn.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 16. 8. 2018 21:19

ka-spel píše:Bistro u Čápa existuje, ale teď to má jiný majitel. Dříve to měl majitel místního rokáče. Jaké je mají teď netuším. Ale pod tím kopcem to chválí a obsluhu znám.

Já tam byl před cca 14 dny, za mě dobrý, trochu jiný koření, než na ranči, 30 Kč/10 dkg. Za kolik je mají pod hrází? To ještě zkusím v září
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 8. 2018 21:37

TomeekHoleek píše:
Já našel že v Bistro U čápa, to neni pravda? Nebo je nemaj dobrý?


Byl sem tam a staly pekne za *****. Ted mi nekdo radil putyku v okoli, ze delaj dobry makrely, musim zavzpominat
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 17. 8. 2018 05:50

Jouda.II řekni, když budeš v PV. Teď pojedu kolem tak mrknu pokud to budou mít venku napsané.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 17. 8. 2018 05:54

Po dlouhé době plánuji trasu s více body a Google maps mě řve, že jsem vyčerpal počet bodů. Jde to nějak obejít, nastavit? ITN converter zrovna v práci nemám a chtěl jsem to mít v jedné trase.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 17. 8. 2018 06:17

ka-spel píše:Jouda.II řekni, když budeš v PV. Teď pojedu kolem tak mrknu pokud to budou mít venku napsané.

O. K.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 17. 8. 2018 07:57

Jel jsem kolem před hodinou a mají otevřeno Po-Čt 16-22, Pá 16-24, So 14-24, Ne 14-22. Cenu nevím.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 17. 8. 2018 11:30

Pod Kopcem j? Na webu maj denně od 11
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 17. 8. 2018 20:19

totál lama androido huawei dotaz.. telefon odmítá komunikovatž s SD kartou, co to?
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 17. 8. 2018 20:29

Karta f píči
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 17. 8. 2018 20:33

mám asi i jinou... nicméně dělá to od nova, že když zapnu třeba foťák aby ukládal na ní, tak to dělá že to fotí,a le neukládá nic, když dám převést fotky na kartu, tak se to nedodělá (ale recuva to odsud z většího vytahala) atd. atd...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků